PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Google API1 szerkezet nem további Google-API2



wowglider.de
19-10-11, 15:26
Hallo ich bin echt sehr sauer.

wowglider.de
19-10-11, 15:30
Super! A Works most itt is ez helytelen fordítását!Eredeti: Szia, én tényleg nagyon dühös. Amit vettem, nekem sok pénzt 2 x vBet, eddig viszonylag jól ment most még póznák van lefordítva, a API1 vonatkozó és csak hitelkártyával, a API2 fizethet, enyém, de nem hitelkártya, mint a legtöbb ember, a Europa.Wie a pokol kell most vissza a futtatási Előrehozás?

wowglider.de
19-10-11, 15:39
Ezt a fordítást a szar.

csak most vettem a vbet 2 másolatát, ez nekem sok pénzt. Amíg néhány héttel volt rendben, de most van nem fordítandó anymore, egyenletes-val API1, azt gondoltam rendben van, telepítse a API2, de én tud csak használ ez hitelkártyával, itt Európában senki hitelkártyák így nem alkalmasak a vbet anymore, akármi segít?

vBET
19-10-11, 16:48
VIP Tudjuk, hogy - ez szar, hogy a Google nem nem szabad anymore. Hiszem, us - annyira fontos a számunkra, ha nem nagyobb, (mert értékesítjük, vBET) van szabad fordítások. Még mindig ez a nem rajtunk múlik, hogy - harmadik fél fordítói szolgáltatók bezárólag.
Ebben a pillanatban még mindig használható Google v1 és Microsoft API-T. Booth továbbra is szabadon. Booth rendelkezik a határértékeket. Utolsó mentesít-ból vBET van még szolgáltatók várólista - így amikor eléri a határértéket egy szolgáltató, majd vBET kapcsol egy másikba egy. Így a szabad fordítások továbbra is használhatja.
Google v1 December 1st 2011 be fogja zárni.
Microsoft fordítás API csak március 2012-ig díjmentes.
Mi adunk hamarosan lehetőség használatához a Microsoft fordítás API fizetett (nem ellenőrzi, még ott hogyan kifizetés - szabadnak érezni magát annak érdekében, hogy ellenőrizze a).

Oldja meg a problémát, a Google - Google v2 fizetési módszerek semmit sem tudjuk. Talán, ha lesz elég visszajelzést, akkor adjunk hozzá más támogatási lehetőségeket.
Személyesen, van valami milyen jogi aktusok, mint például a hitelkártya, de én nem tett követel rajta. Fogalmom nincs hogyan nevű, de ez külső elismert ugyanaz mint hitelkártya. Én élő Európában, és tudom, hitelkártyák, emberek, azt lehet mondani, hogy azok rendelkezésre állnak. Kérjük érdeklődjön a bankjánál milyen lehetőségek vannak. Azt a területet, amely az ellenőrzés. Google fizetési módok nem tudjuk megváltoztatni. Nem tudjuk megmondani Önnek milyen lehetőségek, a bank van.

Így, ebben a pillanatban:
-A még mindig tartózkodhatnak, szabad megismerkedj azokkal. Ezek a határértékek rendelkezik.
-A Google v2 fizetési módszerek fogadhat el. Ha nem használja a Google v1-gyorsítótár letiltása a tisztító - tanácsos nem szeretné újra és újra ugyanazt a fordítás fizetett.

Szüksége van további segítségre van? :)

wowglider.de
19-10-11, 17:11
Nem kell a hitelkártya, így nem vásárol egy csak egy szolgáltatás. Van a Google-API1 nem működő anymore, hét most óta! Megpróbálom, hogy most a microsoft.

wowglider.de
19-10-11, 17:26
Rendben van a Microsoft körülbelül 10 percig, most ismét nem dolgozott. Ha erre nincs jobb until tomorrow a visszatérítés akarok! (az első!)

vBET
19-10-11, 19:18
VIP Felhívjuk figyelmét, hogy rendelkezik-e a Microsoft óránkénti és havi. Így ez betömött, hogy hamarosan működik újra Ha még nem jutnak a havi határérték

Szerint, hogy vBET olyan licenc, amely jogi megállapodás közöttünk Ön által hozzáférjenek a fordítói szolgáltatók - harmadik felek van a mi befolyása. Függetlenül attól, hogy miért van a nincs hozzáférés - nem akar-hoz fizet, így eléri a korlátot, a kiszolgáló blokkolja a kimenő kérelmek vagy bármely más ok miatt nincs visszatérítés oka. Mert azt, aki felelős a fordítás szolgáltatója való hozzáférés biztosítása érdekében. Itt van a licencszerződés részben:

vBET külső fordítási szolgáltatások (fordítás API-K) használ. Mivel a verzió 4.4.0 és 3.5.0 vBET sok fordítás API-K használatára képes (ténylegesen támogatott: a Google és a Microsoft ® fordítás API). Akkor lehet megengedni, hogy használata támogatott fordítás API-K, amelyek által a vBET használt beállítása. EGYSZERŰ Podbielski Michał ad ön nem a visszatérítés abban az esetben, ha a fórum blokkolt/tiltott, vagy bármely más módon, hogy korlátozott használt fordítási szolgáltatások, még abban az esetben, ha egyes/összes támogatott translation services be fogja zárni. Ha kívánja, ellenőrizheti a vBET 2.x szabad változat, a Google fordítási szolgáltatás elérhető részére a fórum előtt a beszerzési vBET 3.x/4.x, de még mindig lesz visszatérítést nem jogosultak, ha a and forum icons minden fordítási szolgáltatásokra korlátozott lesz, használat-ból vBET 3.x/4.x. egyszerű Podbieski Michał során semmilyen módon nem felel bármely használt fordítási szolgáltatások eredmények vagy bármilyen módon teljesítmény és a kisegítő lehetőségek.
És itt van a láncszem-hoz teli engedély (http://www.vbenterprisetranslator.com/license.php), amely jogi megállapodás közöttünk. Visszatérítésre fogja kérni, abban az esetben, ha Ön személyesen egyetértettek abban, hogy ez lesz az Ön felelőssége, és nem a visszatérítés esetében lesz, ha majd szerint, hogy a mi volt beleegyezett licencben nem visszafizetjük közöttünk.

Ön egyszerűen nem volt akármi kérdés-val vBET,-a probléma van a harmadik fél fordítási szolgáltatókkal. És mi nem vállal felelősséget. Ugyanúgy, mint a nem szeretné azt valaki más bűncselekmény a börtön Mi egyszerűen nem lehet felelős a harmadik felek és ennek tudomásul remény.
Is - a egy-egy licencet már lejárt, 2nd használt 4 hónap - hogyan tud hibáztat minket a Google módosításokat?... Hiszem, us - mi lenne a leginkább boldog, ha lenne, hogy a Google továbbra is szabad.

Ez a témakör is lehet hasznos lehet megérteni, hogy miért API időről-időre dolgozhat: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10869 (alapvetően eléri-e a határértéket - van néhány további részleteket talál).

Szüksége van további segítségre van? :)

PS.
Jegyzett engedély részére egy perc meg fog változni,-we záródnak szabad vBET változat, mert a Google Translation API v1 will be closed - így nincs értelme is beszélve a szabad vBET 2.x verziójú licenc ha ez akarat nem létezik többé. Licenc részletes változásai a hirdetményekben le kell írni.

techanalyst
19-10-11, 20:41
Rendben van a Microsoft körülbelül 10 percig, most ismét nem dolgozott. Ha erre nincs jobb until tomorrow a visszatérítés akarok! (az első!)

Welcome to my world: P

vBET
19-10-11, 21:00
Welcome to my world: P

Üdvözöljük a Microsoft fordítás API világ: P

A határt, nem, hogy akár a vBET - határértékeik, csak a Microsoft erejéig. Google Translation API-v2 segítségével állítsa be saját korlátait.

techanalyst
19-10-11, 21:35
Üdvözöljük a Microsoft fordítás API világ: P

A határt, nem, hogy akár a vBET - határértékeik, csak a Microsoft erejéig. Google Translation API-v2 segítségével állítsa be saját korlátait.

Igaz, ésszerűen nem szabályozható, hogy a harmadik felek, de én megszüntetné a "szabad fordítások" termék leírás, vagy a legalább word it "Korlátozott szabad fordítások".

vBET
20-10-11, 02:32
Igaz, ésszerűen nem szabályozható, hogy a harmadik felek, de én megszüntetné a "szabad fordítások" termék leírás, vagy a legalább word it "Korlátozott szabad fordítások".

Vannak olyan elérhető (még 2), API, származó de természetesen az információ jobb azt mindenkor még szabad fordítás
Kérjük a pont, ahol meg van írva pontosan (ad minket láncszemek), mi lesz képes-hoz korszerűsíteni.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1