PDA

Teljes verzió megtekintése: Egy másik sikertörténet



VGF
01-06-10, 16:15
Én még csak a plugint telepíteni, mint 10 nap (fizetett változat), és már megduplázódott az összeg a normál látogatók. És növekszik napról napra.

Az én top céloldalai most népszerűbb és több látogatott más nyelveken ..., mint az alapértelmezett angol nyelven.

Ez volt körülbelül 2 3 napig a találatok egyéb országokból származó start meg lassan. De az utóbbi pár nap, hogy már rohamosan növekszik.

Én vbSEO telepítve is, és javasoljuk, hogy mások számára. Ami a fontos, hogy a cím kulcsszavak URL is és végződő. Html. Még nem próbáltam a vBulletin 4,0 URL optimalizálási módszer, ezért nem vagyok biztos benne, hogy mennyire jól, hogy az egyik működik.

Egy dolgot tudok biztosan van, látni fogod, nagyon kevés kulcsszó forgalmat növeli, ha a lapok nem SEO optimalizált, és még mindig végződnek. Php

Továbbá, soha nem módosított a vbSEO Sitemap hogy tartalmazza a más nyelveken. Valójában én tiltva vbSEO Sitemap teljesen, hogy a Google is lassan felfedezni mindent saját. Amint azt helyesen tette. Nem kell, hogy nyújtson be a webhely a különböző verzióihoz google ... Ez fogja találni a tartalom automatikusan és helyezzük a megfelelő kereső. (Google Kína, India Google, stb.)

A találatok növekedett annyira az utóbbi pár nap, hogy el kellett tiltani ", aki online" és egyéb kozmetikai tulajdonságait vBulletin tartani szerver terhelés le.

Michal egy zseni, és ez a plugin-rúgások seggét.

Az egyetlen bug belefutottam telepítése során az volt, hogy van egy "márkás szabad" változata vBulletin. Tehát, amikor levette a szerzői jogi megjegyzést, hogy hírnök a működését vBET is. De minden rendben van most és a személyzet itt segített megoldani.

PM for url.

VGF
26-06-10, 16:26
Egy kis követően egy hónap, hogy ilyen plugin, én is látni mintegy 75%-os forgalom növekedés előtt.

Figyelembe véve azt már egyre több ezer napi látogatót, mielőtt ezt a plugint telepíteni, én hogy ezt a hatalmas sikert aratott.

Más cégek, mint a vbSEO azt mondta, csak egy ideiglenes forgalmi csúcs egy hétre vagy 2, és amit minden .... Nos, tévedtek.

Apropó, ne próbáld, hogy jó tanácsot nekik ezt a plugint, akkor már ellene több mint egy éve .... valószínűleg azért, mert az ideges, hogy nem találta meg .. : Rolleyes:

vBET sziklák!

motshy
23-09-10, 19:57
Örömmel hallom a

Octavius
23-06-11, 05:07
Jól hangzik!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations