PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Még mindig nem tudja, hogy ezt a munkát.



The Slug
01-07-17, 01:14
Bocs, hogy zavarlak..

De nem értem, hogy ez működjön.

Olvastam a telepítési utasításokat, van hozzá minden, az API-t, kivéve a Google.
Amikor rákattintok a zászlók jön:

PHP Figyelmeztetés: a preg_replace(): A /e módosító már nem támogatja, használja preg_replace_callback helyett a ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on-line 554

PHP Figyelmeztetés: a preg_replace(): A /e módosító már nem támogatja, használja preg_replace_callback helyett a ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on-line 324

Majd ezt:

Többszörös Választás

A dokumentum nevét, amit kért (/Forum/Forum/search.php) nem található ezen a szerveren. Azonban találtunk dokumentumok a nevek hasonló ahhoz, amit kért.
Rendelkezésre álló dokumentumok:

/Forum/forum.php/keresés.a php?searchid=430182&language=hr (közös basename)
Kérjük, fontolja meg tájékoztatása a tulajdonos a hivatkozó oldal a törött link.


A fórum egy külön mappát, Fórum, valamint a vonatkozó utasításokat a vezérlőpult alatt a "Fórum könyvtár" /Fórum

Valami ötlet? :confused:

Köszönöm

vBET
16-07-17, 11:54
Mint írtam a másik szál, a probléma meg van oldva a szerveren :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1