PDA

Teljes verzió megtekintése: Mintegy cache táblák az adatbázisban



Cybershaolin
31-01-10, 08:24
Csak egy kérdés, mint, hogy mi van, ha nem használja cache egyáltalán vBET? Van a mentés törli az összes tábla kapcsolódó cache? Észrevettem sok új táblák (156 táblázatok korábbi 3 táblázatok 3.2.2 verzió!) Volt hozzá az adatbázis képest a cache funkcionalitást ...

vBET
31-01-10, 19:36
Nincs értelme, hogy távolítsa el azt. Nem használhatja a cache most, de talán majd a jövőben. Üres, nem használt táblák egyáltalán nincs hatással a rendszer teljesítményére.

Cybershaolin
31-01-10, 23:15
Én nem szándékozik használni egyáltalán, még a jövőben. De a kérdésem nem volt megkérdezni, hogy hatással volt a rendszer teljesítményét, vagy vBET teljesítmény, akár nem, amit én nem vitatkozni ... Én csak azt akartam, egy egyszerű válasz, ha tudnám eltávolítani a táblákat, vagy sem. Csak azt szeretném tudni, ha ez megszűnik vBET működik, ha nem használja cache egyáltalán.

Ez személyes okokból és a megértés, ez az. Van okom, amiért nem olyan nagy mennyiségű tábla az adatbázis, meg tudja érteni ezt?

Cybershaolin
02-02-10, 03:28
Szóval, ez biztos? Csak egy egyszerű választ kérem? :)

vBET
02-02-10, 22:56
Mi nem próbált, de én tudom a kódot kell biztonságos. Mielőtt cache mindig ellenőrzik csinálja van. Tehát ha ez tiltva, akkor vBET nem mindig megy kódot cache lekérdezést. Van "kell", mert mint írtam már nem próbált.

Cybershaolin
07-02-10, 00:53
Köszönöm. Majd tudatja Önnel, ha valaha is megpróbálom azt.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1