PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott cachecleaner

chick
08-01-11, 17:44
vb 3,8 a legújabb vBET a vb3

Olvastam, bár a hozzászólás itt, és semmi sem állandó ebben, kérem, segítsen. Mit tehetek, hogy erősít ez?

Warning: require_once ([elérési út] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.include egyszer]: failed to open stream: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár [elérési út] / xxadmin / misc.php (1932): eval () ' d code on line 61

Végzetes hiba: require_once () [function.include]: Failed opening required '/ home / z / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php "(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / z / public_html / xxadmin / misc.php (1932): eval ()' d code on line 61

Végzetes hiba: Call to undefined function can_administer () in / home / xxxxxxx / public_html / zadmin / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php on line 18

kamilkurczak
09-01-11, 11:29
hello,
Kérjük, írja le ide, mit kellene tennem ezt ismételnie az én teszt fórumon .. mert nem tudom reprodukálni most.

Köszönöm

chick
13-01-11, 20:39
Alatt vBET TOOLS a adminCP ha rákattintok gyorsítótár Cleaner ad ez az üzenet.

Warning: require_once ([elérési út] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.include egyszer]: failed to open stream: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár [elérési út] / xxadmin / misc.php (1932): eval () ' d code on line 61

Végzetes hiba: require_once () [function.include]: Failed opening required '/ home / xxxxxxx / public_html / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php "(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in / home / xxxxxxx / public_html / xxadmin / misc.php (1932): eval ()' d code on line 61

Nem tudom, hogyan lehet reprodukálni ezt?

Saját admin könyvtár új neve helyesen és úgy tűnik, vBET nem érti a admincp a xxadmin NEM admincp

kamilkurczak
14-01-11, 10:09
Ok értem most. Fogom próbálni, és gyere vissza megoldás az Ön számára, kérjük, adja meg nekem egy kis időt.
Köszönöm

kamilkurczak
14-01-11, 11:27
ok így ha átnevezték a neve a admincp mappát kell tenni ezt a fájlt:
vbenterprisetranslator_cachecleaner.php és vbenterprisetranslator_ignoredwords.php
be az új admincp mappa, mert van olyan is (vBET) fájlokat.
így:
1. nyílt fel / admincp mappa bálba vBET csomag
2. Másolja ezt a két fájlt be az új admincp mappát.

:)

chick
17-01-11, 13:02
Ez már ha ezek a fájlok találhatók (IN MY átnevezett XXADMIN mappát ********** egyébként a többi vBET admin funkciók nem működne ******!

Minden működik ... még az összes cron funkciók munkát ... is vbenterprisetranslator_ignorgedwords.php működik ....

... csak vbenterprisetranslator_cachecleaner.php a xxadmin / ez nem működik.

kamilkurczak
17-01-11, 16:36
ezért meg kell változtatni az url admincp a vBET fájlt. Fogom ellenőrizni, és írja ide a gyors róka az Ön számára.

kamilkurczak
18-01-11, 15:08
Én még mindig dolgoznak rajta. Szeretném kipróbálni. Köszönöm a türelmét.

kamilkurczak
19-01-11, 11:04
hello,
Van megoldás az Ön számára.

1. megy admincp-> Plugins és termékek-> Manage termékek->
2. A vBET terméket találnak admin_maintenance plugint
3. ebben a plugin-találja:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. és Csere:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. menteni plugint
6. kipróbálni.

Megoldott, szerepelni fog a következő relase.
Köszönöm ezt az infót:)

chick
10-04-11, 14:06
Nagyon szépen köszönöm, hogy igen nagy működött:) kiadja fix

kamilkurczak
10-04-11, 21:40
köszönöm a megerősítést.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.9.99