PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Nyelvi kódok mutatja!



Taurus
18-08-10, 16:28
Kérjük, olvassa el mellékletet. Ember, hiszen lesz 3.3.6, azt már a káosz!

http://i35.tinypic.com/244e7gn.png

kamilkurczak
18-08-10, 19:33
ok, hogy meg kell határozni a globális elemzés - a fórumon ez nem működik.
Nem tudom reprodukálni ezt a kérdést én teszt fórum (látható, hogy ebben a legfőbb fóruma), ezért kérjük PM nekem, admincp és FTP-részleteket és fogom kijavítani (és az első kérdés az előző hozzászólás is (ha tudsz 't reprodukálni azt a fő fóruma)).
Köszönöm

kamilkurczak
19-08-10, 09:10
Én a fourum:

Meg tudja magyarázni jobban? Tud URL beillesztése a helyét ez a kérdés, tud leírni hogyan lehet reprodukálni ezt a kérdést?
Azt kell jelentkezned, vagy nem?

Ha ez a kérdés onmain oldalon - kérjük, írja le egy része ennek az oldalnak a kérdésben. köszönöm

kamilkurczak
19-08-10, 09:18
ok, én találtam.
Ez csak a fő helyszínen "utolsó utáni" rész?

kamilkurczak
19-08-10, 10:34
Voltam a fórumon, csináltam egy teszt-téma lengyel, én újra a webhely a főoldalra, és én vidám látni langtitle = pl.
Szóval, hogyan tudom csinálni ezt a kérdést?
edit: i megváltozott a profil nyelvet angol lengyel - Most már meg!

Taurus
19-08-10, 12:12
Minden megoldás erre?

kamilkurczak
19-08-10, 18:10
Dolgozom rajta. kérjük, legyen türelemmel, mert Michał nem aktív, és van egy csomó munka. Köszönöm a türelmet.

Taurus
20-08-10, 06:39
Én igazán próbál lenni beteg itt, de a fórum néz borzalmas, és én kezdi laza tagjai, mert ezek a fehér oldalakat azért említem egy másik téma itt is.

Taurus
20-08-10, 19:08
Azt válaszoltam, hogy a PM, és semmi.

Én most tényleg kezd csalódott, mert a nyelv címek továbbra is megjelennek a honlapomon és egyik a másik hiba javításra került. Kérem, fejezze be ezt most, és nem csak menni és ki a fórumon.

Kapok számtalan PM az az én tagjai most dühös ezekről a fehér oldalakat kapom, ha válaszol is.

kamilkurczak
20-08-10, 19:31
Sajnálom ezért.

Amint látod, néha működött nagy, de ha valaki választ - [langtitle] újra. BB még cache ezen az oldalon, és ez nehéz nekem dolgozni.
Fogunk dolgozni egész hétvégén ezzel a kérdéssel, és azt rögzíteni kell.


Sajnos ismét.

vBET
22-08-10, 21:58
Dolgozom ebben a kérdésben most. Úgy néz ki, mint valami vBulletin hiba. A forum parser értelmezi helyesen csak az első langtitle és után, hogy egy másik parsings egyszerűen visszaadja ugyanazt a szöveget amely értelmezi - anélkül, a megfelelő funkció, amely kell értelmezni a szöveget. Mint nem ismeri langtitle bbcode már - és használják az ugyanazon elemző célja elemezni következő szövegeket. Küldök Önnek bejelentkezik részleteket PM-ben. Lehet még néhány konfliktus. Még mindig keresünk ott, és akkor arról, ha találok mást.

vBET
22-08-10, 22:27
Van megoldás az Ön számára. Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez nem teszik közzé következő kiadásába, mert úgy néz ki, mintha a probléma nem vBET, de, de néhány vBulletin bug, vagy integrációs kérdés. Ezt a kérdést teszi nem posible használja ugyanazt a parser többször. Tehát a megoldás, hogy új értelmező minden langtitle elemzés. Ez csökkenti a teljesítményt (kis hatás), mert több objektumot fogja használni. Utasítások ordít.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ha nem fogja kezelni ezt a vBulletin szinten lesz, hogy tette ezt a lépést után vBET frissítést. Nem fogjuk közzétenni kódot csökkent teljesítmény következő kiadásban, ha nem áll kapcsolatban a vBET bug. Tudod megpróbál találni konfliktus letiltásával a többi plugin - Én nem ezt a fórumot, mert túl sok más plugin, és én egyszerűen nem akarja bántani a forum. Tehát meg kell keresni a konfliktus magad. Ha nem találja, akkor kérheti BB csapata segít ezt a hibát - ebben az esetben tudunk segíteni, hogy írja le a problémát, de meg kell írni, mert BB csapat is kell a részleteket lásd a fórumon.

A probléma megoldásához (most már a fórumon):
1. Edit / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
2. Keresés funkció vbet_parseTitleMultiple
3. Keresse meg és megjegyzést ez a funkció:

$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
4. Keresse meg és megjegyzést ez a funkció:

unset($parser);
5. Keressen ebben a funkcióban:

$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
6. Csere szerint:


$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
unset($parser);


Ez meg fog változni dolgozik ugyanazon a parser objektum és új egy-egy elemzés. Ahogy írtam ez csökkeni fog a kis hatással a teljesítményre. Szintén nem szabad szükség - azonos elemző számára lehetővé kell tenni, hogy újra. Hogy hogyan működik a fórumunkban, és a mi más ügyfelek fórumokon is. Figyelembe véve ezt, és naplók eredményeit - úgy gondoljuk, hogy ez bug vagy vBulletin ütközik más mod.

Ha szüksége van bármilyen tanácsot ezzel a kérdéssel - kérjük, csak kérdez. Biztos vagyok benne, hogy megoldást kell változtatni az egyes frissítés nem nagy, de a hiba nem a mi oldalunkon. Nem megfelelő a jelenlegi ismeretek erről a kérdésről.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1