PDA

Teljes verzió megtekintése: Tette Nyelvek

jorgejgm
21-11-09, 22:07
Szia, én csak 3 nyelven engedélyezett felhasználók számára, de azt szeretné, hogy a keresők minden nyelven elérhető. ¿Tudok már 3 nyelven elérhetővé a felhasználók számára, és 52 a keresőmotorok?. Úgy találtam, hogy a nyelvek nem aktiválódnak a zászlók nem működik. Példa: van engedélyezve az angol, a katalán és a galíciai forum.com / hu forum.com / kb forum.com / gl és jól működik. De szeretném forum.com / cn forum.com / ez forum.com / *.* tovább fut a háttérben. Köszönöm.

vBET
21-11-09, 23:48
Most letiltja zászló azt jelenti, kikapcsolni fordítás ezen a nyelven. Azt, hogy biztosítsa a fórum ellen, kéréseket fordítások nem történhet meg, mert nem rendelkezik ilyen zászlót, de valaki meg URL-t kézzel.

Kérjük, fejtse javára, amelyek az összes fordítások, de korlátozza a felhasználók számára? Right most véleményünk ez megzavarhatja néhány felhasználó. Különösen azok, akik eljöttek, hogy a lefordított fórumot, olvasd el, hogy támogatják a több nyelvi közösség, hogy a regisztráció, majd úgy tűnik, hogy nem tudnak írni a saját nyelvükön ...

Kérjük meggyőzni minket, hogy ez jó ötlet néhány helyzetet, amit nem lát most. Ha ez mi szívesen hozzá ilyen lehetőség, de ha nem, akkor hozzá további lehetőségeket, amelyeket nem használnak nem jó termék.

jorgejgm
22-11-09, 09:08
Szia, adok az én-m 3 ok: én fórumot, mint sokan mások célja, hogy egy ország, 4 nyelven használja az én országomban, és azok ki akar-hoz már aktivált.Én fórumot nem hasznos részére külföldiek módban való részvétel, de azt igen, mint a konzultáció.Például, használ a lehetőségek: átirányítás a felhasználó nyelvi külföldi látogatók volna a fórum, az Ön nyelvén.Az előnyök e lenne: tökéletesít oldal teher idő (52 nyelven relantizan oldal) vizuálisan jobban (52 nyelven, mozog a 4, de tényleg mindenki továbbra is elérhetőek) felhasználók többsége számára a lehetőségek vbet továbbra is elérhetőek (52 nyelven, és az indexelő a keresőmotorok).Azt hiszem, a jót tesz sok ;)

vBET
22-11-09, 16:55
Igen. Ismerve a szempontból azt lehet mondani - ez tényleg nagyszerű ötlet:) És szeretnénk köszönetet mondani arra vonatkozóan, hogy a figyelmet erre a kérdésre. Egyszerűen nem valósult meg korábban.

Hozzáadott TODO listán, és fel kell venni a következő kiadásban:)

jorgejgm
22-11-09, 18:23
Remélem, az új verzió türelmetlenül: D

vBET
16-12-09, 02:54
Megvalósított - szerepelni fog a 3.3.0:)

jorgejgm
16-12-09, 16:23
Köszönet :):):)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.9.99