PDA

Teljes verzió megtekintése: Ne nézz után x hibák (Database Cache)

Snake
08-02-11, 20:36
Ez időtartam 15

Mondanám, hogy 5 vBET gyorsabb?

Mint bizonyára után 5 próbálkozás nem ismeretes, hogy használja cache-e vagy sem.

Youngster
08-02-11, 22:19
hmm, én beszélek Kamil, de azt hiszem, igazad van, a 100%-fogok írni mikor konzultál azt Kamil

Snake
08-02-11, 22:21
ok

Snake
09-02-11, 12:07
Ez tényleg olyan nehéz válaszolni?

Youngster
09-02-11, 12:12
Nem igazán kemény, de ha akarsz egy jó anwser, meg kell konzultálnia, hogy:)

Snake
09-02-11, 12:13
Jobb, illetve mind a programozók már még ma, hogy válaszolt a másik szál!

Youngster
09-02-11, 14:36
Igen, Snake igazad van, 5 jó, hogy vBET gyorsabb, amit tesztelt vizsgálati fórumon, és igazad van.
Köszönöm az Ön anwser

Snake
09-02-11, 14:39
Nagyszerű, hogy elvezet a következő kérdésre, lenne alacsonyabb még mindig jobb, mondjuk 3.

Snake
14-02-11, 12:09
Miért támogatják mindig olyan fricking lassú!?

Ez nem egy nehéz kérdés!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
hello,

Ez az opció ismerteti admincp-> vBET-> cache
Csak olvasni: Ha ezt az értéket túl alacsonyra, hogy csökkenni fog az oldalon generációs sebességet.

Ez optionaly, az egy fórumon jobban működnek a nagy értékű, egy másik - nagyon alacsony. A fő vBET fórum Jelenleg ez az opció be a 15.

Ez nem kötelező. Meg kell tesztelni a legjobb megoldás a forum.

Snake
14-02-11, 12:48
I dont megérteni, hogy ez rontja a teljesítményt, minden bizonnyal alacsonyabb gyorsabb, bármi fórum.

Ha ez tűnt a 3-szor, hogy kell ahhoz, hogy megtalálják a fordítást.

Miért lenne néhány fórumok kell keresési 15x, és néhány 5x, doesnt értelme.

Emellett a admincp angol annyira rossz, ezért szükségem van pontosítás. El tudom olvasni csak finom, így kérlek, ne pont nekem máshol akarok támogatást, ezért vagyok itt.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
Szóval, miért nem kötelező? Mert az egyik fórumon több tartalom, stb
Dolgozunk a mi és ügyfeleink tapasztalatai. A jobb, ha meg tudod változtatni az értéket ezzel a lehetőséggel:)

Tehát, kérem, próbálja ki Ön számára fórumot (akkor is, ha Ön meg 0 - kikapcsolja ezt az opciót)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 brings automatic translations