PDA

Teljes verzió megtekintése: Tette Hogyan hagyja <code> </ code>?



Morgan
17-06-10, 16:19
Szia, én vagyok az új a vBET, és nekem van egy programozási fórumon .. és minden szál egy <code> </ code> rajta, és azt akarom, hogy kihagyja a fordítás, hogy ..

Van ötleted?

a fórumon: www dot programmershere dot com

kamilkurczak
18-06-10, 08:40
Nem tudom reprodukálni a problémát, talán van egy régebbi verziója a fórum. Kérjük, írja meg, mi van a pontos verziója vBulletin, és megpróbálom reprodukálni azt vB verzió, mint a forum.


Ezt a problémát valószínűleg az eltávolítása hozzászólás egy plugin (vBET használja hozzászólás NTA - nem tranlated terület -, hogy leírja a területen fordítás nélkül).

Próbáld meg kikapcsolni a plugint (eltávolítása hozzászólás).
Próbálja megtalálni a konfliktus más modok. Ehhez tiltsa le a másik mod, és hagyja csak vBET. Ha a hiba nem jelentkezik, kapcsolja be a be további modok, hogy hol van a konfliktus.

Hozzáadva:
Felhívjuk figyelmét, hogy vBET támogatja kihagyom CODE, a PHP és a HTML BBCode fordítást. Ha nem működik a fórum, akkor valószínűleg van kapcsolva ceaning a html hozzászólás (a korábban leírtak szerint), ami tilos, mert a html hozzászólások vBET jelek részeit kimenet, amely nos hiszem, le kell fordítani (hívjuk Nem Fordította Area - NTA).

Morgan
18-06-10, 15:33
Köszönöm kamilkurczac, de nem baj ..

Azt akarom, hogy SKIP fordítás HTML tartalmat a belsejében <code> címkék

Példa:


Most: <code> <? Php function modulálja {echo $ módosítják;}?> </ Code>
Most: vBET fordítani, hogy minden nyelven .. Azt akarom tartani, hogy az angol, anélkül, fordítás

Megértette?

Azt akarom, hogy vBET SKIP összes szöveget, hogy belül van <code> </ code> tag-ek!

vBET
18-06-10, 19:44
Hello. Elnézést a zavart. vBulletin támogatja a kódot bbcode és írunk HTML kódot tag - ez a forrása a félreértés.

Ha a kódot html tag sablonok, akkor kérjük, szerkesztheti ezeket sablonokat, és tegye az egész kódot tartalma belül nincs lefordítva területen - így fogalmazott között and

Ha a kódot html tag a hozzászólásokban, akkor kérjük, szerkeszteni az üzenet és a változás kódot html tag a kódot bbcode.

Kérem, mondja, hogy ez megoldja a problémát.

Morgan
19-06-10, 15:07
lehet vessen egy pillantást a fórumon

Programozók Here (http://www.programmershere.com)

azt 220,000 állások <code>, hogyan kellene szerkeszteni őket? : D

van-e más megoldás?

lásd pl itt

programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

vBET
20-06-10, 02:09
Ebben a pillanatban vBET nem támogatja ezt, de tudjuk. Én mozog a postán funkció kéréseket.

Tehát most vBET nem lefordítani ourputs a PHP, HTML kód és a BB-kódokat. Nem volt semmilyen kérelmet nem fordítása a kód html tag előtt. Mivel a teljesítmény fogjuk tette konfigurálható. Ön képes lesz arra, hogy kapcsolja be a kapcsolót, ami védi tartalmát html kód tag ellen fordítása. Benne lesz a következő kiadásban:) Mert a komplexitás (tesszük most ugyanaz a html tag-script és a stílus) már nem lesz képes adni tűzoltás korábban - sajnálom, meg kell várni, hogy a. De tervezünk új vBET 3.x kiadás a / jövő héten és a jövő vBET 4.x megjelenése első hetében a következő hónapban, így remélem tudsz várni a rövid idő alatt:)

vBET
20-06-10, 15:58
Kész - szerepelni fog a következő kiadásban:)

Morgan
22-06-10, 03:57
Nagyon köszönöm!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1