PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Cím fordítás rövidre az vBadvanced (újabb témákat)



mario06
25-06-10, 19:01
Ez utóbbi téma vbadvanced, a post írta teljesen a francia és az olasz fordítása, de mint látható a képen a cím nem teljes, és Shoud kell: Wii Shift 04.03

http://img204.imageshack.us/img204/9100/30178761.jpg

Nincs betű / szó korlátai vBadvanced valójában 57 betűkkel a cím nagyon gyakoriak az én fórumon.

vBET
25-06-10, 19:06
Valószínűleg be van állítva nagyon rövid legnagyobb betűkkel a címet is (ha még konfigurálható). Tehát mi történik, hogy vbadvanced vágja a címet, így a (terek ki, hogy elkerüljék értékelés):
[L angtitle = fr] Wii [/ l angtitle]
maradt csak
[L angtitle = fr] W. ..

és vBET felismeri törött langtitle így elkészült, és lefordítani. És a Google fordítás francia W. .. Úgy tűnik, hogy: W. ..

Ez az, amit nagy valószínűséggel történik. Ha igen - akkor nincs semmilyen hiba. vBET csak jól működik, és csak vágott címet rövid. Kérjük, egyéb hosszú címek és számolni, hogy hány jelek ezek vágva is keresni konfiguráció a hosszú (vagy kérje VBA csapat).

Kérjük, erősítse meg nem helyénvaló magyarázat és van szüksége a jövőnket segíteni ebben a kérdésben:)

mario06
25-06-10, 19:15
A probléma az vBET, itt portok példa vBets Automatikusan fordított, és rendszeresen egy:

http://img16.imageshack.us/img16/7762/vbet.jpg

vBET
25-06-10, 22:20
A probléma az vBET, itt portok példa vBets Automatikusan fordított, és rendszeresen egy:

http://img16.imageshack.us/img16/7762/vbet.jpg

Felhívjuk figyelmét, hogy [l angtitle = fr] az 14 jel, hogy miután [l angtitle = fr] i .. teszi, hogy 15 karakter az eredeti cím

Az Ön címe: [Guida] Ingyenes feloldása e. .. Ha nem számítva [Guida] (lehet néhány előtag nem címet), majd a cím marad meg 13 karaktert. Nem biztos benne, miért nem 15 - talán algoritmus némi extra előtagokat.

Számomra úgy tűnik leírt helyzet előtt. De könnyen ellenőrizni azt. Kérjük:
1. Fájl megnyitása / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Keresés:

$output =& vbet_parseTitleGlobally($output,true);
3. Szólj hozzá - így helyettesíteni:

//$output =& vbet_parseTitleGlobally($output,true);
4. Fájl feltöltése a szerverre, és ellenőrizze a nem fordította oldalra, ahol látod (kell jelentkezned, ha a vendég cache használt)

Kérem, mondja, hogyan fog kinézni majd. Ezután módosítás visszavonásához.

mario06
26-06-10, 09:49
Az Ön címe: [Guida] Ingyenes feloldása e. .. Ha nem számítva [Guida] (lehet néhány előtag nem címet), majd a cím marad meg 13 karaktert. Nem biztos benne, miért nem 15 - talán algoritmus némi extra előtagokat.

[Guida] nem előtag ez része a cím, amely 57 karakter szóközökkel együtt.


Felhívjuk figyelmét, hogy [l angtitle = fr] az 14 jel, hogy miután [l angtitle = fr] i .. teszi, hogy 15 karakter az eredeti cím

14 karakter (bbcode)
+
10 karakter szóközökkel (név)
=
24 karakter (összesen)

így a probléma a vBET


1. Fájl megnyitása / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Keresés:
PHP kód:
$ Output = & vbet_parseTitleGlobally ($ output, true);
3. Szólj hozzá - így helyettesíteni:
PHP kód:
/ / $ Output = & vbet_parseTitleGlobally ($ output, true);
4. Fájl feltöltése a szerverre, és ellenőrizze a nem fordította oldalra, ahol látod (kell jelentkezned, ha a vendég cache használt)

Kérem, mondja, hogyan fog kinézni majd. Ezután módosítás visszavonásához.

Majd meg kell várni, amíg egy másik Automatikusan fordított téma jelenik meg

vBET
27-06-10, 00:14
Csak néhány teszt után, azaz másolat ez amit leírt az elején.

Kérjük, tette ezt a visszaigazolást - fogjuk kérni hozzáférési adatait, ellenőrizze és oldja mikor kap megerősítést, hogy nem csak a vágott cím túl rövid érték

vBET
05-07-10, 07:12
Továbbra is várja a megerősítést:)

mario06
06-07-10, 15:52
nem működött, mondjuk, hogy mielőtt kaptam I. .. Most kapok [l = angtitle sk] I. ..

vBET
07-07-10, 13:25
nem működött, mondjuk, hogy mielőtt kaptam I. .. Most kapok [l = angtitle sk] I. ..

Szóval, ahogy látom alrady van ez vágott ilyen rövid. Nem vBET okoz - kérjük, próbálja azt dissabling vBET - kap ugyanaz. A kérdés azért van, mert a mod csökkenti a címet ilyen rövid ...

Kérjük, erősítse meg, hogy a vBET dissabled mégis oly rövid ([l = angtitle sk] I. ..), és ebben az esetben kérjük, keresse konfigurációt a mod, amely lehetővé tenné, hogy tette ezt a vágás már nem, vagy kérdezze munkatársai vBadvanced a HEP meg ezzel a kérdéssel.

mario06
14-07-10, 04:12
ha egyszerűen szerkesztheti a cím copy / paste az a cím, akkor működik, így vBET kapcsolatban.

kamilkurczak
14-07-10, 13:51
Kérjük, erősítse meg, hogy a vBET dissabled mégis oly rövid ([l = angtitle sk] I. ..)

mi ezt a kérdést vBET dissabled?

mario06
14-07-10, 16:42
nélkül működik vBET

kamilkurczak
14-07-10, 17:25
ok, én felfedezni a problémát, és próbálja meg megoldani

mario06
16-07-10, 16:17
ok, várom.

tekintetében

mario06
19-07-10, 14:43
továbbra is várja köszönhetően

vBET
20-07-10, 21:10
Hi - kérjük, hogy elnézést kérek a hosszú értékelési idő. Ez volt kérdés indította meg, és adott Kamil során a nyaralás ideje. Így talán alig volt terhelve. Most itt vagyok, és azon munkálkodik, hogy végre zárja le a kérdést:)

Úgy gondolom, hogy ez lenne a legjobb, ha csak ellenőrizni, hogy a fedélzeten, és helyes, ahelyett, hogy több időt veszít. Ezért kérjük, csak a PM nekem való hozzáférés adatait a forum FTP és Admin CP. Továbbá kérjük, adja meg nekem a pontos URL-oldalra, ahol látom ezt a kérdést. Ha ez nem látható most - kérem készülő, hogy néhány teszt téma - akkor távolítsa el azt követően, hogy korrigálja a problémát.

mario06
26-07-10, 13:34
ok, én felfedezni a problémát, és próbálja meg megoldani

Minden frissítés?

vBET
26-07-10, 20:15
Kérjük, csak nézd utolsó válasz -, mert nem vagyunk képesek reprodukálni azt a szerverek kértünk meg a hozzáférési adatait. Mi lesz chcek és helyes, hogy a hely:)

mario06
05-08-10, 06:52
Szeretném kijavítani magamat, adjon nekem valami lehetőség, hogy én is kipróbálni, amikor kattintson szerkesztés téma (I ne érjen semmit), majd nyomja meg a menteni minden rendben jelenti, hogy ez azt mutatja, igaza van.

kamilkurczak
05-08-10, 10:53
igen, de Michał írta korábban hozzászólás a javaslatok megoldást. Nem működött.
Nem tudjuk reprodukálni ezt a kérdést a teszt fórumon, így nagyon nehéz megtalálni a jó megoldást.
Ha tudjuk, hogy a probléma hol van a kód, akkor könnyű megtalálni a megoldást.

mario06
05-08-10, 14:55
Nem tudsz adni nekem valami más megoldás? Szeretném DoItMyself, hogy a jövőben fogom tudni mit kell tenni, nem törődve senki minden frissítést.

Mint mondtam minden, amit meg kell tennie, hogy kijavítani a hibát, hogy kattintson szerkesztés (érintőképernyő semmi), majd mentse, hogy a cím működik. :)

vBET
06-08-10, 08:34
Szeretném kijavítani magamat, adjon nekem valami lehetőség, hogy én is kipróbálni, amikor kattintson szerkesztés téma (I ne érjen semmit), majd nyomja meg a menteni minden rendben jelenti, hogy ez azt mutatja, igaza van.

Ha jól értem - a cím hibás, és készített szerkesztését és mentését nem változott semmit, akkor korrigálni? És hogyan néz ki az új téma - a sérült vagy az OK?

Is - Még mindig várja a hozzáférési adatait ahhoz, hogy megoldja ezt a problémát. Ebben a pillanatban tartod magad. Kérjük PM hozzáférési adatait, így képesek leszünk megoldani a problémát, és zárja be.

vBET
06-08-10, 08:39
Nem tudsz adni nekem valami más megoldás? Szeretném DoItMyself, hogy a jövőben fogom tudni mit kell tenni, nem törődve senki minden frissítést.

Mint mondtam minden, amit meg kell tennie, hogy kijavítani a hibát, hogy kattintson szerkesztés (érintőképernyő semmi), majd mentse, hogy a cím működik. :)

Még egyszer - mi kell a hozzáférést a fórum. Meg kell először megtalálni az okát a kérdés, hogy képes legyen javítani. És mi fog keresni megoldást, amely része lesz a következő kibocsátás - így töltse meg a megoldást, amely nem igényel változtatásokat a minden frissítés.

Ebben a pillanatban nem tudunk adni DoItYourself megoldást, mert nincs megoldás, és akkor tart minket találjanak. Ha azt szeretnénk, hogy ez megoldható - kérjük, adja meg hozzáférést. Ha tisztában vannak a biztonsági kérdésekről, akkor kérjük, hogy az ideiglenes számlák nekünk, vagy módosítani a jelszavakat valamilyen átmeneti, vagy létrehozhat teszt példány a fórum reprodukálni kérdés.

mario06
19-08-10, 08:48
Ha jól értem - a cím hibás, és készített szerkesztését és mentését nem változott semmit, akkor korrigálni? És hogyan néz ki az új téma - a sérült vagy az OK?

Is - Még mindig várja a hozzáférési adatait ahhoz, hogy megoldja ezt a problémát. Ebben a pillanatban tartod magad. Kérjük PM hozzáférési adatait, így képesek leszünk megoldani a problémát, és zárja be.

Annak érdekében, hogy a munka.
1. Kattintson a Szerkesztés gombra
2. Minden marad a régiben
3. Csak menteni
= Works 100% azt jelenti, hogy semmi sem sérült!

vBET
21-08-10, 17:30
Tehát lehet, hogy már megoldódott, és mit látsz csak cache rossz eredmény a korábbi verziókat. Kérem, mondja, hogyan működik a teljesen új téma - az eredmények rendben vannak, akkor (anélkül, hogy ez a dummy szerkesztés lépés). Ha OK, akkor úgy gondolom, hogy a kérdés már nem létezik, és mi is közel ezt a kérdést:)

kamilkurczak
27-08-10, 16:28
nincs válasz - úgy értem, hogy megoldódott. Ha nem, kérjük írja ide, és én nyílik meg ez a téma újra.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1