PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott vBET 4.2.1 nem fordítja vBSEO Javascript üzenetek



StarBuG
08-04-10, 13:33
Szia

Észrevettem, hogy a vBET 4.2.1 és 4.0.2 vBulletin PL4 és vBSEO 3,5 RC3 közlemények get nem fordították.

Kérjük, tanácsadás

StarBuG

vBET
08-04-10, 14:05
Meg kell bekapcsolni e fordítások - ez alapértelmezés szerint a teljesítmény miatt (nem mindenki használja azt). Meg fogja találni a megfelelő beállítást vBET -> Egyéb opciók

StarBuG
08-04-10, 15:24
Sajnálom, de nem vagyok hülye.

Ez a különben nem lett volna jelenteni, hogy a hibát!

Lásd Patientenfragen.net - megvan a válasz (http://www.patientenfragen.net/en/)

vBET
08-04-10, 16:05
Senki nem feltételezi, hogy bármelyik felhasználó is hülye;) bevett eljárás, hogy tájékoztassa a first konfigurációs lehetőségeket, mert a felhasználó egyszerűen hiányzik néhány beállítás, vagy akár nem néz ki ilyen. Én nyitó kérdés újra és lesz ott:)

vBET
08-04-10, 16:12
Valójában egy kis hiba, mert még nem lehet újra kódolt. Mi gondoskodunk róla hamarosan:)

Egyébként - ugye észre, hogy hibás elrendezése az oldal tetején a fordítás érdekében, és a zászlók eltűnnek (még csak nem is a kimeneti kód )?... Látom, hogy történt némi kézi sablon változások - kérem ellenőrizze, nem is azért van, mert a változtatások (másolás aktuális sablon szervezetben valahol, vissza, ellenőrizze, tegye vissza).

StarBuG
08-04-10, 16:23
Az elrendezés nem törött.

Ön látta, hogy egy cache-elt verziója alatt hibaelhárítási az APC cache optimalizálás plugint

Próbálja ki most és nézze meg, még mindig látni egy törött elrendezés plz

ps: A "hülye" rész mondtam, mert egyszerűen bezárta a hiba jelentést, és költözött nélkül várja a választ.
Meg kell várni a vevők választ, mielőtt kijelentette aktív problémákat megoldani.
Ez udvariatlan módon;)

StarBuG
08-04-10, 16:31
Még egy megjegyzés

Szeretném, hogy ne engedélyezze: *. js a robots.txt fájlban

Volt, amely tartalmazta, de ki ez most csak abban az esetben ez okozza a problémát fordítás (ami nem).

Azonban azt, hogy okozhat gondot az állandó új verzió, vagy tudom is, hogy az én robots.txt?

vBET
08-04-10, 17:25
Még egy megjegyzés

Szeretném, hogy ne engedélyezze: *. js a robots.txt fájlban

Volt, amely tartalmazta, de ki ez most csak abban az esetben ez okozza a problémát fordítás (ami nem).

Azonban azt, hogy okozhat gondot az állandó új verzió, vagy tudom is, hogy az én robots.txt?

Biztos benne, hogy robots.txt használ * jelölés ...

Egyébként tartalma robots.txt nincs hatással vBET.

StarBuG
08-04-10, 17:41
Nem hivatalosan támogatott az eredeti protokoll, de google bot képes kezelni azt.
És ez az, ami számít;)

vBET
08-04-10, 23:52
Az elrendezés nem törött.

Ön látta, hogy egy cache-elt verziója alatt hibaelhárítási az APC cache optimalizálás plugint

Próbálja ki most és nézze meg, még mindig látni egy törött elrendezés plz

ps: A "hülye" rész mondtam, mert egyszerűen bezárta a hiba jelentést, és költözött nélkül várja a választ.
Meg kell várni a vevők választ, mielőtt kijelentette aktív problémákat megoldani.
Ez udvariatlan módon;)

Jobb - most elrendezése rendben van.

Szintén köszönöm a javaslatot, a kezelési problémákat. Felhívjuk figyelmét, hogy mindig újra megnyitja kérdéseket, ha úgy tűnik, hogy nem igazán megoldott, és hogy "zárt" csak előtag - téma nincs lezárva - akkor is írni és mondani, hogy a kérdés nem javított még. Bocs, ha kényelmetlenül érezte magát emiatt.

Arról, hogy nem fordították vBSEO értesítéseket. Én nehezen megtalálni azt a forum. Tud kérek URL oldalra, ahol létezik ilyen megjegyzés (nem lefordított egy), és quote nekem pontosan az eredeti szöveg erre a hozzászólásra. Itt különböző elrendezése és a főoldalon számomra úgy tűnik, hogy minden le van fordítva, ezért kérjük, pont nekem jó irányba:)

StarBuG
09-04-10, 01:40
De az "érzés" a probléma.

Azt javasoljuk, újragondolása a jelenlegi munkafolyamat beállítása egyszerű előtagokat hogy adjon az ügyfélnek az az érzés, hogy a kérdés nem igazán veszik figyelembe.
Még ha ez nem így van.

Azért említem ezt itt, mert én már ilyet, ha nem ugyanazt a másik hibajelentést az enyém.

Egyszerűen várjon egy válasz után a probléma megoldódik mozog a téma, vagy meg előtagokat.

Nem bántani, hanem teszi az ügyfél úgy érzi, sokkal venni seriouse;)

A Bug.

Nem használok állandó felhívásokat, mert Reklám én fórumon csak akkor jelenik meg, ha észreveszi nem.
Szóval bekapcsolás értesítést állandóan a kipróbálhatja csökkentené a bevételeket.

Sajnálom, de nem tudja, hogy

vBET
09-04-10, 05:24
Ismét sajnálom félreértés és köszönöm a tanácsokat a előtagokat:) Ha van valami konkrét javaslatokat nevét előtagokat kérjük ossza - mindig szívesen fejlesztjük ügyfélszolgálati:)

Megértem, hogy nem lehet be vBSEO közlemények be. Fogjuk ellenőrizni, hogy a teszt fórumon, és felveszi Önnel a kapcsolatot újra abban az esetben, ha nem lesz képes reprodukálni a problémát.

StarBuG
09-04-10, 15:02
Legyen egy másik prefix [Célhoz] vagy [vár választ]

Vagy egyszerűen csak hagyjuk a [nyitott], amíg a probléma megoldódott;)

vBET
10-04-10, 20:38
Mi már előtagot "A Magyarázza" - Azt hiszem, ezt meg is teszi gyakrabban;)

Köszönöm a tanácsokat, és bátran vegye figyelembe a jövőbeli problémák:)

StarBuG
25-04-10, 12:35
Minden előrehaladás ezt a hibát?

Talán egy gyors javítást?

vBET
25-04-10, 20:22
Ó, igen, már javított - csak felejtsd el kicserélni az állapotot.

A gyors javítás:
1. Szerkesztése file / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
2. Keresés:


while (true) {
$position = strpos($script, 'vbseo_jshtml['.$scriptIndex.']', $prevPosition);
if (!$position) {
break;
}
$position = strpos($script, '<table', $position);
$end = strpos($script, '</table>', $position);
$toTranslate = substr($script, $position, $end + strlen('</table>') - $position);
$scriptBuffer .= substr($script, $prevPosition, $position).vbet_translateHTMLFromTo($toTranslate, $forumLanguage, $language, $serie);
++$scriptIndex;
$prevPosition = $end + strlen('</table>');
}

3. Váltás:


while (true) {
$position = strpos($script, 'vbseo_jshtml['.$scriptIndex.']', $prevPosition);
if (!$position) {
break;
}
$position = strpos($script, '<ol>', $position);
$end = strpos($script, '</ol>', $position);
$toTranslate = substr($script, $position, $end + strlen('<ol>') - $position);
$scriptBuffer .= substr($script, $prevPosition, $position).vbet_translateHTMLFromTo($toTranslate, $forumLanguage, $language, $serie);
++$scriptIndex;
$prevPosition = $end + strlen('</ol>');
}

hotslot
25-04-10, 20:52
Ez is az én elmúlt vásárolni, vagy nem nekünk kell ezt is?

vBET
25-04-10, 21:12
Ez tartalmazni fogja 4.4.2:)

Tehát ha azt szeretnénk, hogy korábban, kérjük a megváltozott kézzel - ez a gondolat a tűzoltás - lehetővé teszi a felhasználó megjavítani, ha nem akar várni a következő kiadásba.

Elnézést a hiba - mi hiányzik, hogy vBSEO változott táblát lista ... : O

magmf
19-05-11, 23:32
ez nem szerepel a 4.4.3 meg tudja erősíteni, hogy miért? köszönöm ..

magmf
19-05-11, 23:36
hoppá Bocs beszélt vBET 4.3.0

kamilkurczak
20-05-11, 07:52
Fogom ellenőrizni, hogy

magmf
24-05-11, 02:17
valami hír?

kamilkurczak
24-05-11, 09:47
igazad van - ez nem szerepel ebben a verzióban - Meg kell találnom, hogy miért.

vBET
24-05-11, 16:32
Valójában a hiba jött vissza, de találtunk megoldást - ez szerepelni fog a következő kiadásba.

A Quicke fix kérjük:
1. Fájl megnyitása / includes / vbenterprisetranslator_functions
2. Keresés funkció vbet_addScriptToTable:


function vbet_addScriptToTable($what) {
global $vbulletin;
if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_vbseo_message'] && strpos($what[1], 'vbseo_jshtml[0]')) {
$scriptIndex = 0;
$position = 0;
$prevPosition = 0;
$scriptBuffer = '';
$script = $what[1];
$forumLanguage = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumlanguage'];
global $vbet_serie;
while (true) {
$position = strpos($script, 'vbseo_jshtml['.$scriptIndex.']', $prevPosition);
if (!$position) {
break;
}
$position = strpos($script, '<table', $position);
$end = strpos($script, '</table>', $position);
$toTranslate = substr($script, $position, $end + strlen('</table>') - $position);
$scriptBuffer .= substr($script, $prevPosition, $position).vbet_translateHTMLFromTo($toTranslate, $forumLanguage, $_REQUEST['language'], $vbet_serie);
++$scriptIndex;
$prevPosition = $end + strlen('</table>');
}
$what[1] = $scriptBuffer.substr($script, $prevPosition);
} else {
$what[1] = vbet_getReEncoded($what[1]);
}
return vbet_addToReplacementsBuffer($what);
}

3. A helyébe:


function vbet_addScriptToTable($what) {
global $vbulletin;
if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_vbseo_message'] && strpos($what[1], 'vbseo_jshtml[0]')) {
$scriptIndex = 0;
$position = 0;
$prevPosition = 0;
$scriptBuffer = '';
$script = $what[1];
$forumLanguage = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumlanguage'];
global $vbet_serie;
while (true) {
$position = strpos($script, 'vbseo_jshtml['.$scriptIndex.']', $prevPosition);
if (!$position) {
break;
}
$position = strpos($script, '<ol>', $position);
$end = strpos($script, '</ol>', $position);
$toTranslate = substr($script, $position, $end + strlen('</ol>') - $position);
$scriptBuffer .= substr($script, $prevPosition, $position).vbet_translateHTMLFromTo($toTranslate, $forumLanguage, $_REQUEST['language'], $vbet_serie);
++$scriptIndex;
$prevPosition = $end + strlen('</ol>');
}
$what[1] = $scriptBuffer.substr($script, $prevPosition);
} else {
$what[1] = vbet_getReEncoded($what[1]);
}
return vbet_addToReplacementsBufferNoReencode($what);
}
function vbet_addToReplacementsBufferNoReencode($what) {
global $vbet_replacementsBuffer;
$vbet_replacementsBuffer[] = $what[1];
return '<vbet'.(count($vbet_replacementsBuffer)-1).'/>';
}

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1