PDA

Teljes verzió megtekintése: vBET isue Google API



wangan
24-02-10, 21:01
Helló, én vagyok az admin egy oldalon azaz ingyenes változatát vBET2.3.8 közelmúltban az oldal blokkolva volt a Google. Már felvette a kapcsolatot velük erről a problémáról, és azt mondták nekem, hogy kell hozzá a userip paramétert ellátás az IP-címét a végfelhasználó, akinek a nevében a szerver teszi az API-kérelmet, ha azt akarom, hogy feloldásához nekem.

Szeretném a segítségét ebben a kérdésben, mint igazán szükséges rögzíteni ezt, ha vidám, hogy a tényleges változások legalábbis vezessen a helyes irányba, így tudtam, hogy a változtatásokat magam, mint már meglehetősen korlátozott php programozási képességét.

vBET
24-02-10, 22:24
Már van megoldás, hogy egy ideig. Nem készült kiadása ingyenes változat, mert tudom, userip csak ajánlott nem kötelező. Nincs ideje készült kiadás most, ezért kérjük, kövesse az alábbi utasításokat:

1. fájl megnyitása / includes / vbenterprisetranslator_functions.php
2. Keresés funkció vbet_getTranslationURL ($ a, $-ig)
3. helyett az egész funkció (nem csak ezt a sort) szerint:


function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
global $vbulletin;

if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
} else {
return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
}
}


Ezután lépjen kapcsolatba a Google. Látom, hogy mi lesz, hogy kiadja 2.3.x hamarosan (az összes többi verzió már ezt is jól emlékszem). Nincs idő ma - de valószínűleg fog megjelenni holnap, ha nem akarod, hogy változtatásokat magad:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1