PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Vbet kiszolgáló jelentések túlzott legújabb frissítés óta erőforrások által használata vbet



Simon Lloyd
21-02-12, 14:35
Szia óta Felminősítő-hoz legutolsó vbet múlt éjszaka a kiszolgáló van most jelentéstétele erőforrások túlzott használata vbet
Idő: Tue Feb 21 13: 02: 15 2012 + 0000
Számla: xxxxxx
Erőforrás: Folyamat-idő
Túllépése: 65324 > 1800 (másodperc)
Végrehajtható fájl: /usr/bin/php
Parancssor: /usr/bin/php
/xxxx/xxxxxx/public_html/forumz/vbenterprisetranslator_seo.php
PID: 28614
Leölt: Nội szerzés ezek több száz, tud valaki dolgozik-ra optimalizálása a kódot, vagy valami????

r.dziadusz
23-02-12, 21:07
Az egyes rea; Keresőoptimalizáció dolgozunk ase

Simon Lloyd
24-02-12, 22:51
Megérteni, hogy, de az utolsó mentesít terhelés rosszabb, mint az előző, azt elejtésre saját kiszolgáló!

r.dziadusz
25-02-12, 17:05
Nem teszünk bármely módosítása a frissítések teljesítmény. Mi csak összead új fordítási szolgáltató, nagyon azonos algorith

Is ami vagy lát van:


A nem vbenterprisetranslator_seo.php, aki egész az erőforrások - egész a fórum, mert minden fórum kérés megy trought vbenterprisetranslator_seo.php, amely csak néhány változói vbseo.php állítja be, és igazán kért erőforrást. Egész a fórum forgalom értékre állítja ezt a fájlt a .htaccess fájllal. Így van ez a fájl nem probléma egyáltalán,-ez a fórum teljes fogyasztás. Ha további leírás ezen a területen szükség van - új szál megnyitásáról, vagy már meglévő találja. Egy szál per egy probléma

Simon Lloyd
27-02-12, 18:16
Sikerült elérhetővé a előző változat-ból vbet nekem tehát tud ereszkedő és lásd, ha a terhelés majd enyhül legyen szíves?

r.dziadusz
27-02-12, 19:07
PM sended ellenőrizze a Beérkezett üzenetek mappába

Simon Lloyd
03-03-12, 08:43
Köszönet!, felszerel, amit később ma és holnap felad vissza, miután megtekintés sever stats:)

Simon Lloyd
03-03-12, 08:45
Szomorú az én-m telek vb3, azt hiszem, a csomag a megadott vb4 van.

r.dziadusz
04-03-12, 21:49
Ó sajnálom én csinál ez újra

Simon Lloyd
20-03-12, 20:33
OK, én nem könyvel vissza rögtön, azt akartam, hogy ügyeljen, de az előző verzió nem fele annyit, amennyit a legújabb verziójának betöltése a kiszolgáló, gondolja, hogy a legújabb verzióját, szükség lehet a néztem, hogy miért? :)

tavenger5
21-03-12, 16:52
Úgy hangzik, hogy nincs több a késedelem, mert vbet van Váltás másik fordítás szolgáltatót, amelyből az adatok beolvasása tovább tart. Ha ez a HTTP-kapcsolatok nyitott balra (és néha time out).

r.dziadusz
21-03-12, 19:22
Azt is kell coused „Apertium API", amelyet néha timeouting válik a szolgáltató belső hiba, próbált kapcsolja, és mint do check it által újra

Simon Lloyd
03-04-12, 13:32
Nincs de akarat ellenőriz, köszönet.

r.dziadusz
14-04-12, 16:47
Mint nincs válasz fog megjelölése ez a szál megoldani, ha bármilyen kérdése, kérjük a aski szabad csökkent még akkor lesz újra azt

Simon Lloyd
14-05-12, 00:37
Úgy tudom, hogy ez megfejt megjelöltél, de már nem lehet megszerezni a webhelyen, amikor megpróbál néhány alkalommal!
A problémát úgy tűnik, hogy vbet nem megfelelően a folyamatok bezárása, és hagyja őket nyitva, Apache majd hány gyermekfolyamatok van szüksége, és létre nem hozza őket kész nagyon hamar vbenterprisetranslator_seo.php hívásainak és a folyamatok is meg van nyitva hagyva a terhelés a kiszolgálón megy fel asseses rengeteg.

Van mozgott kiszolgáló-nagyobb teljesítményű kiszolgálóval és még mindig létezik a terhelés, új állomások mond ugyanaz, mint a régi, egy "kap a szoftver szolgáltatójánál optimalizálása a sever, és kéri hogy fájlokat vbenterprisetranslator_seo.php"

Nem eltartás ez megjelöl, kifizető fordítások, és most a £ 200/hónap, a kiszolgáló rohan, mit kell csinálni-hoz kap a vbet, hogy felhívja a folyamatok bezárásához megfelelően?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1