PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Probléma néhány szót accens



pepito69
04-07-10, 18:13
Helló,
A másik probléma találtam, nagyon extrange, hogy néhány szót ékezetes vannak cuted az ének az akcentust (azzal ékezet értem ezt a).
De néhány jól lefordítani. Foe például ez a mondat eredeti spanyol és mi van ez a katalán:


Només es traducirn els fòrums pròpiament per ara, el meu següent repte serà la galeray.

En Teoria, això pot fer que d'aqu poc multipliquem les visites x2 al fòrum.

Should be:
Només es traduiran els fòrums pròpiament per ara, el meu següent repte serà la galeria.

En Teoria, això pot fer que d'aquí poc multipliquem les visites x2 al fòrum

pepito69
04-07-10, 20:04
Azt találták, hogy ez történik minden nyelv, ha lefordítani angolra is, a "fordító" eszik néhány ének. Miért?

kamilkurczak
05-07-10, 08:56
lehet be itt ezt az üzenetet:

Només es traduiran els fòrums pròpiament per ara, el meu següent repte serà la galeria.

En Teoria, això pot fer que d'aquí poc multipliquem les visites x2 al fòrum
Az eredeti verzió? (Első nyelv)

pepito69
05-07-10, 09:18
Igen, persze:


Solo se traducirán los foros propiamente por ahora, mi siguiente reto va a ser la galería.
En teoría, esto puede hacer que de aquí poco multipliquemos las visitas x2 al foro


kamilkurczak
05-07-10, 12:50
Megnéztem, hogy a google, és fordították is.
Megnéztem, hogy az én teszt fórum, és fordították is túl.

Biztos, hogy tettél az összes beállítás és az integrációs lépések a vBET leírt readme.html? Tud ellenőrizze?

Ha az integrálás rendben, próbáljuk megtalálni a konfliktus más modok. Ehhez meg kell tiltani más modok nélkül vBET.
Ezután csak meg kell találnia erre a kérdésre.

Ha nem ütközik, csak küld nekem való a forum admincp és FTP a PM. Megpróbálom megtalálni a hiba a mi kódot, és kijavítani.

vBET
06-07-10, 00:07
Csak megfelelően lefordítani a fórumok már az én következő kihívás az lesz, hogy a galériában. Elméletileg ez lehet, hogy itt sokkal x2 szorozza látogatás a fórum

vBET
06-07-10, 00:13
Ez működik corectly - mint látható az én előző post után megy katalán fordítást. Úgy gondolom, hogy a Google volt a fordítás a rossz irányba a közelmúltban, ez már javított a Google, de van még cache-elt, és ezért a forum is megmutatja, amit leírt.

Könnyedén ellenőrizze, hogy - csak írni a fórum új hozzászólás hasonló szöveget, de néhány változás (így nem kell kivenni cache). Fogadok, hogy lefordítja OK:)

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a fordítás minősége a Google kérdés. Tudom, hogy úgy néz ki, mint mi laza valamit, de akkor nézd meg itt, és a fórumon új messae, hogy rendben van.

Gyorsítótár lejár néhány nap, és fordítást kell venni ismét a Google-tól - ezúttal a jobb minőségű. Jó, hogy az automatikus cache tisztább:)

Kérjük, erősítse meg, hogy ez olyan, mint leírtam az új, megváltozott az üzenetet, így képes lesz arra, hogy lezárja ezt a kérdést.

pepito69
06-07-10, 00:50
Sajnálom :)-a ' nem egy Google problemIt's nem elrejt probléma... én a teszt az új szavakat:


andarán
comerán
vería
sería
camión
pelotón

És amikor lefordítani őket, hogy a katalán kapom meg:


andarn
comern
vera
serà
camin
pelotn


De Google Translate honlap kapom őket a helyes utat:


caminaran
menjaran
veuria
seria
camió
gran grup


Nekem van vbulletin és vbet readme szövegét mondja.De is angol: ha írok a spanyol ez mondat (de most szerettem volna, hogy egy kísérlet):


seguramente estás muy contento (tricky)

seguramente estás muy contento

Az angol:

you're probably very happy

certainly very happy EST

Első lefordított mondat, nem második.Látom, hogy most több problémát, szavak Ñ probléma is.
añadir az angol fordítása: "aadir" és "add", akkor lásd a fordítás az eredeti szót elpusztítja, és nem érti a jelentését, és minden van köze a különleges karaktereket kell. Én fórumot nem beállítása UTF-8, ha érdekel.Mi lehet a probléma legyen szíves?

vBET
07-07-10, 13:04
Én hecked visszaszerzi szöveget fórumon más kódolást, és még mindig jól néz ki (is megnéztem az összes szót adtál most, és az is OK). vBET teljesen supprtos fórumokon nem utf-8 - a legtöbb ügyfeleink fórumok Más kódolások ...

Kérjük, győződjön meg róla, hogy az üzenetet a nyelv apropriatelly ismerni. Vajon az üzenet belsejében lang bbcode - ha igen, akkor kérjük, hogy approprite nyelvi kódját. Ha nem - nem üzenet valóban a forum alapértelmezett nyelvet. A standon esetben - kérjük, tegye attenstion a vBET konfiguráció nyelvfelismerés. Javasoljuk, hogy a Google felismerés stratégiája.

Ha az üzenet nyelv appropraiatelly elismert, akkor Kulcsszavak, hogy ellenőrizze a kiszolgáló, hiszen nem képesek reprodukálni a problémát - még lehet néhány Apache, PHP bug (volt egyszer valami hasonló, hogy az egyik ügyfél és ez volt az ő php bug). Ebben az esetben kérjük PM Kamil hozzáférési adatait Admin CP és FTP. Ő fogja vizsgálni a kérdést. Ön is tudja kipróbálni, hogy frissítse a PHP-verziót.

Szintén győződjön meg arról, hogy a fórum az alapértelmezett nyelv az appropriatelly.

pepito69
07-07-10, 16:28
Köszönöm,
Lehet php probléma, vagy valami külső vBET. Én tanulmányozza ezt:
még lehet néhány Apache, PHP bug (volt egyszer valami hasonló, hogy az egyik ügyfél, és ez volt a php bug)

De ebben az esetben ez nagyon nagyon extrange.

Ha nem siker fogom PM Kamil

pepito69
14-07-10, 19:34
Hi,
Azt mondta:
vBET támogatja az összes kódolás, de a legjobb, ha a forum UTF-8 kódolást, mert minden fordítás vBET újra kell kódolni az egész oldalt, és nem más, további trükköket (is különleges karakter kerül sokkal több helyen DB okoznak ezek változik & # kód; jelöléssel). Ha már fut a fórum, nincs egyszerű módja, hogy váltani kódolás (még létezik), de ha létre újat, akkor kérjük, fontolja futtatni azt utf-8 kódolást, amelynek célja a többnyelvű támogatás.

Úgy gondolom, hogy a konvertáló fórum UTF-8 meg fogja oldani a problémát. Ismersz módja, hogy? Azt olvastam, hogy valaki, aki tette megoldotta a problémát.

kamilkurczak
15-07-10, 13:43
Találtam ezt a cikket: alakítása vBulletin az UTF-8 (http://mansurovs.com/tech/converting-vbulletin-to-utf-8)

kamilkurczak
19-07-10, 08:33
Hello pepito69, mi a téma?

pepito69
19-07-10, 10:49
Úgy gondolom, hogy az az utolsó dolog, hogy megpróbálja a konvertáló a fórum UTF-8 okozhat sok szót nem lehet lefordítani miatt hibák accens és speciális szimbólumok, mint például: N
Michal egyszer azt mondta, hogy:
Változás kódolás teljes BB fórum - hogyan? - VBulletin.org Fórum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=223870)

Nem tudom ezt a tesztet most okoz nekem van a biztonsági mentés és kipróbálni a speciális körülmények között és nem volt ideje elég talán augusztusban.

kamilkurczak
19-07-10, 11:07
ok, értem. Ön választ, ha ez

mario06
19-07-10, 11:20
győződjön meg róla, hát a forum, mert ha a nagy amit esetleg felmerülő egyedi bbcode hibát, hogy "az idő nagy részében" lehet rögzíteni a tools.php

EDIT
Lehet, hogy problémái vannak az e-mail értesítéseket és más apró dolog, hogy kell rögzíteni.

vBET
20-07-10, 21:15
Úgy gondolom, hogy a konvertáló fórum UTF-8 meg fogja oldani a problémát. Ismersz módja, hogy? Azt olvastam, hogy valaki, aki tette megoldotta a problémát.

Ez nem szükséges - vBET teljes mértékben támogatja a nem UTF-8 fórumokon. Személy szerint én vagyok tulajdonosa egy nem UTF-8 fórum (lengyel), ami jól működik. Tehát a kérdés más szinten. Változó kódolás segíthet az Ön esetében -, de nem szükséges futtatni vBET. Javasoljuk, hogy vizsgálja meg a probléma forrását, sőt hadd az a fórum, hogy ellenőrizze azt. Mert ha valami probléma más szinten ajánlott, hogy meggyógyítsa a seb - nem csak hogy egy kötést;)

pepito69
21-07-10, 07:52
Köszönöm Michal, örülök, hogy itt újra.

Mielőtt bármit konvertáló megpróbálom különböző dolog, de tudja, nekem van egy új probléma a sablont, a fő fórum oldalakon rossz meghatározott és én nem semmi újat.
Köszönöm Mario06 az Ön tanácsait.

mario06
25-07-10, 06:08
vBET teljes mértékben támogatja az összes karakterkészletet, de az UTF8 charset van kevesebb lekérdezések

vBET
26-07-10, 07:44
Még nem kevesebb lekérdezéseket. Lekérdezések száma megegyezik, de a boszorkány utf-8 CPU alacsonyabb, mert nem kell újrakódolnia eredményeket, így azt is eredményezi, gyorsabb.

kamilkurczak
09-08-10, 11:38
Még mindig várja a választ. nincs válasz - Feltételezem, hogy rendben van.
Ha nem ok, kérjük, írjon ide és én megnyílik a téma ismét

pepito69
14-08-10, 13:41
Nem ok, nem megoldott ....

Tegyük fel, hogy egy php apache problémát azt mondta, megtalálta egyszer. Mi volt a probléma talált más fórumokon?
Most, im kérdezem.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1