PDA

Teljes verzió megtekintése: semmi ok az aggodalomra kb az e-mail?



bhanuprasad1981
05-08-10, 20:57
Googlebot talált egy nagyon nagy számú URL honlapján: Pdaapps (http://www.pdaapps.org/)



Googlebot encountered problems while crawling your site http://www.pdaapps.org/.

Googlebot encountered extremely large numbers of links on your site. This may indicate a problem with your site's URL structure. Googlebot may unnecessarily be crawling a large number of distinct URLs that point to identical or similar content, or crawling parts of your site that are not intended to be crawled by Googlebot. As a result Googlebot may consume much more bandwidth than necessary, or may be unable to completely index all of the content on your site.

More information about this issue

Here's a list of sample URLs with potential problems. However, this list may not include all problematic URLs on your site.

vBET
06-08-10, 08:57
Nem nekünk teljes üzenetet. Kérjük, adjon példákat a kapcsolatokat, amelyek a Google mutat. Emellett - ha még nem tetted meg, akkor kérjük blokk irreleváns oldalakat robots.txt - megtalálja részletek itt:


Kérjük, vegye figyelembe, hogy miután meggátolva a helyszínek indul eltűnnek index, ha már indexelt.

bhanuprasad1981
06-08-10, 09:19
robots.txt már használatban van, nem tudom, kb tanácsok a 4.2.3, mint én dont használni, nekem van 4.2.2, csak egy másik dolog, hogy én csak 12 nyelven nem minden, screenshot a google üzenet: -

http://is.gd/e5E11

vBET
06-08-10, 09:35
Azok keresnek az OK-URL-ek.

Pelase parlagon néhány ilyen URL-ek, és mondd el mit lát problémákat a találati oldalakon.

bhanuprasad1981
06-08-10, 09:39
Megnéztem véletlenszerű url minden rendben, hasonló mail kaptam más helyszínen az ingyenes verzió.

vBET
06-08-10, 15:30
Látom, hogy nincs vBSEO integrált megfelelően - a linkek nem fordították a fórumban! Kérjük, látogasson el readme.html a vBET csomag és a parlagon hagyott integrációs utasítások vBSEO. Ez lehet az oka -, mert most nagyon sok URL, amely hasonlóan néz ki - fordítás után az fog kinézni másképp. Felhívjuk figyelmét, hogy ingyenes verzió nem támogatja URL fordítást.

Felhívjuk figyelmét, hogy nem vagyok biztos, hogy ez az oka. Ez csak egy becslés, mert a Google adott semmiféle információt, mit szól. Így talán a Google elindítja felismerve hasonló szavak URL, talán nem. Különben is, jobb, a SEO, hogy kapcsolatokat fordították így javasoljuk, hogy integrálni vBET a vBSEO megfelelően és használata nagy funkcionalitása linkek fordítás:)

bhanuprasad1981
06-08-10, 18:40
Kérjük, ellenőrizze site Most redid mindent újra voltam sietnie, mint az én helyén van csapkodott, mert az elmúlt vbseo biztonsági hiba, talán frissítés során i kihagyott valamit: (

vBET
07-08-10, 10:43
OK - most linkek vannak fordítva:) reméljük, hogy segíteni fog ezzel a Google üzenet - véglegesen segít az Ön SEO. Ha azelőtt linkek fordítás és laza, mert a vBSEO frissítés nélküli integráció vBET, akkor tényleg lehet az oka ennek az üzenetnek - mert minden link ami lefordítva hirtelen valami mást - így a Google látta ezt a nagy mennyiségű teljesen új kapcsolatokat, amelyek azonnal megjelenik. De kérjük, vegye figyelembe, hogy ez csak spekuláció. Még nem elég információ a Google-tól, miről van szó, a biztonság kedvéért.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations