PDA

Teljes verzió megtekintése: Fokozott a bevétel $ 20 / nap akár $ 200 / nap



contemptx
18-05-10, 21:49
Azt kell mondanom, hogy im nyűgözve, amit vBET tett a saját fórum.

előttem fórum volt elég népszerű, de mivel a telepítés vBET mindent ment erősebb

Fejlesztések:

Tartalom Google által indexelt = x52 ..
előtt volt valami hasonló 12.000 url indexelt a Google, most már több mint 130.000 + még mászni!

Kulcsszó Rangok:
Mivel a megnövekedett tartalom google felgyorsult, a rangok vannak, és továbbra is emelkedik.

Forgalom / jövedelem:
A kopogás-jétől több nyelven, több tartalmat, fokozott soraiban már volt awsome hatása a forgalom, ami viszont fordult a fórum körül az hogy $ 20 a napi jövedelmet legfeljebb átlagosan körülbelül $ 100 és még néhány napig üti $ 200 nap bevétel.


Azt ajánlom ezt bárki komolyan, hogy fórumot, és én minden bizonnyal további engedélyek beszerzési telepíteni én más fórumokon.

Az egyetlen negatív az addon, hogy egy nagy fórumot lehet CPU igényes, különösen vbenterprisetranslator_seo.php

Tehát ha tovább lehetne optimalizálni, akkor lennék boldog ember,
Azonban a CPU, hogy nem használt elhanyagolható, hogy mekkora ez meghajtó forum előre.

Jesh
19-05-10, 20:43
Site link, kérem.

mario06
30-05-10, 07:26
Link kérem??!

contemptx
07-06-10, 14:13
Elnézést kérek a késedelmes válasz, már el egy pár hétig.
A helyszínen kérdés: CardSharing Card Sharing Fórum Szerverek CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

steve
08-06-10, 13:19
Elnézést kérek a késedelmes válasz, már el egy pár hétig.
A helyszínen kérdés: CardSharing Card Sharing Fórum Szerverek CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

A webhely lett bemutatva egy forgalmas üzenetet az elmúlt órában: confused:

Milyen mod használ zár ki vendégeit, amikor terhelés nagy?

raymond
23-06-10, 14:00
Tapasztalatom szerint nem könnyű keresni (AdSense) pénz fórum.
Vannak az AdSense hirdetési foltok egyre magas CTR?

nectons
13-05-11, 10:54
Tényleg jó. Bravo a fejlesztők. Én valószínűleg telepítse újra! :)

kamilkurczak
13-05-11, 16:27
A welcome:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1