PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Fórum Blocks mutatja lantittle =.. az URL linket?



Jesh
07-06-10, 15:22
Nem vagyok benne biztos, de azt hittem, hogy ez fix? Fórum blokkok jelennek meg:



"Moneta rasta , bet internete nieko nepavyko apie ja rasti , tai gal mazdaug kanors apie ja noreciau suzinot...
14 Hours Ago 11:39 PM
Padekit nustatyt..."

vBET
07-06-10, 18:21
Biztos vagyok benne, volt olyan dolog a rögzítés langtitle. Még egy fix nem volt megjelent még (tűzoltás leírt menet). Nem vagyok benne biztos volt, hogy ugyanabban a kérdésben, vagy nem: confused:

Az üzenetet a furcsa, mert van nyitva langtitle és zárt lang bbcode - így talán csak valaki írni azt a kezét, és már megtört bbcode az üzenetet, amely megköveteli a korrekció ...

Jesh
08-06-10, 17:24
Biztos vagyok benne, volt olyan dolog a rögzítés langtitle. Még egy fix nem volt megjelent még (tűzoltás leírt menet). Nem vagyok benne biztos volt, hogy ugyanabban a kérdésben, vagy nem: confused:

Az üzenetet a furcsa, mert van nyitva langtitle és zárt lang bbcode - így talán csak valaki írni azt a kezét, és már megtört bbcode az üzenetet, amely megköveteli a korrekció ...

Ez azért van, mert, hogy így a kapcsolat mutatta a blokkot.

http://www.jesh.com/Capture.JPG

vBET
10-06-10, 22:51
Ez volt rögzített utolsó kiadása. Melyik verziót használ?

vBET
14-06-10, 23:12
Nincs válasz - úgy megoldani. Kérjük, vegye figyelembe ide, ha nem:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1