PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Ugrás az új posta és Fórumokat olvasottnak



Snake
26-06-10, 00:17
A vBET engedélyezni, ha látom egy szál, és akkor kap egy új hozzászólások aztán kattintson goto első olvasatlan üzenetre A böngésző mindig megy az első után, nem pedig az új post.

Akkor is, ha rákattintok Fórumokat olvasottnak kapok egy 404-es hiba.

Mindkét funkciók működnek vBET tiltva.

Snake
26-06-10, 00:20
Teszi ezt itt is, a goto első új hozzászólás linkek a Forum Home goto utáni első, és soha nem frissíti, hogy mutassa meg hogy nézett a poszt, mindig marad merész.

Fórumokat olvasottnak a kezdőlapon átirányítja a Forum Home és a jelek semmit!

Ramses
26-06-10, 02:04
Néztem ezt a kérdést itt a vBET is, az én fórumon nincs ebben a kérdésben.

Snake
27-06-10, 19:28
Ez egy elég komoly hiba, hogy eltörik számos funkció a felhasználóknak szükségük van. Vajon, hogy nézett? Köszönöm.

kamilkurczak
28-06-10, 08:47
ok kígyó, azt próbálják reprodukálni ezt a hibát

kamilkurczak
28-06-10, 09:38
Nem tudom reprodukálni a problémát, talán van egy régebbi verziója a fórum. Kérjük, írja meg, mi van a pontos verziója vBulletin, és megpróbálom reprodukálni azt vB verzió, mint a forum.

Próbálja megtalálni a konfliktus más modok. Ehhez tiltsa le a másik mod, és hagyja csak vBET. Ha a hiba nem jelentkezik, kapcsolja be a be további modok, hogy hol van a konfliktus.

steve
28-06-10, 10:39
Nem tudom reprodukálni a problémát

Én is nem szaporodnak a védjegyet olvasottként probléma, amit csak tesztelt két fórumokon (különálló szerverek). Fórum futó vb 3.8.x legújabb vBET és vbseo.

Ugyanakkor megy a legújabb olvasatlan üzenetre probléma mindkét, kaptam több tucat panasz. Ugyancsak nem működik nekem itt. Amikor letiltani vBET én fórumokon, a probléma megszűnik.

kamilkurczak
28-06-10, 11:03
ok most már megtalálható a fórumon. Ugrás az új hozzászólás lehetőségeket.

Megpróbálom megtalálni a megoldást.

steve
29-06-10, 23:00
ok most már megtalálható a fórumon. Ugrás az új hozzászólás lehetőségeket.

Megpróbálom megtalálni a megoldást.

Hows ez megy? Az új hozzászólás link nem működik, és van egy csomó bosszús tagok: (

Snake
29-06-10, 23:07
Egyet kell értenem, nem támogatják, nem fix, nagy bug, egyfajta ki!

Snake
30-06-10, 08:01
HOL IS TÁMOGATÁS, kijavítani a DAM MOD FFS!

kamilkurczak
30-06-10, 15:34
hello,

Mi lehet reprodukálni ezt a hibát a fórumon, és ez lesz megoldani a következő relase ..
Ha lesz könnyű, Adunk meg gyors

Snake
30-06-10, 16:30
Őszintén szólva ez nem elég jó, ez egy fő funkciója, és ez okozza a tagok nagyon panaszkodni, tehát én is csak panaszkodni neked.

El kellett volna rögzíteni a nap, sőt hete van, hogy kiadja a bug javítás. Hamarosan. Ez az, amit más fizetett mod tenne.

: Mad:

kamilkurczak
30-06-10, 16:40
Igyekszünk kijavítani a hibát a lehető leghamarabb.

steve
30-06-10, 22:26
Őszintén szólva ez nem elég jó, ez egy fő funkciója, és ez okozza a tagok nagyon panaszkodni, tehát én is csak panaszkodni neked.


Én most kapok 50-60 e-mail naponta kapcsolatban ezt a problémát, egy fix jó lesz. Nagyon jól dolgozott, mielőtt ez a kiadás.

steve
01-07-10, 10:41
Én most kapok 50-60 e-mail naponta kapcsolatban ezt a problémát, egy fix jó lesz. Nagyon jól dolgozott, mielőtt ez a kiadás.

Ez alatt dolgozott? Tudom kérjük az ETA?

kamilkurczak
01-07-10, 11:43
Találtam néhány oka ebben a kérdésben. okozza egy plugin a global_start.
Ha kikapcsolja ezt a plugint, ez a beállítás működik jól.

talán az hogy a plugin?

Dolgozom rajta. Kérjük, legyen türelmes

steve
01-07-10, 22:24
Találtam néhány oka ebben a kérdésben. okozza egy plugin a global_start.
Ha kikapcsolja ezt a plugint, ez a beállítás működik jól.


Én nincs ötlet, hogy ez mit jelent.

kamilkurczak
01-07-10, 22:43
Azt írta, hogy találtunk egy plugin, ami a kérdés. Dolgozunk tovább.

steve
04-07-10, 07:59
Hogyan történik a javítás ezt a kérdést halad?

kamilkurczak
04-07-10, 13:36
Tudjuk, hol a hiba exacly. Találtunk azt vbet_global_start funkció vBET php fájl.

Valószínűleg azt át egy rossz url a vBulletin funkció (exec_header_redirect).

Michał dolgozik ezen.

steve
05-07-10, 06:53
Semmi gond, valóban szükségünk van egy javítás erre a problémára mihamarabb

vBET
05-07-10, 07:33
Kész:) Sajnos meg kellett várni. Megoldás fogja tartalmazni következő kiadásba. Már használja a fórumon, így az új üzenet átirányítás minden rendben van itt.

A gyors fix kérjük:
1. Szerkesztés includes / vbenterprisetranlator_functions_hooks.php
2. Keresés:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t']) {
3. Csere szerint:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t'] && $_REQUEST['goto'] != 'newpost') {

vBET
05-07-10, 07:38
Látom, a címben, hogy le 2 kérdések egy szál. De Kamil megerősítette csak az egyik ilyen. Kérjük, pontosan megmondani, hogyan mark fórum olvasni. Csak nem találom az opciót - valószínűleg keres a rossz helyen;)

Snake
05-07-10, 18:10
Látom, a címben, hogy le 2 kérdések egy szál. De Kamil megerősítette csak az egyik ilyen. Kérjük, pontosan megmondani, hogyan mark fórum olvasni. Csak nem találom az opciót - valószínűleg keres a rossz helyen;)

Az a honlap, alatta a fórumokon, és ha kétszer az ikonra kattintva a bal oldalon minden fórum leírását.

kamilkurczak
05-07-10, 19:35
Megnéztem azt a teszt fórumon, és én nem ezt a hibát
404 error. Minden megfelelően működik.

Tehát, kérjük, küldje a Michał (vBET) teljes hozzáférést biztosít a admincp és FTP a PM. Ő megpróbál megoldást találni, és javítsd ki!

Köszönöm:)

kamilkurczak
09-08-10, 11:37
Még mindig várja a választ. nincs válasz - Feltételezem, hogy rendben van.
Ha nem ok, kérjük, írjon ide és én megnyílik a téma ismét

Snake
11-08-10, 23:36
Ez a probléma még mindig fennáll, forumdisplay (http://www.computer-juice.com/forums/f10/), ha i a nyílra kattintva goto új hozzászólások a téma, mindig vesz nekem az első után, nem a első olvasatlan üzenetre.

Regisztráció én fórumot és látni fogja azt.

Ha én letiltja vBET, a probléma elmúlik.

http://www.computer-juice.com/error.gif

Snake
12-08-10, 00:04
Frissített 3.3.5 és az összes URL-eket kérdések úgy tűnik, fix, tehát nem probléma, köszönöm.

kamilkurczak
12-08-10, 12:22
ok:)
köszönöm a megerősítést

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1