PDA

Teljes verzió megtekintése: Szabad korlátozott funkció vagy a próbaverzió?



ItsDrew
11-05-12, 21:20
Mielőtt vásárolni, kell győződjön meg arról, hogy ez az én a vállalatok tűzfal mögött fog működni. Mi blokk sok fordítási eszközök, mert a felhasználók ezen eszközök segítségével általában blokkolt websites kap.

Van egy funkció korlátozott változat, vagy volt egy kísérleti időszak alatt, amit tud teszt, én QA környezetben? Ha ez szerkezet, én lesz leküldéses én termelési környezetben.

Egy másik kérdés szükséges licenc én QA környezet ha vagyok futás ez, valamint a termelés?

Köszönöm

Drew

vBET
13-05-12, 12:18
Mi volt a szabad változat, amikor fordítás, a Google és a Microsoft szabad. Után ők gyártott ez fizetett leállt támogató szabad változat, óta a fizetett változat van, a fizetett szolgáltatásokat igényeinek optimalizálás.

Felhívjuk figyelmét, hogy a vBET megköveteli a kiszolgáló hozzáfér a külső fordítási szolgáltatók (Microsoft/Google vagy Apertium). Minden fordítások HTTP végzik, úgy a biztonsági konfiguráció kell egyszerűen lehetővé kimenő HTTP-kérések:)

vBET engedély van, bevezetés-per. Ha sírnod kell felszerel ez-ra különböző fórumok majd különböző licencekre van szüksége. Egyen minden fórum futtatja. Ha rendelkezünk, tesztelési környezetben, amely nem érhető el a kívülállók majd minket tájékoztatása után telepíthető vBET a tesztelési környezetben. Természetesen kell először rendelkezik licenccel.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1