PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Sitemap problémákat, és csökkenti a találatok számát a google oldal címe



haiduongbk
01-06-10, 08:54
Korábban én használt a szabad változat 2.3.10. A nem figyelmesen elolvasni az utasításokat nem csináltam a művelet fordítást a sitemap a vBSEO Oldaltérkép generátor, mint az utasításokat itt: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vi/vbet-integration-other-plugins/98-sitemap-generator-integration.htmlTuy, és láttam, hogy a szám a webhelytérképet a google nőtt nagyon gyorsan. a Címterület és frissített eredmények-ra google jelentősen nőtt. Nemrég megvásárolt licenc VBET, és telepíti azt. Az útmutató a vBSEO Oldaltérkép generátor tettem hozzá ahogy előírt fenti. Lásd: az index oldalon (index URL) a sitemap, és nincsenek eredmények-ra Google van a mérséklés. Tehát ez nem sikerül, nem?-egy másik probléma az, hogy a Google Webmester eszközök is találtam az oldal berakodás sebesség-diagram késett. a diagram van. a kereskedelmi világos szoba gyorsabb, mint amilyenek valójában. de megfizethető súlyozott több telek?

kamilkurczak
02-06-10, 16:40
a második kérdés:

vBET semmi köze a Sitemaps a letöltési idő.
talán, ha nem integrálja a sitemap előtt - lehet az oka.
Ha integrálja a sitemap csak most - a sitemap sokkal nagyobb, és a letöltés lassabb.

Az első kérdés, nem értem, pontosan mi is a probléma. Meg tudod magyarázni?

kamilkurczak
11-06-10, 08:59
Nincs válasz. Megváltoztathatom egy szál állapotot megoldani.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1