PDA

Teljes verzió megtekintése: Az én-m engedély megújítása előtt szeretnék néhány választ.



mario06
23-12-11, 07:49
Támogatja-e az új vBet frissítések natív (ki, a mezőbe) vBuletin 3.6.12 vagy kell a támogatás csapatok tagjai vagy az USA egyik feltételez-hoz mod valami-hoz kap ez-hoz dolgozik?
Üdvözlettel

r.dziadusz
23-12-11, 12:58
vBET támogatja a legújabb vBulletin releases. A termék is compatibile minden vBulletin kiadásával, de fennáll annak a lehetősége, hogy néhány további integrációra van szükség, ha az egyes elder verziók vBulletin frissítése

mario06
23-12-11, 13:28
Megtehetem magam? Van-e az útmutató?

mario06
25-12-11, 10:34
És hogyan működik a fizetett api2, Microsoft stb? Ez minden magától értetődő?

r.dziadusz
27-12-11, 15:02
Megtehetem magam? Van-e az útmutató?
Valószínűleg nem kell semmit minden:)-, de nem tudják biztosítani azt, hogy. Azonban néhány hiba jelenik meg, ha mi akarat segít és guide you:)


És hogyan működik a fizetett api2, Microsoft stb? Ez minden magától értetődő?
Csak kell helyezni (Megnyitás új) fiók Microst azúrkék kiszolgáló - is bejelentkezhet, Ön régi MSN azonosító, és nyilvántartás új alkalmazás + előfizetés Microsoft fordítás API

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1