PDA

Teljes verzió megtekintése: Mielőtt vásárol



krwetatnt
02-07-10, 01:33
Sziasztok,
Miután megpróbáltam Verzió: 2.3.1 az én teszt fórumon, és kaptam increadable eredményeket növekvő forgalom
1000 a körülbelül 10.000 kevesebb, mint 20 dayes és én úgy döntött, hogy vásárol teljes verziót a telepítést.

forum.krwetatnt.net

Allthough a teszt fórum abot 250 MB, de hogy sok probloplems az én szerver, mi a helyzet a fórumon, amely több mint 4 GB.


krwetatnt.net/vb

úgy, hogy én vagyok a mozogni ezen a szerveren
2x Xeon 5335 8x2.00GHz *** RAM

Ahhoz, hogy ez

Intel Dual Core E5620 Quad
24 GB DDR3 RAM (Triple Channel memória)
300 GB x 2 SAS 15000 RPM

És az első kérdés az, hogy elég-e vagy sem?

Nézem ezt a fórumot

freshwap.net/forums

és én meg között 40000 - 90000 indexelt url minden nyelv esetében igen, hogyan
Nagy az én adatbázis lesz?

Vajon lefordítani a blog?

Én engedéllyel vBSEO, de még nem uppgrade v 3.5, mi a recomindation?

Van-e speciális beállításokat szolgálja, hogy kérje az adatközpontban korábban?

vBET
02-07-10, 22:56
Hello. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a kereskedelmi változat vBET gyorsabb, mint az ingyenes egy (optimalizált algoritmusok, cache, képek ...). Tehát, ha már az ingyenes egyet, akkor a szerver erőforrások lesznek, az biztos elég kifizetni egy.

vBET támogatja a blogokat VB4. Abban az esetben, vB3.8 nem vagyunk képesek teljes mértékben támogatja többnyelvű közösség, mert vBulletin nem támogatja a blog van már (lásd ide a részletekért (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/614-support- blogging.html)) -, így írásban különböző nyelveken biztosan nem támogatott vB3.8 blog. Nem vagyok benne biztos nem fordítás dolgozik ott, de tegyük fel kell - akkor kérheti a felhasználók (a link).

Azt javaslom, hogy frissítse vBSEO a 3.5. Azt megerősítették, hogy átirányítás loop kérdéssel vBET 3.3.4 és 3.3.2 vBSEO - ez megoldja maga után vBSEO frissítést 3,5

Sajnálom, de nem értem utolsó kérdés. Az Ön kérdezett tárolt fordítást, akkor kérjük, vegye figyelembe, hogy el kell távolítani szabad vBET verziót, mielőtt telepíti fizetett egyet. Tehát a régi cache lesz teljesen eltávolítható uninstall és optimalizált le lesznek automatikusan létrejön a telepítés során fizetett változat. Gyorsítótár lesz, hogy töltse ki újra, de üres egyébként minden nap a régi fordításokat, így rendben van:)

Ha bármilyen egyéb kérdése - kérjük, csak kérdez. Szívesen segít:)

nic333
17-04-11, 16:59
hi vBET, lehet adsense kikapcsolható, és használja a saját textads a kereskedelmi változat, rosszul vásárol következő hetekben.
köszönöm

nic333
17-04-11, 17:06
hi vBET, lehet a zászlókat tenni a fejléc mint a demo, plusz legördülő menüből

vBET
17-04-11, 19:33
hi vBET, lehet adsense kikapcsolható, és használja a saját textads a kereskedelmi változat, rosszul vásárol következő hetekben.
köszönöm

AdSense kívül vBET körét - ez rajtad áll, nem, itt van kapcsolva, vagy sem. Is lehet, hogy be van kapcsolva a normál oldalak és valami más kerüljön a lefordított oldalak - ez lesz szükség az egyszerű módosítását sablon, amely magában foglalja a reklám.

vBET
17-04-11, 19:36
hi vBET, lehet a zászlókat tenni a fejléc mint a demo, plusz legördülő menüből

Igen. Ön külön opció hová tegye legördülő menüt, és zászló sorban. Szóval, mit látsz a fórumon is a konfiguráció - nem kell semmilyen változás (standard sablon és sablonok, amelyek normál sablon horog - így készül megfelelően a vBulletin).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1