PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Telepítse tartja hiányában!



tbl33
02-07-10, 01:27
Próbáltam telepíteni ezt a Firefox. A telepítés nem is indul el.

Váltottam az Internet Explorer és a mod kezdő telepítése.
Ez futott sávban tetején a képernyőn.
Ezután alján a böngésző ablak, kék színű sáv indult csökken jobbról balra. Körülbelül egy óra és 20 perc, a bár megállt mozog, és nem mozdult újra.

Semmi sem jelenik meg a telepített a plugin részben.
Nem AdminCP -> vBulletin Options -> vBulletin Options -> BB Enterprise Fordító-ben a lehetőségeim.

Én futás vBulletin 4.0.4
a 2X kétmagos Xeon 1.60GHZ egy 1066 MHz-es FSB és a
8 GB a RAM
73 GB SCSI 300 10000 rpm merevlemez

Ez egy nagyon forgalmas fórumon több mint 1,2 millió álláshely és 150K tagjai.

Kérjük, tanácsot,

kamilkurczak
02-07-10, 16:02
Sajnálom, de nem tudom, túl sokat arról, hogy mi folyik itt.

mindent meg kell tennie, hogy írja le a readme.html a vBET nem-nem-upload mappát.

1. ulpoad minden fájlt feltölteni mappa a forum_root mappába
2. megy admincp -> plugins termékek és add vBET xml fájlt nem-nem-upload mappát
3. megfelelő integrációk leírt file readme.html


It ran a bar across the top of my screen.
Then at the bottom of the browser window, a solid blue bar started shrinking from right to left. After about an hour and 20 minutes, the bar stopped moving and didn't move again.

Hogyan használod ezt szerelését? Kérjük, beillesztés itt egy URL-t a forum.

tbl33
03-07-10, 05:26
forums.sawomatang.com

kamilkurczak
03-07-10, 14:29
Mi ezt a kérdést az első alkalommal. Lehet, hogy a szerver nagyon fel van töltve.
Szóval, azt javaslom, ez a megoldás:

Először is: Próbálja meg letiltani a forum. Ugrás admincp -> Beállítások -> Beállítások -> Turn Your vBulletin be-és kikapcsolása, és válassza a no.
Ha a fórum le lesz tiltva, próbálja meg újratelepíteni vBET (import xml file)
Ezt követően lehetővé teszi a forum újra.

Ha ez nem működik.
Másodszor: Lehet, hogy ütközik más mod? Meg kell tiltani a másik mod beszerelés vBET. Ez után lehet bekapcsolni mod újra.

tbl33
03-07-10, 18:20
A fórum le volt tiltva az első alkalommal.

Nincs más modok telepítve van így, ilyenek nincsenek tiltani.

A fórum nem volt elérhető közel 1 1 / 2 óra, míg a telepítés futott, és soha nem kész.

Mi az időkeret, hogy kell telepíteni ezt a fórumot 1,2 millió hozzászólás?

Csinál semmit, az adatbázisokhoz vagy csak cserélni fájlokat a fórumok könyvtárban?

kamilkurczak
03-07-10, 21:58
hello,

Azt kell ellenőrizni, mi a baj.
Szóval, azt hozzá kell férniük a fórum admincp és FTP. Kérjük, küldje ezt a hozzáférést nekem PM. Megpróbálom kijavítani.

tbl33
03-07-10, 22:14
Ne csak kell korlátozni admincp hozzáférést a plugin szakaszok, vagy a teljes admin hozzáférést az egész admincp?

vBET
04-07-10, 23:17
Mi az időkeret, hogy kell telepíteni ezt a fórumot 1,2 millió hozzászólás?

Nincs időkeretben - telepítés mindössze néhány másodpercet vesz igénybe. És álláshelyek száma már semmi köze, mert a fordítás történik, amikor a felhasználó meglátogatja a lefordított oldalakat linkeket. Telepítés csak hozzáteszi beépülő modulok, kifejezések, sablonok és cache táblákat.

Ezért kérjük, parlagon Kamil utasításait - Nézzük, mi történik ott. Továbbá kérjük, vegye figyelembe, hogy a telepítés által végrehajtott vBulletin. Tehát, ha igazolja, hogy nem tartja majd valószínűleg meg kell majd kérni vBulletin csapat támogatását - vBET termék file helyes - nincs hiba történik. Tehát ha a telepítés csak nem akarja befejezni, akkor valószínűleg valami baj van a vBulletin. De először - kérjük ossza meg velünk ellenőrizze.

Kérjük PM nekem a teljes admin hozzáférés - eltávolíthatja után befejezzük. Igazán nem tudom, nem lesz szükség, de ha kell ellenőrizni valamit, akkor sokkal gyorsabb lesz, hogy megismételjük a kérdést, mert nem enought jogosultsággal. Továbbá kérjük, küldjön neki FTP hozzáférést leszünk képesek ellenőrizni, hogy vBET fájlokat feltölteni a szerverre.

Is egyszerűen tesztet, és próbálja meg importálni a termék fájl más mod csak ellenőrizni fog ez működni.

tbl33
08-07-10, 01:43
Még mindig várja a lehetőséget, hogy a szoftver használatára, amely már fizetett. :-(

kamilkurczak
13-07-10, 13:20
Megpróbáltam jelentkezzen be admicp, de nem tudtam. Tud Ön erősítse meg a jelszót?

vBET
20-07-10, 15:45
Szerint a PM info amit érts tudom mondani, hogy egyszerűen nem parlagon utasításokat. Nem feltöltött szükséges fájlokat a kívánt helyre. Kérjük, csak olvasd el readme.html és ugar telepítési útmutatót. Továbbá kérjük, parlagon ez utasítást importáló termék fájlt - ahogy PM nekem meg volt tryig importálni rossz fájlok (Admin CP).

Kérem, mondja meg, hogy működik, ha parlagon telepítési útmutató preciselly és az első feltöltés szükséges fájlokat reruired könyvtárba, majd import termék fájlt. Szintén ne feledje abour konfiguráció mikor lesz kész.

vBET
21-07-10, 07:14
Csak visszaigazolást kapni a PM, hogy a telepítés rendben van:) Sajnálom, hogy olyan sokáig tartott, de megvan a megfelelő megoldás első válasz - ezeket az utasításokat figyelmen kívül hagyták. Úgy gondoltuk, hogy fallowed, és még mindig kérdés - tette számunkra, zavaros és megfordult, keres kérdés, ami nem igazán létezik;) A jövőben kérjük parlagon telepítési / frissítési utasításokat, és ez fog történni azonnal:)

Nagy, hogy élvezheti vBET most! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1