PDA

Teljes verzió megtekintése: két kérdés



Ramses
18-05-10, 13:48
Én az ingyenes verzió van telepítve, tegnap volt ~ 200 pókok online pók a lefordított oldalak és a szerver ment át 10-30, és kellett letiltani a hack, hogy újra normális szerver terhelését.
Én vagyok a vb 3.8, számíthatok a fizetett változat terhelje túl a szervert az ingyenes verzió is csinálja?
Másodszor, nem a fizetett változat fordítása csapkod, mint vbadvanced CMPS, vbadvanced linkek könyvtár, PhotoPost vbgallery?
Ha nem, van-e módja annak, hogy tiltsa le a vállalati fordító az, hogy az oldalak ne linkeket megy sehova?
Melyek a fizetési lehetőségek (cc / banktransfer)?
Ez azt mondja: "Ingyenes frissítések egy év" után az évben kell fizetni a teljes újra, vagy van-e frissítés díjat? Ez azért fontos, mert 90 $ nem igazán olcsó.
Ha használja a 3.x verzió egyszerűen frissíteni 4.x vagy tudok fizetni megint?
Köszönöm.

VGF
18-05-10, 15:14
Természetesen várok csak azért, hogy a másolás a funkcionális, de én ezt ugyanaz a kérdés is.

Van egy meglehetősen nagy fórumot (több mint 500.000 álláshely) és szeretnék minimalizálni betölteni kezdetben, amennyire csak lehetséges, ha már telepítve rendesen.

Én is szeretném iratkozzon fel, hogy a Google API dolog biztonsági intézkedések ... de nem tudom pontosan, hol iratkozzon fel.

vBET
18-05-10, 17:20
Szia. Fizetett változata vBET sokkal jobb teljesítményt, és akkor számíthat, hogy a fordítás gyorsabb lesz és a szerver terhelés szeretője. Nem ad semmiféle konkrét számok - ezeket lehet menni csak a teljesítmény mérése az adott fórum, de lehet mondani, hogy a fizetett változat optimalizált cache, algoritmusok és egyéb teljesítmény-paraméterek.
Fizetett változat lehet integrálni a különböző beépülő modulok. Elmondhatom, az biztos, hogy PhotoPost is integrálja, vbadvanced mods is - nem mondhatom meg az összes ilyen, de néhány, az biztos. Kérjük, olvassa el az integráció fejezetet.
Is fizetett változat speciális opcióval URL, amely figyelmen kívül hagyja (nem zászlók vannak, nincs fordítás követése linkeket ezeket az oldalakat, és automatikusan átirányítja, ha valaki fel nyelvet URL-t kézzel).
Tulajdonképpen mi támogatjuk csak Paypal fizetési lehetőség.
Miután az ingyenes frissítés jár elég megújítani engedélyt, és ez sokkal olcsóbb. A tényleges megújítása ára $ 30 és a jövőben tervezzük, hogy ez az ár lesz körülbelül 1 / 3 normál licensz ára, de nem kezeli azt az üzleti kötelezettséget.
Vásárlás vBET licencet vásárol licencet vBET 3.x/4.x - nincs semmilyen további díj frissítés:)
Ha sőt további kérdései - kérjük, csak kérdez. Szívesen segít Önnek.


Én az ingyenes verzió van telepítve, tegnap volt ~ 200 pókok online pók a lefordított oldalak és a szerver ment át 10-30, és kellett letiltani a hack, hogy újra normális szerver terhelését.
Én vagyok a vb 3.8, számíthatok a fizetett változat terhelje túl a szervert az ingyenes verzió is csinálja?
Másodszor, nem a fizetett változat fordítása csapkod, mint vbadvanced CMPS, vbadvanced linkek könyvtár, PhotoPost vbgallery?
Ha nem, van-e módja annak, hogy tiltsa le a vállalati fordító az, hogy az oldalak ne linkeket megy sehova?
Melyek a fizetési lehetőségek (cc / banktransfer)?
Ez azt mondja: "Ingyenes frissítések egy év" után az évben kell fizetni a teljes újra, vagy van-e frissítés díjat? Ez azért fontos, mert 90 $ nem igazán olcsó.
Ha használja a 3.x verzió egyszerűen frissíteni 4.x vagy tudok fizetni megint?
Köszönöm.

Ramses
18-05-10, 19:08
Köszönöm Michal, hamarosan fogok elhelyezni a sorrendben.

VGF
18-05-10, 19:25
# 1 Kaphatok a kapcsolatot, hogy iratkozzon fel a Google API dolog az USA-ban? (Inkább félni, mint megijedni Google)

# 2 is, bármilyen funkciót beállítani kezdetben kisebb szervert terhelés nagy fórum? (Én már számítottam, hogy akadályozzák a szerver először)

vBET
19-05-10, 15:56
# 1 Kaphatok a kapcsolatot, hogy iratkozzon fel a Google API dolog az USA-ban? (Inkább félni, mint megijedni Google)

# 2 is, bármilyen funkciót beállítani kezdetben kisebb szervert terhelés nagy fórum? (Én már számítottam, hogy akadályozzák a szerver először)

# 1 Google API dolog az USA-ban? ... Ha úgy érted a Google API-kulcsot akkor link leírása paraméter vBET lehetőségeket. Ez a következő:
Használata AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code (http://code.google.com/intl/en/apis/ajaxsearch/key.html)

# 2 Lásd itt vBET és teljesítmény tanácsok:
A vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
A vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Subis
25-05-10, 03:37
Nekem nevetni, a jeleket, ha azt képzelem, hogy ez szabad változat nem tudtam telepíteni több rám ta nehéz.A nagybácsi, aki meg akarta eladni nekem a munka azt mondta, hogy nincs több szabad változat vizsgálatokhoz. ;): Rolleyes:

vBET
25-05-10, 06:29
Nekem nevetni, a jeleket, ha azt képzelem, hogy ez szabad változat nem tudtam telepíteni több rám ta nehéz.A nagybácsi, aki meg akarta eladni nekem a munka azt mondta, hogy nincs több szabad változat vizsgálatokhoz. ;): Rolleyes:

Ha bármilyen kérdés alatt ingyenes verzió telepítése - csak segítséget kérhet:) Kérjük, vegye figyelembe, hogy ezen a fórumon kapsz a gyors. Ha kér vBET támogatás vbulettin.org fórumon, akkor tovább vár rá - ez nem a hivatalos fórum, ezért támogatják ott megy nem olyan gyakran, de még mindig megy.
Kérem írja be az ingyenes változata részben ezen a fórumon, amit a probléma, és mi segítünk:)

Továbbá kérjük, vegye figyelembe, hogy az ingyenes verzióban nincs értékelés ideje - tudja használni, ameddig csak akar, mielőtt úgy dönt, hogy vásárol jobb és gyorsabb egyet:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1