PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott A hibák, amikor telepítése



The Slug
23-06-17, 20:48
Szia én most frissítette a szakszolgálati engedély, valamint próbáltam telepíteni a 4.9.1, hogy a fórum, amely fut PHP7 SQL 4.2.5 minden alkalommal, amikor megpróbál behozatali én a következő hibák.
Nem vagyok egy scripter megértem SQL szóval tényleg veszteséggel, hogy ez mit jelent,

Tudna segíteni, kérem?




Importáló A Terméket, Kérjük Várjon...

[:]

Call to undefined function mysql_num_rows() a sorban 10 /homepages/5/d379500424/htdocs/Forum/includes/adminfunctions_plugin.php(1201) : eval()'d kód
#0 /homepages/5/d379500424/htdocs/Forum/includes/adminfunctions_plugin.php(1201): eval()
#1 /homepages/5/d379500424/htdocs/Forum/admincp/plugin.php(1755): install_product(' #2 {fő}


Végzetes Felhasználó Error: Call to undefined function mysql_num_rows() a sorban 10..../includes/adminfunctions_plugin.php(1201) : eval()'d kód ..../vb/vb.php on-line 286
Nyomkövetési Adatok:
#1 : vbstop() nevű, a ..../includes/class_core.php on-line 6089
#2 : vbulletin_error_handler() nevű on-line
#3 : trigger_error() nevű, a ..../vb/vb.php on-line 286
#4 : vB::handleException() nevű on-line

Var Típus:
[ NULL ]

Var Adatok:
null


Nem mutatja be a dugó, tehát úgy tűnik, hogy több mint írtam a fájlokat, de nem sikerült teljes mértékben telepíteni, tehát nem lehet eltávolítani vagy!

Köszönöm

Marcin Kalak
24-06-17, 11:14
A hiba javítása szerepelni.

Fájl megnyitása do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml
Keresés kód:


if (!mysql_num_rows($exists) ) {

Cserélje ki a kódot:


if (!mysqli_num_rows($exists) ) {


Ez a kérdés lesz rögzített, a következő kiadásban.

The Slug
26-06-17, 14:19
Szia, Köszönöm a gyors választ.

Kerestem a fájl, mint mondott, de nem semmi az a fájl, amely úgy néz ki, mint amit írt.
Nyilván te jobban tudod, mint én, de én csak nem értem, mi a kért az XML fájlt.
Kerestem a különböző lekérdezések, nem találtuk meg azt a kódot do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml

Tud tanácsot, kérem? Azt másolja a kód itt, ha úgy tetszik?

Köszönöm Ian

The Slug
26-06-17, 15:11
Szia nekem van egy másik szerkesztő most találtam, hogy a fájl változott. Most kell, hogy beállítása a kezelőpanel, de úgy néz ki, hogy most már telepítve van.

Köszönöm a segítséget.

Marcin Kalak
26-06-17, 16:44
Örülök, hogy segítettem.

The Slug
29-06-17, 17:13
Bocs, hogy zavarlak..

De nem értem, hogy ez működjön.

Olvastam a telepítési utasításokat, van hozzá minden, az API-t, kivéve a Google.
Amikor rákattintok a zászlók jön:

PHP Figyelmeztetés: a preg_replace(): A /e módosító már nem támogatja, használja preg_replace_callback helyett a ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on-line 554

PHP Figyelmeztetés: a preg_replace(): A /e módosító már nem támogatja, használja preg_replace_callback helyett a ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on-line 324

Majd ezt:

Többszörös Választás

A dokumentum nevét, amit kért (/Forum/Forum/search.php) nem található ezen a szerveren. Azonban találtunk dokumentumok a nevek hasonló ahhoz, amit kért.
Rendelkezésre álló dokumentumok:

/Forum/forum.php/keresés.a php?searchid=430182&language=hr (közös basename)
Kérjük, fontolja meg tájékoztatása a tulajdonos a hivatkozó oldal a törött link.


A fórum egy külön mappát, Fórum, valamint a "Fórum könyvtár" /Fórum

Van ötleted?

Köszönöm

vBET
03-07-17, 11:08
Elnézést a késedelemért. Ellenőrizzük, hogy miért figyelmeztetés továbbra is megjelenik (le van tiltva). Mi hamarosan felveszi önnel. Kérjük, olvassa el PM.

vBET
05-07-17, 09:25
Kérjük, olvassa el privát üzenetben várjuk, hogy segítsen :)

The Slug
10-07-17, 13:03
Üzenetet küldött, elnézést a késésért Volna el.

Azt válaszolta, hogy a PM.

vBET
16-07-17, 11:53
Probléma megoldva. Volt cosed által PHP 7 különbségek. Változások szerepelni fog a következő kiadás már a szerveren :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations