PDA

Teljes verzió megtekintése: Tette Kézzel lefordítani konkrét mondatok beállítása



StarBuG
11-04-10, 09:55
Szia

Úgy vettem észre az én Fórum, hogy a Google nem fordítja fontos fórum opciókat vagy fórumon nevét helyesen.

Például a "log out" lesz "Cancle", ami nagyon zavaró

Szintén a "Bevezetés" fórum lesz "reprezentációk"

Nagyon szeretnék látni egy opció, hogy manuálisan fordítani vBulletin mondatok vagy fórumon nevét.

Talán kezelni olyan módon, mint vBSEO kezeli fórum csigák

létrehoz egy konfigurációs fájlt minden nyelv, hogy a felhasználó akarja, hogy kézzel meg bizonyos kifejezéseket, majd a felhasználó hozzáadása

vbet_eng.php
$ Kifejezés [logout] => 'Kijelentkezés'
forumid => 'bevezetés'

Ez ugyanis teljesen segíteni.

Tudom, hogy lehetetlen az adminisztrátorok hasonlóan 52 nyelven aktív.
Ezért nem hiszem, an admincp lehetőség jó lenne.
de kezelése során a config file alapszint valóban segíteni

StarBuG

vBET
11-04-10, 14:51
Hi:)
Azt már korábban is azt tervezi, hogy integrálja vBET a vBulletin mondatok rendszert oly módon, hogy mondatok megfelelő nyelvi kerül sor. Így nem lenne automatikusan kezelik a BB - ha mondatok megfelelő nyelvi van, akkor ezek veszik, ha nem, akkor az eredeti. Ez megköveteli, hogy minden mondat a más nyelven kell majd benne, hogy nem fordítási terület (azt tervezi, hogy adjunk egyszerű eszköz, amely átlátszatlan, azok mondatok, így nem fog kézzel). Mi a fontos és nagyon jó ez a megoldás, hogy meg lehet találni kész mondatok készlet különböző nyelvi BB.
Ebben a pillanatban azt látjuk, néhány lehetséges kérdéseket ez a megoldás, de mi megy hamarosan és nyerj kérdésekkel, ha jönnek:)

Van ilyen megoldás megfelel neked?

Marcin Kalak
27-02-13, 12:51
Elnézést a kései válasz. A kiadás 4.5.0 van hozzá egy kézi fordítást a szöveg az oldalon.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations