PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Langtitle=sk& # 93 ;F. . bug?



mario06
17-06-10, 18:59
Kezdek ez az utóbbi témák vbadvanced

langtitle = sk] F..

bármilyen javítás?

mario06
17-06-10, 19:00
Nem írni mindazt, amit az előző hozzászólás, gondolom, van egy probléma ezen a fórumon

írtam ezt


langtitle = sk] F..

vBET
18-06-10, 10:24
Hi:) Nincs semmi probléma a fórumon - csak tegye rossz langtitle bbcode - anélkül, hogy bezárja. Így - szemetet, szemetet ki. Csak szerkesztett üzeneteket meg kell győződni arról, hogy nincsenek törött BB-kódokat:)

A kérdés, milyen vBET verziót használ? Utolsó verzió automatikusan megoldja ezt a kérdést. Kérjük, adja meg a pontos URL-oldalra, ahol láthatjuk azt.

mario06
22-06-10, 00:29
azt mutatja, mint hogy csak az elmúlt vbadvanced lefordított téma

vBET
22-06-10, 17:30
Ön nem válaszolt a kérdésre:) Kérjük, erősítse meg, amely vBET verziót használja. Továbbá kérjük (vagy kérje vbadvanced csapat) nem vbadvanced használ global_complete horog során oldal generáció. Szükség van rá a vBET automatikusan megoldani (amíg vBET 3.3.3).

mario06
22-06-10, 19:36
3.3.4
Én nem telepítette, hogy a különleges plugint, amit tett, én hiszem, hogy?

vBET
22-06-10, 23:13
A speciális egyik csak a VBA Dynamics. Mások nincs rá szükség. Kérem, győződjön meg róla, hogy ez a plugin, amely használja használ global_complete horog? E azokat az oldalakat fordítják? Kérem, adja meg URL-oldalra, ahol látom a problémát.

vBET
05-07-10, 07:51
Kérjük, erősítse meg, hogy ugyanabban a kérdésben, mint már itt leírt:

Ha igen, akkor bezárja ezt, és továbbra is ott, mert már nem vita.

vBET
07-08-10, 11:57
Nem megerősítése - feltételezve, hogy ez ugyanaz a probléma és a záró ez. Abban az esetben, ha nem, írjon ide, és ez lesz újra.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations