PDA

Teljes verzió megtekintése: Csere egy zászlót?

45Wheelgun
26-09-10, 00:06
Én csak frissíteni a legújabb verzióra. A korábbi verziók, én csak cserélni en.gif egy amerikai zászlót. A legújabb verzió, bár én váltotta en.gif, mégis azt mutatja, a brit zászlót.

Van lehetőség számomra, hogy az amerikai zászlót bemutatni az angol nyelvet?

vBET
27-09-10, 07:20
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a múlt vBET változat használ 1 kép minden zászlók (teljesítmény okokból). Tehát meg kell változtatni ezt az 1 kép (/ images / vBET / zászlók / allflags.gif). Mi használ itt sprite css. Meg lehet változtatni a fájl kézzel, vagy csak létre, hogy segítségével néhány online css sprite-generátor (mi a file vbet.css meghatározására képek stílus). Ezért is inclue egyetlen zászló képek - így képes lenne tenni generál allflags.gif ismét néhány változtatást:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99