PDA

Teljes verzió megtekintése: vBET 3.0.0 már elérhető a kiválasztott fórumok



vBET
23-10-09, 15:29
Hi:)

Talán nem tudom, de vBET már használják hónap több száz fórumok:) Sok fórumon tulajdonos használja, és hogy előnye ennek az egyedi termék. Sokan közülük is támogatott vBET, amikor még ingyenes (Kérjük, vegye figyelembe, hogy vBET 2.x még ingyenes - csak azt sokkal kevesebb funkcióval rendelkeznek, mint vBET 3.x).

És szeretnék köszönetet mondani az összes fórum tulajdonosai, akik támogatták ezt a terméket. Mától vBET 3.0.0 áll rendelkezésre:
imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-kun, cyc, MOSZ, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, csaj

Ezek a felhasználóneveket származnak vbulletin.org, és ha érdekel a részleteket lásd itt: vBulletin.org Fórum - Hozzászólás egyedi megtekintése - BB Enterprise Fordító (http://www.vbulletin.org/forum/showpost.php?p=1896325&postcount = 720)

Köszönjük minden újra, és jó szórakozást a vBET 3.0.0:)

rstankiewicz
27-10-09, 23:22
Sziasztok,

Van-e becsült timeline a vBET3.0.0 's elérhetők vásárolni? Van egy ügyfél, hogy nagyon érdekli használhatja a funkciót, és szeretnék nekik egy becslést a timeline és a költség.

Köszönöm,
-Ray

vBET
29-10-09, 00:48
Szeretnénk elérhetővé teszi a 2 hét:) valami 2-4 hét több biztonságos becslés:)

rstankiewicz
29-10-09, 14:48
Nagyon szépen köszönöm a választ. Minden szó az árak, ami kell fizetnie ez a verzió?

vBET
01-11-09, 16:17
Végső ár nem tartalmazza még, de fogok hozzá, hogy azt tervezi, jó promóció első hónapjában eladási - 50% kedvezmény:)

vBET
06-11-09, 01:30
Nem könnyű megmondani nekem, és soha nem gondoltam, hogy ez a sor fog kerülni, de: Sajnálom, hogy adtam szabad licencek az emberek, akik önzetlenül segítettek az adományok

Én csak kap hozzászólás (áthelyezve ezt PM) és a zsarolás egyik srác, aki nem vonatkoznak említett csoportnak, hogy vagy adok neki egy kis akció, vagy ő ír rossz dolgokat rólam a vbulletin.org ... Én nagyon szívesen én ajándékom, sajnos most már kezdek bánni, mert az intézkedések mintegy akik szeretnék, hogy legyek őszinte az én bejelentést, és még a threating nekem, hogy ezt ...

Igazán nem célom, hogy néhány ember viselkedik így. Sajnálom, hogy nem vagyok boldog, mert az én ajándékom többé. És sajnálom, hogy tolja egyesek az ilyen viselkedést. Tényleg szörnyű hangok, hogy mivel hálásak az emberek, akik önzetlenül segített, volt a legnagyobb hiba kezelésében vBET. Sajnos ebben a pillanatban úgy érzem, hogy igaz ... : (

steve
06-11-09, 11:57
Nem könnyű megmondani nekem, és soha nem gondoltam, hogy ez a sor fog kerülni, de: Sajnálom, hogy adtam szabad licencek az emberek, akik önzetlenül segítettek az adományok

Én csak kap hozzászólás (áthelyezve ezt PM) és a zsarolás egyik srác, aki nem vonatkoznak említett csoportnak, hogy vagy adok neki egy kis akció, vagy ő ír rossz dolgokat rólam a vbulletin.org ... Én nagyon szívesen én ajándékom, sajnos most már kezdek bánni, mert az intézkedések mintegy akik szeretnék, hogy legyek őszinte az én bejelentést, és még a threating nekem, hogy ezt ...

Igazán nem célom, hogy néhány ember viselkedik így. Sajnálom, hogy nem vagyok boldog, mert az én ajándékom többé. És sajnálom, hogy tolja egyesek az ilyen viselkedést. Tényleg szörnyű hangok, hogy mivel hálásak az emberek, akik önzetlenül segített, volt a legnagyobb hiba kezelésében vBET. Sajnos ebben a pillanatban úgy érzem, hogy igaz ... : (

Furcsa, üzlet ilyen. Tett nekem, néhány évvel (talán 10), hogy megtanulják, hogyan kell kezelni ezt a fajta dolgot hatékonyan. Én úgy látom, hogy az emberek, hogy az üzleti döntéseket mindenféle okok miatt, ők csak ritkán személyes, így nem veszik őket személyesen.

Az emberek számítanak szinte mindig látni a rágalmazó állítások, vagy hazudik. A legtöbb ember elég intelligens, hogy ki a saját szem előtt tartva, nem lenne merész gondolkodni másképp.

Mi beszélünk itt, ténylegesen 12 cent naponta, nincsenek törvények ellen, ha nem fogadja el 12 cent nap ez a személy. Vannak azonban, törvények ellene rágalmazása te dolgod, hogy barátai egy ügyvéd: D

maxvb
14-11-09, 21:11
Vagy én lesz valamilyen akció, vagy hogy írni fog rossz dolgokat rólam vbulletin.org
Csak vBET nem érdekel ezek az emberek .. Viselkedésük nagyon rossz, és ki az üzleti és a kreativitást kívánok sok szerencsét:):)

vBET
14-11-09, 23:33
Csak vBET nem érdekel ezek az emberek .. Viselkedésük nagyon rossz, és ki az üzleti és a kreativitást kívánok sok szerencsét:):)

Köszönöm a jó szavakat:) Egyébként - aki gondolta, hogy így vita különböző nyelveken is olyan könnyű. Megértem, minden a mondatot: D

steve
03-09-14, 10:39
Köszönöm a jó szavakat:) Egyébként - aki gondolta, hogy így vita különböző nyelveken is olyan könnyű. Megértem, minden a mondatot: D

nagyon igaz!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1