PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Képtelen-hoz uninstall vbet anélkül, hogy elszakadna a fórum



Simon Lloyd
18-02-14, 19:03
Hi srácok,
Van egy szükség-hoz uninstall vbet, én uninstalled keresztül admincp és vbet elment, azonban ha én megpróbál-hoz töröl fájlokat vbet távoli az én-m szolgál (én kipróbálás-hoz kap az én szerver vissza normál fájlok csak, mielőtt kénytelen lenne újratelepíteni, amire szükségem van) ez megöl az én-m fórum!? Itt van a hiba én kap, ha én megpróbál-hoz eltávolít fájlokat után uninstalling admincp keresztül:

Figyelmeztetés: require(/home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect.php) [function.require]: megbukik-hoz nyit patak: nem ilyen reszelő vagy címtár-ban /home/thecodec/public_html/forumz/includes/init.php(304): eval () 'd code on line 135

Végzetes hiba: require() [function.require]: nem sikerült a nyitás szükséges ' / home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/helyi/lib/php ") a /home/thecodec/public_html/forumz/includes/init.php(304): eval () 'd code on line 135

Van minden vbet szabályok eltávolítják .htaccess.

Akármi eszme hogyan ez lehet gyógyítani?

Üdvözlettel,
Simon

Marcin Kalak
19-02-14, 10:04
Ez úgy néz ki, mint nem eltávolítása néhány plugin vBET vagy nem eltávolítása integrációját vBET néhány dugó. Van Önnek a vBSEO? Próbálja meg kikapcsolni a horgok/dugó (További info (http://www.vbulletin.com/forum/forum/vbulletin-3-8/vbulletin-3-8-questions-problems-and-troubleshooting/vbulletin-quick-tips-and-customizations/201532-disable-the-plugin-hook-system-globally)).

Simon Lloyd
19-02-14, 18:28
Nincs lehetőség, de minden dugó kikapcsolásához vbseo volt, de megpróbáltam, hogy megszabaduljon a!, mikor én megpróbál uninstalling vbet kapok mindenféle kérdések, a ' vezetés én diók!

Marcin Kalak
20-02-14, 14:42
VBET eltávolítása előtt el kell távolítania az integráció vBSEO. Előtt uninstalling vBET is megpróbál-hoz megbénít minden horgok a config.php (További info (http://www.vbulletin.com/forum/forum/vbulletin-3-8/vbulletin-3-8-questions-problems-and-troubleshooting/vbulletin-quick-tips-and-customizations/201532-disable-the-plugin-hook-system-globally)).

Simon Lloyd
21-02-14, 13:02
Fogom adni egy másik megy, VBSEO eltávolítottuk, így nem tudom, milyen integrációs, érted? VBSEO szabályok eltávolított .htaccess. Hol máshol kell keresni?

Marcin Kalak
21-02-14, 13:08
Ha eltávolította a vBSEO akkor is eltávolította integráció vBSEO vBET.
Legyen szíves küld én egy PM-hozzáférési adatait Admin CP és FTP. Akarat ellenőriz, mi folyik ott:)

Simon Lloyd
21-02-14, 16:09
PM elküldte:)

Marcin Kalak
26-02-14, 15:53
VBET eltávolítása előtt el kell távolítania az összes integrációja. Találtam az integrációt a sorok 255-260 modules/recentthreads.php. Ha önnek van megtett némely más vBET integráció törölje őket.

Simon Lloyd
26-02-14, 16:57
Megköszön részére ez, elfelejtettem a vbacmp, most megpróbálom és tiszta megjelöl, és uninstall - én megmondom, hogyan megy ez!

Simon Lloyd
26-02-14, 17:06
Eltávolított vbet akkor kezdett el bb fájlokat, és kapott ez:
Figyelmeztetés: require([path]/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect.php) [function.require]: megbukik-hoz nyit patak: nincs ilyen fájl vagy könyvtár [path]/includes/init.php(304): eval () 'd code on line 135

Végzetes hiba: require() [function.require]: nem sikerült a nyitás szükséges ' / home/thecodec/public_html/forumz/includes/vbenterprisetranslator_functions_redirect.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/helyi/lib/php ") a /home/thecodec/public_html/forumz/includes/init.php(304): eval () 'd code on line 135

Simon Lloyd
26-02-14, 17:24
Én-hoz visszahelyez a fájlokat (de nem a termék), annak érdekében, hogy az én fórumok

Marcin Kalak
01-03-14, 11:13
Annak ellenére, hogy a vBET eltávolítását még mindig működik. A vB is indított meghibásodott dugó. Ez a probléma is történik más dugó, így-a ' nem egy probléma vBET. Van-e a cache plugin? Ha igen, törölje a gyorsítótárat. vB kötelessége, hogy távolítsa el a dugó, és látszólag tettem, mert a AdminCP van a dugó, de ők a elrejt adatbázis, mert további betöltődnek.

Simon Lloyd
02-03-14, 10:52
Az volt a kérdés a datastore/datastore_cache.php valamilyen oknál fogva ez lett unwritable, így tette írható, és akkor távolítható el, finom!

Marcin Kalak
03-03-14, 15:04
Örülök, hogy megoldódott a probléma.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations