PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott A felhasználók lesz irányítva a spanyol fordítás



Kolbi
14-01-10, 13:06
Helló, én a következő probléma, és bár van egy felhasználói spanyol, aki beszél németül. Mert azt akarja, hogy nézd meg a fórum, német, nem a spanyol (én kitaláltam, hogy átirányítani vBET userLanguage megerősített) a kontroll, hogy ott az alapértelmezett nyelv beállítása a német. De még a spanyol és nem továbbította a német fordítást?

vBET
14-01-10, 13:53
Ha a kényszerített átirányítás be van kapcsolva, akkor a felhasználó előtt van jelölve - ez azért van, mert működik az első kérelem esetén -, mielőtt a felhasználó bejelentkezve Nem tudjuk, hogy a felhasználó alapértelmezett nyelve, amennyiben a felhasználó nem jelentkezett még, mert úgy viselkedik, mint egy vendég, majd.

Kényszerített átirányítás működik megfelelően a felhasználó böngésző beállításait. Így kénytelenek kikapcsolni átirányítás, vagy kérjen a felhasználónak a böngésző nyelvi beállításait. Szintén átirányítás történik csak az elején - miután első kérelem felhasználó menni, ahol akar.

Ez nem hiba -, hogy csak működik így.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations