PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Az aktiválás e-mailek csak angol nyelven



VGF
22-05-10, 14:35
Remélhetőleg Michal nem érzi túlterheltek, amikor visszatér. Azt hiszem, azt mondta, nem volt súlyos árvíz Lengyelországban. Jó dolog, amit még több segítséget a jövő héten

Különben is .... Próbáltam regisztrálsz egy új felhasználót a különböző lefordított nyelvi változatai a fórum ... és minden alkalommal az aktiváló e-mail mindig jön át angolul.

Én győződjön meg róla, hogy válassza ki a megfelelő (más) nyelven is a regisztráció.

Én a következő beállításokat.

Egyéb> Show eredeti szöveg a felhasználó> Normál
Egyéb> Show eredeti szöveg vendégek> Normál
Egyéb> Translate vBSEO üzeneteket JavaScript> Igen
Google nyelvfelismerés> Mindig megbízom a felhasználó

bármilyen ötleted?

vBET
22-05-10, 23:07
Hello. Igen, vannak nagy árvíz Lengyelországban és én a hosszú utat vissza üzleti útra. És én is örülök, hogy a jövő héten a szül nagyobb lesz, és Ön, mint ügyfeleink lesz gyorsabb támogatást és gyorsabb az új funkciók vBET:)

Vissza a kérdést. vBET nem támogatja e-mailek fordítását ebben a pillanatban.

Azt már a mi TODO listát, hogy integrálja vBET VB mondatok rendszer. Mikor lesz kész, akkor tudjuk ellenőrizni lehetőség horog be az automatikus e-maileket bejelentés (amely alapoz mondatok), és válassza a BB kifejezés szerint a tényleges fordítás.

VGF
22-05-10, 23:13
És én is örülök, hogy a jövő héten a szül nagyobb lesz, és Ön, mint ügyfeleink lesz gyorsabb támogatást és gyorsabb az új funkciók vBET


Félelmetes, jó hallani! Ez egy nagyszerű termék.



Azt már a mi TODO listát, hogy integrálja vBET VB mondatok rendszer. Mikor lesz kész, akkor tudjuk ellenőrizni lehetőség horog be az automatikus e-maileket bejelentés (amely alapoz mondatok), és válassza a BB kifejezés szerint a tényleges fordítás.


ok, köszi.

tsak76
24-11-10, 11:16
ez megoldható? Én vagyok a 3.3.6 és e-maileket nem kap lefordítva. felugró ablakokat is

mateuszr
24-11-10, 11:44
Hello!
Íme a válasz:


Vissza a kérdést. vBET nem támogatja e-mailek fordítását ebben a pillanatban.

Azt már a mi TODO listát, hogy integrálja vBET VB mondatok rendszer. Mikor lesz kész, akkor tudjuk ellenőrizni lehetőség horog be az automatikus e-maileket bejelentés (amely alapoz mondatok), és válassza a BB kifejezés szerint a tényleges fordítás.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1