PDA

Teljes verzió megtekintése: Google e-mail



Michael
19-01-10, 23:10
A nevem Adam Feldman, és én vagyok a termék menedzsere a Google. Látom, hogy feliratkozott a kulcsot a Google AJAX API-k egy ideje, és hogy van egy weboldal vagy alkalmazás kihasználva, hogy a legfontosabb szerver oldali (RESTful) kéréseket.

Annak érdekében, hogy megakadályozzák legitim lekérdezések származnak egyetlen IP-címet minősítését automatikus lekérdezéseket, most kínál egy új URL-paramétert, hogy lehet használni, hogy azonosítsa a végfelhasználó, hogy kérte a lekérdezés. Majd emlékeztet arra, hogy a mi Felhasználási feltételek megköveteli, hogy minden API kérés kell tenni a nevében végfelhasználó cselekvés, és ez az új paraméter "userip", fel kell venni az összes szerver-oldali kéri, hogy segítsen biztosítani, hogy a használat Az API nem véletlenül azonosították a visszaélés.

Ez hozzáadott vBET?

Köszönöm

tavenger5
19-01-10, 23:47
Most kaptam az azonos e-mail. Mivel halad az IP-egy új funkció az API, kétlem, ez tartalmazza vBET még.

bhanuprasad1981
20-01-10, 06:09
Én is megkaptam ezt az e-mailt, mit tegyek?

vBET
21-01-10, 12:58
Ez nem tartalmazza - nem tudjuk megjósolni a jövőbeni és adjunk hozzá valamit, amit nem létezik az időben a termelés;)

Mit kell tennie - csak várni az új kiadás, támogatni fogjuk, hogy ott:) nincs sietség - ez nem szükséges.

ALEX
25-03-14, 09:38
-A ' igazán egy jó jel, a szerzés Google felad, történő közzétételéhez a fiók kapcsolódik.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1