PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Probléma integráció reviewpost / PhotoPost



pepito69
04-07-10, 13:08
Hi,
Én most vettem a mod, és jól működik a fórum, de én kövesse utasításait, hogy fordítása más modok, de én biztosan tesz someting rosszul.
fórum mappát:
: / / My domain / fórumok

Mod mappák (itt a probléma):
: / / My domain / opiniones
Ez olyan, mint PhotoPost, az úgynevezett reviewpost.

Én ezt:
# A vBET csomag / do-not-upload/tools/vbenterprisetranslator_front_controller.php változás "SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH", hogy a teljes fórum elérési útja.
Ne használjon "/" a végén. Ha nem tudja, mi a te utad, lásd alább olvasható.
# Másolása vbenterprisetranslator_front_controller.php fájlt könyvtár által használt mod az URL

Aztán eltéved. Ez az én htaccess-ben / opiniones:
RewriteCond% {QUERY_STRING}! Átirányított =
RewriteCond% {QUERY_STRING} language =
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php? Átirányított = $ 1 & vbet_outside = true [L, QSA]

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Vbet_outside = true
RewriteRule ^(.*)$ $ 1? Vbet_outside = true [L, QSA]

Mit csinálok rosszul?
Köszönöm
Ah, én is meghatározott admincp a mappák / opiniones / és / fotos /, az ne könyvtárakat, és nyomon követése url és URL-követés külső fórum könyvtárban

kamilkurczak
05-07-10, 12:15
Itt van egy megoldás.


Kérjük, keresse meg ez a része ezt a hozzászólást:

How to integrate vBET exactly with this mod:

* PhotoPost - see instructions for case 4 and 5

vBET
06-07-10, 00:03
Pontosan - phopopost nem támogatja global_complete kampó:) Kérjük, parlagon Kamil a hint - meg fogja találni minden szükséges lépést, hogy hogyan integrálják. Tesztelt és működik:)

pepito69
06-07-10, 00:56
Megpróbálok holnap, és megmondja, és köszönöm.

tsak76
06-07-10, 22:26
Pontosan - phopopost nem támogatja global_complete kampó:) Kérjük, parlagon Kamil a hint - meg fogja találni minden szükséges lépést, hogy hogyan integrálják. Tesztelt és működik:)

tud u mondani, pontosan mit kell tennie, hogy integratív az PhotoPost pro, hogy a mappa / photos / mit tesz a htaccess-ben / kép? btw használom PhotoPost pro

vBET
07-07-10, 13:19
Az utasítások ppropriate a PhotoPost pro változat.

A pontos tartalmát - minden leírt utasításokat. Kérem, mondja hogy pontosan milyen lépést interation nem érted, és leírjuk, hogy jobb az Ön számára.

Továbbá kérjük, vegye figyelembe, hogy ha akarja csinálni az Ön számára a szerveren, akkor használhatja intgration szolgáltatás 30 dollárért (). Mégis azt javasoljuk, hogy parlagon utasításokat, és mentse el a pénzt - adunk ingyenes online támogatást, amely leírja az egyes lépéseket, amelyek nem érted. Ebben az esetben csak kérjük, hogy melyik lépést igényel jobb leírás? Ha már megtette, és nem dolgozik - kérjük, adja meg youe. Htaccess tartalma után az integráció és mi ellenőrizni, hogy nem is rendben van.

tsak76
07-07-10, 14:20
Csak mondd meg, mit kell tenni a PhotoPost mappában htaccess

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1