PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Én újratelepítendő vBet



wowglider.de
09-04-12, 11:14
Szia, én csak reinstalled vBet és van egy kérdés... nem látom, hogy bármilyen elemet / en, fr/vbet-értékelések gyorsítótár... de van több mint 1 gb. Ha nem a vBet gyorsítótár?WoW fórum | WoW FairPlay bot Fórum (http://wow.glider-forum.de/en/)

r.dziadusz
10-04-12, 22:47
Vbet vendég gyorsítótár használatos vendég látogatott helyek sorrendben no további fordítási létrehozásához. Valószínűleg nem regisztrációját felhasználó ellátogat a/hu/fr lefordítják a webhely...
Tudod easly turn gyorsítótár kikapcsolása

wowglider.de
11-04-12, 21:28
AH Oké, ez nem kap teremtett, mikor van látogatás mint regisztrált felhasználó? ...

Szerkesztés: Még mindig nem működik. Én chmoed 777 (minden könyvtárak vbet_guestcache után) a dir. De nem hoz létre semmilyen .html fájlok /en/ vagy /fr/

Vendég "Használata teljes fájl gyorsítótár a vendégek" - gyorsítótár engedélyezése > Igen "Vendégek gyorsítótár Time To Live" - > 21600

Vendégek gyorsítótár adatai & vendégek gyorsítótár adatai - következő része
német, angol és francia



Bármelyik beállítás azt forgott?

r.dziadusz
12-04-12, 17:21
De nem kihagyott, tett ön megpróbál használ más legel - állapotban, ha a használt böngésző, amelyen Ön korábban naplózott, vb, lehetséges, hogy a cookie-k tárolják.
Is check it-helyen ftp PM és admincp hozzáférhet-e Részletek

wowglider.de
14-04-12, 11:22
Nem hiszem, nem az új URL-címeket bejárja óta több mint 5 nap titkosításának crawler.

EDIT:
Köszönöm, most dolgozik után: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/2929-microsoft-translation-api-s.html#post12138

r.dziadusz
14-04-12, 16:42
Ez szerkezet finom, mint a ez a szál oldva, ha bármilyen kérdése, kérjük csökkent, hogy kérje ingyenes még I-e jel

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1