PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Válasz Qoute nem működik



techanalyst
11-10-11, 20:55
Hiba nélkül én Apache naplók, hozzáférési hiba vagy más

Válasz a qoute, lásd: youll, ajánlat és mentésekor a ajánlat felad elveszett, minden munkás VBet letiltásakor

vBET
11-10-11, 21:04
Kérem, mondja meg, pontosan hogyan, hogy reprodukálják azt.
-Hogyan ugye választ (gyors vagy speciális, vagy probléma van a booth)?
-Nem történik minden üzenet, illetve néhány jellemző (adjon URL pontos üzenet, ahol láthatjuk az ez után az ajánlattal válaszol)? (ebben a pillanatban kell egyes tartalmakat, tudjuk, hogy ez a szünetek, a fórum)
-Does it történik, ha ön választ a lefordított oldal, vagy a nem fordították le, oldal vagy booth?

Először megpróbálunk reprodukálni a vizsgálati fórum (itt nem frissített még hoz vBulletin 4.1.7 mi még mindig ellenőrzik azt a vizsgálati példány).

techanalyst
11-10-11, 21:07
Csak kattintson a post, válaszol-val idézőjel, youll látja majd egyszer ott, hogy nem, semmi különleges feladása

1.) Kattintson a válasz Qoute
2.) A Mentés
3.) az egyetlen válasz menti, az ajánlat elveszett

Le van tiltva a fele plugins, gondolkodás, hogy egy másik, nem a változás le van tiltva, VBet, és a munkás boom

vBET
11-10-11, 21:17
Legyen szíves válaszol minden kérdésre, így mi lesz képes-hoz készlet ez teljesen azonos a mi vizsgálati fórum. Küld nekünk, akkor ezzel menti Részletek elérni, ha a vizsgálati fórumon megjeleníthetőnek képesek leszünk. Ebben a pillanatban meg csak az 1-3 kérdésekre válaszolt.

techanalyst
11-10-11, 21:19
Kérem, mondja meg, pontosan hogyan, hogy reprodukálják azt.
-Hogyan ugye választ (gyors vagy speciális, vagy probléma van a booth)?
-Nem történik minden üzenet, illetve néhány jellemző (adjon URL pontos üzenet, ahol láthatjuk az ez után az ajánlattal válaszol)? (ebben a pillanatban kell egyes tartalmakat, tudjuk, hogy ez a szünetek, a fórum)
-Does it történik, ha ön választ a lefordított oldal, vagy a nem fordították le, oldal vagy booth?

Először megpróbálunk reprodukálni a vizsgálati fórum (itt nem frissített még hoz vBulletin 4.1.7 mi még mindig ellenőrzik azt a vizsgálati példány).

1.) Sem, vagy
2.) Volt, hogy a fórum VBet, számos kérdés okozó letiltása: P egyszerűen fogalmazva az ajánlat isnt ott
3.) Egy fordítások nem működik, de az az a nyelv lesz az eredménye volt,

r.dziadusz
12-10-11, 12:33
Szia próbáltam a saját test forum thiss probléma ismételt előállításának, és én mindig kap üzeneteket (jegyzett és válasz)
Tud beszerez minket - a további információkat a hozzáférés részlet, és akarat ellenőrizd ki helyen pm

techanalyst
12-10-11, 13:20
Elveszett abban, hogy ez működik, hogy csak az összes kamat Ive már három nap, de beteg kell elfogadnia a 200 + veszteség, azt mondták, hogy visszatérítést, frissíteni kell az Önök Kérdezték: "A nem a visszatérítés"

Nem folytatható lehoz a fórumokon, és amennyiben a plugin nem működik nekem (időszak), nem megy, hogy engedélyezi a go my Forums Im trash azt, csak plugin dolgozik hallani, amit mondasz kap "miénk működik a kapcsolat a többiek", én él-fordító-szolgáltatások withlut, én vidám élő, anélkül, hogy a többi plugins

Ill jön vissza, amikor a módon tudok, hogy addig töröl az én-m username, figyelembe, és minden mást legyen szíves, Im módja irritálta működik

vBET
12-10-11, 14:02
VIP Nem rendelkezünk a FAQ frissítése nincs FAQ - a politikaformálás teljes le, amely elfogadta a licencszerződést. Nem értem a 200 + veszteség - nem tudom, pontosan mit jelenti, de vBET nem lezuhan a fórum, amely a funkcionális és a határozat elkezd dolgozni a valódi fórum volt. Leginkább ki az ügyfelek nem rendelkeznek kapcsolatos bármely hiba esetén az vBET, maga, amely kiváló minőségű (ebben a pillanatban nem bármilyen hibajelentést, amely meg van nyitva van). Nem vagyunk képesek, mi a fórumon való hozzáférés nélkül a problémák okainak – nem reprodukálható a vizsgálati fórumon. Please note, hogy mindenki rendelkezik különböző plugins és talán-a ' egyes ütközik más mod, vagy csak valami csináltam rosszul, telepítése és konfigurálása során. Persze lehet, hogy vBET hiba, de mi nem megerősítéshez, amíg tudunk, hogy reprodukálják azt, a mi tesztelési környezetben.

Senki sem kéri annak érdekében, hogy a fórum lehoz - értem, hogy a fórum működik jól, ha a vBET be van-e kapcsolva, és azt állítják, hogy csak nincs idézőjelek nem ellenőrzött hibával, még nem tudjuk, hogy ez vBET hiba vagy nem. Leírt magát más szál plugin dolgozik érted:) Ön által megerősítést nyert. Tehát ne írjon hamis nyilatkozatok - vBET működik, és a fordítások, fordítás szolgáltatók jelennek meg a fórum. Ez volt, megerősíti azt, és a személyzet (nekem személy szerint). Tudjuk, hogy frusztrált, mert nem tetszik a út-ból egységbe rendezés-val vbseo - még mindig legyen szíves nyél, mondatok, amelyek teljesülése. Megerősítést nyert, Ön által adott vBET a fórum működik.

Ma/holnap Radek frissíti ezt a fórumot hoz vBulletin 4.1.7 - örömmel vesszük, hogy megpróbál-hoz felidéz a probléma itt. Ha Ön nem képes-hoz csinál ez itt e mi lesz is kap hozzáférési adatait szeretnénk dolgozni, a probléma, mert ez azt jelenti, hogy a problémával kapcsolatban, nem vBET, hanem az adott környezet (konfigurációs, más plugins, lehetséges hibás telepítés). Szintén nem próbálja megjósolni a jövőben - nem tehetem. Ezért kérjük, csak maradj az, hogy ahelyett, hogy mi lesz írásban fantasy ki - ez elvezet minket sehol. Senki nem azt mondta, hogy ön-hoz megbénít akármi-ból-a dugó - Ön alapokat, ide, vagy csak kipróbálás-hoz csinál a zaj (mi célból?). Én hisz Ön hallani, valami ilyesmi előtt - talán vBulletin csapat, talán vbseo csapat, talán valahol máshol. De itt nem hallott. Ezért kérjük, anélkül, hogy történetek. Kérjük kibír-a kérdés - senki sem tudja, hogy mi lesz. Talán valóban mi akarat mond valami ilyesmi, de mint te tud lát-integráció részben a sok időnk, segíti a felhasználókat a más mods és vBET töltjük.

Így jön vissza, amikor a mi Fórum ant vBulletin 4.1.7 lesz próbálja meg reprodukálhatja a problémát. Tudomásunk szerint, ez most vBET van működő finom vBulletin 4.1.7-unk teszt-példányon található. Fogja tudni, hogy ellenőrizze, hogy személyesen. Tehát a felhasználóink kell, hogy - úgy működik megfelelően működik. Mi igazán boldog lesz, ha hiba található vBET és mosoly fog mozogni a szálhoz jelentési szakaszban bug-mert ez fogja azt jelenti, hogy tudnánk javítani a vBET, egy további időt ad a felhasználóink kiváló minőségű. Így szívesen, menj vissza ide, és mutassa meg nekünk a problémát. Nem képesek leszünk megoldani semmit, ismételt előállításának lehetősége nélkül. Ha csak az a fórum (egy állítás nem kell ugyanazt a kérdést, és soha nem történt, mielőtt bármit hasonló) reprodukálhatók legyenek majd kell a fórum, mi, mi folyik, és-e bármilyen probléma egyáltalán.

techanalyst
12-10-11, 14:30
Add nekem-hoz eltávolít és uninstall ez a dolog, a fájl kódot minden része nélkül okoz bármilyen problémák tovább saját aktuális fórum kérjük minden információt

A VEVŐ ELMONDJA, MIT AKAR, STOP IM A VEVŐ TUDOM MONDANI, AMIT AKAR, ÉS

Kell-e, hogy Finnországban 52 nyelven?

vBET
12-10-11, 15:22
Szia - kérjük pont ahol én mondtam, mit akar - nem tudom, mi van utalva, és már megerősítette, mondatok bármely fedél nélkül történt, ezért szeretném kérdezni, hogy mi pontosan írunk körülbelül. Ez nagyon szál szavak "venni" és a "vevő" található csak az utolsó utáni. Most nem tudom, mit írunk körülbelül.

Kérjük eltávolítása:
1. Távolítsa el az Admin CP
(2) Eltávolítása vBET szabályok .htaccess ha ilyen lett hozzáadva.
(3) Az FTP feltöltött fájlok eltávolítása (ahhoz, hogy megszüntesse a fájlokat feltöltött/tartalmazza a/xml, csak még hatással a Admin CP menü Eltávolítás után, a teljes többi tud maradni)

techanalyst
12-10-11, 15:37
A szavakat

És egyszer again - nem kell a minden plugins-kód módosítása. Volt már mondtam, többször - kérjük stop - Ön soha nem kapott ezeket az információkat, és ez nem igaz. SP legyen szíves megáll, írásban hamis mondatokat.

De azt kérik, hogy manipulálni a VBSEO kód, mi ez, akkor én nem kell módosítani a plugin kódját?

techanalyst
12-10-11, 15:37
Mondd meg nekem, ha Im fekvő, amikor azt mondom, hogy azt mondta nekem, hogy manipulálni a kód és Ön nem mondja meg nekem, hogy: P

techanalyst
12-10-11, 15:51
Azt szerette volna, hogy ez a munka, de Ön ember, amelyek kezelése bonyolult, nem akarok foglalkozik az vállalat, amely már rendelkezik hozzáállás

Távoli minden, a zip-alatt található, és valamennyi félelmeit a tartalmaz

Minden ok, és a visszatérítési jogosultság

1.) A vevő youve sértettem meg sem a stop, sok plugins, amit nem okoz én problémák
2.) Told me tenni valamit, majd megtagadja azt, hogy?
3.) Egyszerűen dont akar-hoz viszonyuljon hozzád, most, időszak

Léteznek jogszabályok védik a dolgok, mint ez Im kérdezés vevők, és kérni a CSALÓDOTTSÁG is egy ok haver van

vBET
12-10-11, 16:06
A szavakat

És egyszer again - nem kell a minden plugins-kód módosítása. Volt már mondtam, többször - kérjük stop - Ön soha nem kapott ezeket az információkat, és ez nem igaz. SP legyen szíves megáll, írásban hamis mondatokat.

De azt kérik, hogy manipulálni a VBSEO kód, mi ez, akkor én nem kell módosítani a plugin kódját?

Előhívószám plugins van. 1 Kód felkérték. Hát igen, kérték, hogy a vbseo kód módosításához. És igen - nem igaz, hogy meg kell változtatni a kódot a plugins - hamis nyilatkozatot írt.

vBET
12-10-11, 16:26
Mondd meg nekem, ha Im fekvő, amikor azt mondom, hogy azt mondta nekem, hogy manipulálni a kód és Ön nem mondja meg nekem, hogy: P

Nincs probléma először azt írta:

Én nem sem fogja azokat a módosításokat, én használ a vault wiki, amely nem fog a kód módosítása, amit csak bosszantó, ha ők hoz betegsége frissítést is annak érdekében, hogy folytassa a ugyanaz a 20 + plugins, mi csak nem tud ülni, szüntesse meg a telek-hoz teszt ha ez szerkezet vagy nem
Majd azt mondtam, hogy nincs valamennyi plugins-kód módosításához szükséges és plugins a legtöbb nem szükséges a kód módosítása onr bármely más integráció. Így már tudtam, hogy lesz nem kell változtatni a valamennyi plugins, még írt (talán, mert akartad ADK emelőgépkocsinál, amely a refound withour bármilyen okból, hogy a zaj) hamis nyilatkozat:

birtoklás-hoz egy app amit szerkezet-kód módosításához szükséges, nem nem kell manipulálni a kód, mi történik, ha valaki frissíteni, vagy a szoftver egy javítást alkalmazni? Van, hogy lépjen vissza, és az alábbi lépéseket, az aktuális plugins ezen nincs szükség van.
Azt mondtam, ismét hogy minden plugins módosítása nem szükséges, de újra írtam, és Ön tett ez nagyon homályos és vulgáris olyan módon (azaz oka annak, hogy az üzenet el lett-e távolítva):

MINDEN AKTUÁLIS PLUGINS VAN MÉG, HOGY MANIPULÁLNI A KÓD, A TÖBBI PLUGINS, HOGY AZOKAT A MUNKA
Így-alig törölni nem volt. És tökéletesen tudod, mit csináltál, legyen szíves megpróbál nem teszi bármely csapdák, a mosoly, csak azért, mert a vulgáris üzenet eltávolítása. A tartalom van (I küldje el a PM-ben, így azt újra írhat megszokott módon - emlékszik...).

, Akik nélküli bármely nyilatkozatokat, és egy pohár vizet, hogy a vihar, használja a visszatérítésre, amikor a visszatérítés nem minden indoka, hogy próbálja meg. Legyen szíves megáll. Eltávolítja a minden jövőbeni hamis nyilatkozatok - nincs idõnk a játék törekednek és elrejtése. Vagyunk itt, így most már támogatja az ügyfelek-kérjük, mondja el, szükséges bármely további segítségért? :)

techanalyst
12-10-11, 16:35
Nincs probléma először azt írta:

Majd azt mondtam, hogy nincs valamennyi plugins-kód módosításához szükséges és plugins a legtöbb nem szükséges a kód módosítása onr bármely más integráció. Így már tudtam, hogy lesz nem kell változtatni a valamennyi plugins, még írt (talán, mert akartad ADK emelőgépkocsinál, amely a refound withour bármilyen okból, hogy a zaj) hamis nyilatkozat:

Azt mondtam, ismét hogy minden plugins módosítása nem szükséges, de újra írtam, és Ön tett ez nagyon homályos és vulgáris olyan módon (azaz oka annak, hogy az üzenet el lett-e távolítva):

Így-alig törölni nem volt. És tökéletesen tudod, mit csináltál, legyen szíves megpróbál nem teszi bármely csapdák, a mosoly, csak azért, mert a vulgáris üzenet eltávolítása. A tartalom van (I küldje el a PM-ben, így azt újra írhat megszokott módon - emlékszik...).

, Akik nélküli bármely nyilatkozatokat, és egy pohár vizet, hogy a vihar, használja a visszatérítésre, amikor a visszatérítés nem minden indoka, hogy próbálja meg. Legyen szíves megáll. Eltávolítja a minden jövőbeni hamis nyilatkozatok - nincs idõnk a játék törekednek és elrejtése. Vagyunk itt, így most már támogatja az ügyfelek-kérjük, mondja el, szükséges bármely további segítségért? :)

A nem ételadag a bántalmazó időszak

Azt akarom, hogy egy visszatérítés, dont szeretné a szoftvert, a nem hasznos, irritáló ügyfél nincs támogatás

Is mondta, hogy tényleg működik, kivéve: P, hogy két fő problémák egyike volt a válasz Árajánlattal is fontosabb számomra, mint a fordítások, így a nem működő ha okozza a problémát, akkor tagadja az egyszerű literális tények

1.) Annak érdekében, figyelembe kell venni valamit dolgozik, ez kell dolgozik nélkül a interupting műveletek más összetevők - A plugin okozta elszámolási interuptions azt mondta,
2.) A támogatás - kell ahhoz, hogy a plugin, hogy a teszt újra és újra, törés a fórumok, sértő vagy irritáló a vevő semmilyen célból továbbra is

Export-visszatérítés, nem ételadag ön és én DONT akar segítséged, csak olvasó-a póznák tesz engem akar visszaküldésére, a monitor ablak

Ott módja, hogy sok fájdalom és a szenvedés, hogy ez a munka

vBET
12-10-11, 16:36
Azt szerette volna, hogy ez a munka, de Ön ember, amelyek kezelése bonyolult, nem akarok foglalkozik az vállalat, amely már rendelkezik hozzáállás

Távoli minden, a zip-alatt található, és valamennyi félelmeit a tartalmaz

Minden ok, és a visszatérítési jogosultság

1.) A vevő youve sértettem meg sem a stop, sok plugins, amit nem okoz én problémák
2.) Told me tenni valamit, majd megtagadja azt, hogy?
3.) Egyszerűen dont akar-hoz viszonyuljon hozzád, most, időszak

Léteznek jogszabályok védik a dolgok, mint ez Im kérdezés vevők, és kérni a CSALÓDOTTSÁG is egy ok haver van

Nincs oka visszatérítés:
1.) A Insulted? Mit írunk körülbelül? Továbbá kifizetett vBET licenc - még ha feltételezzük, hogy volt sértegetik amit birtokol így csinálni-val vBET engedély? Rendelkezünk fogalmam sincs, mit írunk körülbelül.
2.) Is fogalmam sincs, mit írunk körülbelül. És újra amit ez birtokol így csinálni-val vBET engedély?
3.), Akkor nem kell – sweater, nem kell újra és újra érintkezésbe a boltban vásárolt. VBET licencet vásárolta, és fizetett ez. Felhívjuk figyelmét, hogy támogatás ingyenes - visszatérítés a semmi semmi. Meg nem fizetett támogatás. Még is ugyanúgy -, a döntést, hogy megtagadják a supporthoz. Ez birtokol közös vBET licenc?

Frusztráció oka nem visszatérítést - már mondtam, hogy mi a szerepe itt dolgozik, és segítségére lehet a vBET, és mi nem itt a coaching, az érzelmek használata sem, hogy bármely psychoanalyze. Az érzelmek problémáinak megfelelő emberek megy. Vagyunk itt, a vBET kapcsolatos problémák. És is újra - támogatás ingyenes:) Megtagadta a támogatást ad ön nem jogosult a visszatérítés.

vBET
12-10-11, 16:46
A nem ételadag a bántalmazó időszak

Azt akarom, hogy egy visszatérítés, dont szeretné a szoftvert, a nem hasznos, irritáló ügyfél nincs támogatás

Is mondta, hogy tényleg működik, kivéve: P, hogy két fő problémák egyike volt a válasz Árajánlattal is fontosabb számomra, mint a fordítások, így a nem működő ha okozza a problémát, akkor tagadja az egyszerű literális tények

1.) Annak érdekében, figyelembe kell venni valamit dolgozik, ez kell dolgozik nélkül a interupting műveletek más összetevők - A plugin okozta elszámolási interuptions azt mondta,
2.) A támogatás - kell ahhoz, hogy a plugin, hogy a teszt újra és újra, törés a fórumok, sértő vagy irritáló a vevő semmilyen célból továbbra is

Export-visszatérítés, nem ételadag ön és én DONT akar segítséged, csak olvasó-a póznák tesz engem akar visszaküldésére, a monitor ablak

Újra legyen szíves mond, pontosan hol mi van bántalmazó meg? Ne feledje, hogy volt-e meg az üzenetet, mert a vulgarisms eltávolított. Már mondtam, hogy törli a hamis nyilatkozatok,-ha nem a fedezet van, mert a kimutatások ne írjon ez vagy ez lesz a Bútorszállító. Mi nem fogad, hogy mi van sértő, amíg adsz pontos mondat, ahol mi is sértő, több üzenetet.

Senki nem tagadja, hogy minden olyan tényt. Tény az, hogy meg is mondod, hogy ajánlatok hibával. Tény az, hogy mi soha nem látta meg a fórum. Tény az, hogy kínálunk támogatja vele a kezdet kezdetén. Tény az, hogy nem képesek vagyunk hozzá. Tény az, hogy nem megerősíthető, hogy vBET probléma vagy a probléma egyáltalán létezik.

Kérjük a Megjegyzés támogatás ingyenes, és valami visszatérítés, milyen költségek 0 értéke 0. Is vannak megtagadta a supporthoz. Szintén nem kell is képessé tesz Megbénít dugó - számunkra hozzáférést biztosíthat, vizsgálati példány is dolgozhat.

Tény, hogy az valótlan adatokat írunk, és már bebizonyosodott, hogy. Szeretné a visszatérítés, és kényszerít minket, használ a valótlan nyilatkozatok visszatérítésre kiabálna. Mi nem teszi lehetővé, hogy anymore. Tények a kapcsolatot, vagy semmit sem írni.

A problémával kapcsolatban további segítségre van szüksége? :)

techanalyst
12-10-11, 16:46
Nincs oka visszatérítés:
1.) A Insulted? Mit írunk körülbelül? Továbbá kifizetett vBET licenc - még ha feltételezzük, hogy volt sértegetik amit birtokol így csinálni-val vBET engedély? Rendelkezünk fogalmam sincs, mit írunk körülbelül.
2.) Is fogalmam sincs, mit írunk körülbelül. És újra amit ez birtokol így csinálni-val vBET engedély?
3.), Akkor nem kell – sweater, nem kell újra és újra érintkezésbe a boltban vásárolt. VBET licencet vásárolta, és fizetett ez. Felhívjuk figyelmét, hogy támogatás ingyenes - visszatérítés a semmi semmi. Meg nem fizetett támogatás. Még is ugyanúgy -, a döntést, hogy megtagadják a supporthoz. Ez birtokol közös vBET licenc?

Frusztráció oka nem visszatérítést - már mondtam, hogy mi a szerepe itt dolgozik, és segítségére lehet a vBET, és mi nem itt a coaching, az érzelmek használata sem, hogy bármely psychoanalyze. Az érzelmek problémáinak megfelelő emberek megy. Vagyunk itt, a vBET kapcsolatos problémák. És is újra - támogatás ingyenes:) Megtagadta a támogatást ad ön nem jogosult a visszatérítés.

1.) Kikiáltási, ha páros útmutatót, te didnt mondani egy utasítás, ha Ön tett
2.) Nem használható a sok kérdést, miért érdemes használni valami, akkor több problémát okozó okozó oldaná meg, a VBet időszak?
3.) Majd mondja meg hogyan, hogy a visszatérítés-valami én nem használ, mely részét don't you get itt komolyan? A Paypals-terms of service megsérti, van egy visszatérítési politika

VBET isnt működő értem időszak miért ez nem kap ez, Im nem fog kitörni a webhelyemhez több-hoz kap ez-hoz dolgozik, én meg kell tenni annak érdekében, hogy vásároljon egy plugin-telepítés és menj, van sacrice csirkékre következő kap ez működő

SÉRTŐ

Frusztráció oka nem visszatérítést - már mondtam, hogy mi a szerepe itt dolgozik, és segítségére lehet a vBET, és mi nem itt a coaching, az érzelmek használata sem, hogy bármely psychoanalyze. Az érzelmek problémáinak megfelelő emberek megy. Vagyunk itt, a vBET kapcsolatos problémák. És is újra - támogatás ingyenes:) Megtagadta a támogatást ad ön nem jogosult a visszatérítés.

Akarok visszatérítést mert ez nem dolgozik, megjelölve az észnek Im

Annak érdekében, hogy ezt kell, annak érdekében, hogy a jelenleg működő plugin, a visszatérítési kérelem több mint érvényes, a sértő és haszontalan kezelése

Jelentést a paypal, amit könnyen, mert a termék nem, hogy nem munka mint várt, tudod mit, saját saját megállapodásban szabály

Ismét a kérdezés én-hoz alkalom a fórum, tehát tudod játék

Ott nem csak idézőjelek a többi plugins, nem dolgozott, miért akar én akar-hoz keresztülmenni ez veled több!!

techanalyst
12-10-11, 16:51
Senki nem tagadja, hogy minden olyan tényt. Tény az, hogy meg is mondod, hogy ajánlatok hibával. Tény az, hogy mi soha nem látta meg a fórum. Tény az, hogy kínálunk támogatja vele a kezdet kezdetén. Tény az, hogy nem képesek vagyunk hozzá. Tény az, hogy nem megerősíthető, hogy vBET probléma vagy a probléma egyáltalán létezik.

Én megbénít VBet probléma goes el egyszerű, mi mást kell várni és lásd oszlanak meg olyan vastag, mint az acél távolsági ember

Ha én vesz egy pulóver, és freys 30 napon belül, vegye azt vissza és azok visszatérítési nekem, vagy adj valami máshol ennek egyszerű, nincs semmi ajánljon, akkor a tudatlan időszak

Mondtam, a probléma most azt szeretné, hogy a fórum admin felületen való hozzáférést? Miért volna én csinál, hogy aggodalmad van, csak a saját plugin, nem érdekel, ha a vanília oldalon működik, nem működik, az enyém, vettem a szándékait és megértés lenne, de nem

techanalyst
12-10-11, 16:52
Im, hogy break my fórumok támogatja: P tudja meg a tényeket egyenes

vBET
12-10-11, 17:00
1.) Fontos tisztázni, csinál integráció történt megfelelően különösen mikor felhasználó kimutatások arra utalnak, hogy nem volt - ez nem a kérdés ellenőrzése a lehetséges problémák okainak sértés. Nem tett nyilatkozat, és ezután azt mondta, hogy mi a nyilatkozatot nem tette.
2.) Ebben a pillanatban van nyitva csak egy kérdés, amely soha nem erősítette azt létezik egyáltalán nem is vBET probléma, mert megtagadhatja az látszik. Egy további kérdés, amely rossz integráció okozta, így nem volt okozott vBET, de az emberi hiba-rossz konfigurációs korábban volt nyit meg. Tehát ha van a sok kérdés? Is olvassa el a licencszerződést - hibák nincsenek visszatérítés oka. We megoldani a hibákat, ha azokat. Ebben a pillanatban van minden megnyitott hibajelentést.
3.) Segítségével vBET - megerősítette, magad, hogy ez működik.

dolgozó vBET - Ön igazolt és a személyzetünk túl (nekem személy szerint). Tudja, de a vBET telepítse és állítsa be megfelelően, és futtassa. Helytelen konfiguráció, telepítés nincs visszatérítés oka.

Senki sem valaha sértettem meg. hagyd abba.

vBET működik. Ezen a fórumon bizonyíték, és sok más ügyfelek fórumon is igazolja. Ha éppen volt rossz telepítése és konfigurálása, és megerősítette magad, hogy után ezt a megfelelően a fórum volt működő. Akkor mégis hol a pontot? vBET dolgozik a fórum - személyesen megerősítette.

Természetesen jelentést - ez akarat cserél semmi. vBET dolgozik, visszatérítésre nincs ok egyáltalán van, és csak meg szeretné szüntetni a jogi megállapodás akkor. Kérjük, olvassa el a licencszerződést. Minden vBET szolgáltatások számára leírt, a fórumon, és mindegyike teljesül.

A problémával kapcsolatban további segítségre van szüksége? :)

techanalyst
12-10-11, 17:01
I a megvásárolt licenc tartozik a szoftver, ami okozza a problémákat, a többi plugins, én használ

Támogatás - ha adja meg hozzáférni a kezelése a VBSeo, amit a megoldás és a nem az, hogy a VBSeo okozza-e a nulla kérdés a webhelyemen fogad Im haladó

vBET
12-10-11, 17:02
Im, hogy break my fórumok támogatja: P tudja meg a tényeket egyenes

Soha nem kérték, hogy a fórum. Felhívjuk figyelmét, hogy egyszerűen engedélyezheti számunkra, hogy támogatja a hozzáférési adatait (kértük meg róla már többször) küldésével. Is dolgozhat, vizsgálat-példányon.

Ez a probléma a további segítségre van szüksége? :)

techanalyst
12-10-11, 17:04
1.) Fontos tisztázni, csinál integráció történt megfelelően különösen mikor felhasználó kimutatások arra utalnak, hogy nem volt - ez nem a kérdés ellenőrzése a lehetséges problémák okainak sértés. Nem tett nyilatkozat, és ezután azt mondta, hogy mi a nyilatkozatot nem tette.
2.) Ebben a pillanatban van nyitva csak egy kérdés, amely soha nem erősítette azt létezik egyáltalán nem is vBET probléma, mert megtagadhatja az látszik. Egy további kérdés, amely rossz integráció okozta, így nem volt okozott vBET, de az emberi hiba-rossz konfigurációs korábban volt nyit meg. Tehát ha van a sok kérdés? Is olvassa el a licencszerződést - hibák nincsenek visszatérítés oka. We megoldani a hibákat, ha azokat. Ebben a pillanatban van minden megnyitott hibajelentést.
3.) Segítségével vBET - megerősítette, magad, hogy ez működik.

dolgozó vBET - Ön igazolt és a személyzetünk túl (nekem személy szerint). Tudja, de a vBET telepítse és állítsa be megfelelően, és futtassa. Helytelen konfiguráció, telepítés nincs visszatérítés oka.

Senki sem valaha sértettem meg. hagyd abba.

vBET működik. Ezen a fórumon bizonyíték, és sok más ügyfelek fórumon is igazolja. Ha éppen volt rossz telepítése és konfigurálása, és megerősítette magad, hogy után ezt a megfelelően a fórum volt működő. Akkor mégis hol a pontot? vBET dolgozik a fórum - személyesen megerősítette.

Természetesen jelentést - ez akarat cserél semmi. vBET dolgozik, visszatérítésre nincs ok egyáltalán van, és csak meg szeretné szüntetni a jogi megállapodás akkor. Kérjük, olvassa el a licencszerződést. Minden vBET szolgáltatások számára leírt, a fórumon, és mindegyike teljesül.

A problémával kapcsolatban további segítségre van szüksége? :)

1.) Integráció vs kód manipuláció, Im mérnök, kód manipuláció isnt integráció ténybeli megfogalmazás az "Kód manipuláció szükséges" A hamis reklám, a piaci integráció,
2.) Nem emberi, én-hoz újra írni az én HTACCESS, a rendszer megfelelő működéséhez, és saját HTACCESS fájlt nem dolgozik értem ha én használ a tartalom szállítási szolgáltatások
3.) Egy nyelv ********************...Ha azt mondom, több dolgozott? Újra amit nem dolgozik egyetlen funkciója az 52 munkás, hows, hogy működik, my god man

Volt, azt mondta, hogy a terapeuta alapvetően sértés: P, sértő amit

Konfigurációs vs manipuláció, leállnak, például VBTube didnt megjelenítési videók Beépülők okozott, vbnotifications voltak ők 1/3 Rd, már nem szép kis lapok szemét kód oldalát

A plugin okozta azokra a kérdésekre

techanalyst
12-10-11, 17:06
Soha nem kérték, hogy a fórum. Felhívjuk figyelmét, hogy egyszerűen engedélyezheti számunkra, hogy támogatja a hozzáférési adatait (kértük meg róla már többször) küldésével. Is dolgozhat, vizsgálat-példányon.

Ez a probléma a további segítségre van szüksége? :)


VBEt engedélyezése hatására a teljes fórum, annak érdekében, hogy a problémák (kérdezés én ahhoz, hogy a plugin = fórum eltörte a mondván nem kérte, hogy újból engedélyezheti?)amit nem egypéldányos, nem akarom hozzáféréssel rendelkező, mert tudom youll manipulálni a kód, és nem akarom, hogy a kód manipulált, manipuláció kód azt jelzi, hogy fórum dugó felfelé tartók stb válik egy rémálom

Biztos benne, hogy én akar nélkül HAVING hozzájárul az engedélyezett VBET-én fórum, nincs kód manipuláció amit segít, kód ISNT Súgó

vBET
12-10-11, 17:12
Én megbénít VBet probléma goes el egyszerű, mi mást kell várni és lásd oszlanak meg olyan vastag, mint az acél távolsági ember

Ha én vesz egy pulóver, és freys 30 napon belül, vegye azt vissza és azok visszatérítési nekem, vagy adj valami máshol ennek egyszerű, nincs semmi ajánljon, akkor a tudatlan időszak

Mondtam, a probléma most azt szeretné, hogy a fórum admin felületen való hozzáférést? Miért volna én csinál, hogy aggodalmad van, csak a saját plugin, nem érdekel, ha a vanília oldalon működik, nem működik, az enyém, vettem a szándékait és megértés lenne, de nem

Volt már felfedezett hamis mondatokat írás - szükségünk, győződjön meg arról, hogy a probléma létezik egyáltalán. Is lehet a más plugin konfliktus nem vBET dolog.
Lengyel jogot ad a nem 30 napok politika. Nem tudom, a helyi jogszabályok, de azt hiszem, hogy üzemi házirend nem törvény, és akkor is, ha a jog - Lengyelországban licencet vásárolt, és az ország exportált. vBET engedély lengyel jog - a licencszerződés világosan szerepel. Kínálunk Önnek, támogatás, és a munka vBET - csak elutasítja, és a határozat. Mi nem visszatérítés a felhasználó úgy döntött, hogy megtagadják a támogatás következtében.

Kérjük olvassa el a licencszerződést - bármely lehetséges hibák bármely szoftver életciklusa a normális dolog és nincs visszatérítés alapjának. Is nincs megerősítve van bármilyen hiba vagy a probléma - egyike a kimutatások és már megerősítette, hamis nyilatkozatok írás. Ezért először - még akkor is, ha van egy hiba - we kijavítani a hibákat nem visszatérítések, és megállapodnak, hogy a licencszerződés - részek találsz esetleg minden szoftverlicenc-szerződését. És a támogatás, hogy segítse a potenciális vBET probléma/bug elutasító sem visszatérítés iránti.

Nem kell további segítséget a probléma? :)

techanalyst
12-10-11, 17:15
Amit nem egy hamis mondat, ajánlatok velük dolgozni, le van tiltva, a második, engedélyezhető, hogy megáll

Finom erősít ez nélkül MANIPULÁLNI A kód az én-m fórumok, vagy a többi plugins hows,

Ez isnt egy rovar a szoftver nem játszanak szép más szoftverekkel, figyelembe véve az egyéb szoftver = 95 %-os a fórum egy plugin a kevésbé értékes

techanalyst
12-10-11, 17:18
Is lehet a más plugin konfliktus nem vBET dolog.

Rendben működnek-a VBet: P I engedélyezéséhez, szünet **************************************** engedélyezze, illetve tiltsa le a Photopost Pro, VBTube stb stb stb, ajánlatok működik, vagy hogy

vBET
12-10-11, 17:18
I a megvásárolt licenc tartozik a szoftver, ami okozza a problémákat, a többi plugins, én használ

Támogatás - ha adja meg hozzáférni a kezelése a VBSeo, amit a megoldás és a nem az, hogy a VBSeo okozza-e a nulla kérdés a webhelyemen fogad Im haladó

Ez az oldat - csak elutasítja. Legyen szíves jegyzék amit szabványos módja a hivatalosan probléma-jelentés küldése hoz vBulletin először érdeklődje meg minden hozzáférési adatait. Ezért semmi sem rendkívüli--a ' a kereskedelem rendes. Megtagadhatja a támogatása, hogy az a tény, és ez nem a visszatérítés oka - ez a saját határozat. Is kérjük, vegye figyelembe, hogy próbáljuk reprodukálhatja a problémát először a mi vizsgálati szennyvízcsatornákba. Mi nem lehet reprodukálni a problémát. Senki más nem is van a probléma. Szintén nem megerősítjük, hogy valóban fennáll-e a problémát, és kell figyelembe venni, mivel már beírta a hamis nyilatkozatok, a fórumon.

techanalyst
12-10-11, 17:22
HARMADIK rész-LICNESE kezelése eladott, és az Amerikai Egyesült Államok: P mi jobb does a javítás, hogy manipulálni a kód egy harmadik fél

Hol van a VBSeo, a végrehajtott módosítások jóváhagyásáról egyetért?

Ok az egyszerű adok részleteket, a folyamatos, tiltsa le a többi plugins, az lesz a többi plugins-konfigurációk és-kód, majd hibáztatni a többi plugins

DBTech és Vbulletin VBSeo volna az admin logika, egyszer sem tett változtatás egy másik plugin beállításával soha, valaha

Ill biztosítanak a bejelentkezés, de lehetőség van csak, hogy változás, hogy a jogos plugin nem bármi más, az, hogy kellemes

Vagyis a config változzon, VBulleting, VBSEo, vagy bármilyen Draginbyte plugin

vBET
12-10-11, 17:24
VBEt engedélyezése hatására a teljes fórum, annak érdekében, hogy a problémák (kérdezés én ahhoz, hogy a plugin = fórum eltörte a mondván nem kérte, hogy újból engedélyezheti?)amit nem egypéldányos, nem akarom hozzáféréssel rendelkező, mert tudom youll manipulálni a kód, és nem akarom, hogy a kód manipulált, manipuláció kód azt jelzi, hogy fórum dugó felfelé tartók stb válik egy rémálom

Biztos benne, hogy én akar nélkül HAVING hozzájárul az engedélyezett VBET-én fórum, nincs kód manipuláció amit segít, kód ISNT Súgó

Van nem kérdés. Mi tárgyalunk egy lehetséges, és nem káros (lehetővé teszi a fórum működik) problémát. Senki sem valaha is mondtam, hogy "eltörte a fórum". Ez a hamis nyilatkozat. Függetlenül attól, hogy milyen egyenletek fog tenni - ne tegye ki a szájukat, hogy a szavakat. Ez nem történik - soha nem mondtam, hogy a fórum.

Ha azt szeretné, hogy a nélkül, majd miután engedélyezve a vBET, a fórum help legyen:
1. Kérjük megpróbál-hoz felidéz a probléma a fórumon, 4.1.7 való frissítése során
2. Nyissa meg a tesztkörnyezet különböző - csak a fájlokat és adatbázist másolni, módosítani egy beállítást (fórum URL), és ez történik.

Mi már adtam neked booth ezeket a javaslatokat.

techanalyst
12-10-11, 17:28
A kérdést a kihagyva hoztalak

Photopost Pro kapcsolatban problémák engedélyezett VBET, a VBtube, a VBnotificaitons, a VBDownloads nem működik

Kell valaki keresztülmenni minden, és a kódot, hogy vbet dolgozni.... manipulálni, hogy tényleg komolyan? Válaszolni, hogy ezek a modulok munka, mindaddig, amíg a vbet isnt engedélyezve, így amit 20-30 plugins, működik a béke

vBET
12-10-11, 17:29
Is lehet a más plugin konfliktus nem vBET dolog.

Rendben működnek-a VBet: P I engedélyezéséhez, szünet **************************************** engedélyezze, illetve tiltsa le a Photopost Pro, VBTube stb stb stb, ajánlatok működik, vagy hogy

Annak érdekében, hogy a Fedezze fel a konfliktus, akkor:
(1) Reprodukálni a problémát, a szokásos környezet
(2) A többi plugins - vBET engedélyezve letiltása
3. Megpróbál-hoz felidéz a probléma újra - ha nem történik, hogy a probléma okozta-e konfliktusok olyan plugin

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ebben a szakaszban kell megerősítjük a probléma létezik személyesen. A nyilatkozat lesz nem elég.

Ez a probléma a további segítségre van szüksége? :)

vBET
12-10-11, 17:31
Amit nem egy hamis mondat, ajánlatok velük dolgozni, le van tiltva, a második, engedélyezhető, hogy megáll

Finom erősít ez nélkül MANIPULÁLNI A kód az én-m fórumok, vagy a többi plugins hows,

Ez isnt egy rovar a szoftver nem játszanak szép más szoftverekkel, figyelembe véve az egyéb szoftver = 95 %-os a fórum egy plugin a kevésbé értékes

Mi lesz boldog-hoz erősít ez. Azért tesszük, hogy a nem állandó gyorsbillentyűk minden az Ön engedélye nélkül. Naplók, csak a mi IP, és csak arra az időre találniuk, hogy mi folyik generált rendelhetünk. Kérem, miniszterelnök-hozzáférési adatait:)

techanalyst
12-10-11, 17:31
Annak érdekében, hogy a Fedezze fel a konfliktus, akkor:
(1) Reprodukálni a problémát, a szokásos környezet
(2) A többi plugins - vBET engedélyezve letiltása
3. Megpróbál-hoz felidéz a probléma újra - ha nem történik, hogy a probléma okozta-e konfliktusok olyan plugin

Rendben van tehát én fórum lesz a pos összefüggő csak a plugin dolgozik, a fórum többi plugins lényegesebbnek tiéd, újra amit nem egy fix vagy megoldás fontosságát

20 - 30 Plugins = munka
20/30 Plugins + VBET = nem működik
VBEt önmagában - működő **********....

Hozzáadás VBET megszakítja a képet, nem akarok leállítási fórum és a szolgáltatások a egy

amit nem egy rovar amit nevezett termék hibája

techanalyst
12-10-11, 17:32
Mi lesz boldog-hoz erősít ez. Azért tesszük, hogy a nem állandó gyorsbillentyűk minden az Ön engedélye nélkül. Naplók, csak a mi IP, és csak arra az időre találniuk, hogy mi folyik generált rendelhetünk. Kérem, miniszterelnök-hozzáférési adatait:)

NEM módosítja, időszak (Temp vagy Perm) és a config, illetve az option változzon a Vbulletin, Dragon-bájt m VBSEo stb, nincs kód módosítása, a lehetőségek, a manipuláció és a nem e plugins letiltása

vBET
12-10-11, 17:38
HARMADIK rész-LICNESE kezelése eladott, és az Amerikai Egyesült Államok: P mi jobb does a javítás, hogy manipulálni a kód egy harmadik fél

Hol van a VBSeo, a végrehajtott módosítások jóváhagyásáról egyetért?

Ok az egyszerű adok részleteket, a folyamatos, tiltsa le a többi plugins, az lesz a többi plugins-konfigurációk és-kód, majd hibáztatni a többi plugins

DBTech és Vbulletin VBSeo volna az admin logika, egyszer sem tett változtatás egy másik plugin beállításával soha, valaha

Ill biztosítanak a bejelentkezés, de lehetőség van csak, hogy változás, hogy a jogos plugin nem bármi más, az, hogy kellemes

Vagyis a config változzon, VBulleting, VBSEo, vagy bármilyen Draginbyte plugin

Azt is, soha nem tett, akármi megváltozik-ra-a fórum:)

Esetleg tehetünk állandó config változzon. Ha találunk semmit gyanús mi is ellenőrizze, hogy egy rövid időre közben (néhány másodpercet) ellenőrizze, hogy a probléma lehetséges, és aztán visszaad ez hát. Nem mondom megteszünk, hogy - ha azt szeretné, hogy is tájékoztatja/kérheti, ebben az esetben.
Először is ellenőrizzük vBET részei.

vBET
12-10-11, 17:48
A kérdést a kihagyva hoztalak

Photopost Pro kapcsolatban problémák engedélyezett VBET, a VBtube, a VBnotificaitons, a VBDownloads nem működik

Kell valaki keresztülmenni minden, és a kódot, hogy vbet dolgozni.... manipulálni, hogy tényleg komolyan? Válaszolni, hogy ezek a modulok munka, mindaddig, amíg a vbet isnt engedélyezve, így amit 20-30 plugins, működik a béke

Azok a kérdések, amelyet csak megvitassák. Nyissa meg az új probléma új szál. Egy szál = egy probléma. Ebben a pillanatban nyitottunk a fórum kapcsolatos egyik probléma egy szálat. Is részletezze amikor megnyitja az új szál - pontos URL-címét, ahol láthatjuk, hogy a probléma. Többször a erről már tájékoztatták. Nincs megnyitott szálat számunkra azt jelenti, hogy nincs probléma. Hogyan is tudjuk, hogy a probléma továbbra is fennáll-e? Már többször mondták, egy szál per egy probléma megnyitásához. Éppen megnyitott problémát a szálhoz.

Csak nyissa meg az új probléma új szál.

vBET
12-10-11, 18:02
1.) Integráció vs kód manipuláció, Im mérnök, kód manipuláció isnt integráció ténybeli megfogalmazás az "Kód manipuláció szükséges" A hamis reklám, a piaci integráció,
2.) Nem emberi, én-hoz újra írni az én HTACCESS, a rendszer megfelelő működéséhez, és saját HTACCESS fájlt nem dolgozik értem ha én használ a tartalom szállítási szolgáltatások
3.) Egy nyelv ********************...Ha azt mondom, több dolgozott? Újra amit nem dolgozik egyetlen funkciója az 52 munkás, hows, hogy működik, my god man

Volt, azt mondta, hogy a terapeuta alapvetően sértés: P, sértő amit

Konfigurációs vs manipuláció, leállnak, például VBTube didnt megjelenítési videók Beépülők okozott, vbnotifications voltak ők 1/3 Rd, már nem szép kis lapok szemét kód oldalát

A plugin okozta azokra a kérdésekre

1.) Ez az integráció - 2 termékek azt integrálja, így az integráció. Van akármi hamis hirdetések. Kérjük nekünk ez, ha úgy gondolja, hogy pont.
2.), Akkor is volt a .htaccess rewrite, vbseo - telepítésekor akkor mi van? Mi a lényeg?
3.) Nem egy nyelv - összes dolgozik. Az egyik, az igazolást arról, hogy az eszköz nem működik. vBET megfelelően bemutatja eredmények fordítások szolgáltatóktól. És akkor már tájékoztatták, hogy eléri a korlátot, az Igen vBET van nem eredmények, hogy fordítás-szolgáltatók és ez miért nem lefordított tartalom látható. Minden nyelven dolgozik,-a rendelkezésre álló kereteken belül kell újra fogja látni hogy jönnek-e egy másik fordítások. Ez a vBET - felelős annak érdekében, hogy biztosítsa a fordítási szolgáltatóknak eredmény elérését. Ha azt szeretné, hogy állítsa be saját korlátait kérjük használatát a Google Translation API-v2 - ez lehetővé teszi, hogy. Már tájékoztatták róla. vBET van működő finom itt, és minden nyelv támogatja.

Soha nem mondta, hogy megtekintse a terapeuta - ez egy másik hamis nyilatkozat. Nem fogsz találni bárhol számunkra, hogy azt mondta, hogy menjen és nézze meg a terapeuta - hogy azt mondta, akkor nem vagyunk terapeuták, és mi nem vagyunk itt dolgozni a érzelmek csak a segítségére lehet a vBET. És ez az igazi - nem vagyunk terapeuta, és mi nem vagyunk itt dolgozhat a saját érzelmeiket,-vagyunk itt, vBET dolgozhat. Tehát még egyszer, legyen szíves tények ragaszkodni, és hagyja a mögött, az érzelmek, mert azt nekünk közelebb a megoldás.

Ismét kérjük nyissa meg az új szál per minden kérdést, és adja meg adatait.

vBET
12-10-11, 18:03
Annak érdekében, hogy a Fedezze fel a konfliktus, akkor:
(1) Reprodukálni a problémát, a szokásos környezet
(2) A többi plugins - vBET engedélyezve letiltása
3. Megpróbál-hoz felidéz a probléma újra - ha nem történik, hogy a probléma okozta-e konfliktusok olyan plugin

Rendben van tehát én fórum lesz a pos összefüggő csak a plugin dolgozik, a fórum többi plugins lényegesebbnek tiéd, újra amit nem egy fix vagy megoldás fontosságát

20 - 30 Plugins = munka
20/30 Plugins + VBET = nem működik
VBEt önmagában - működő **********....

Hozzáadás VBET megszakítja a képet, nem akarok leállítási fórum és a szolgáltatások a egy

amit nem egy rovar amit nevezett termék hibája

Volt már mondtam, hagyja meg a minket vagy vizsgálati fórum használja. Akkor is már mondták ki hogyan viselkedni Ellenőriz a konfliktus.

vBET
12-10-11, 18:04
NEM módosítja, időszak (Temp vagy Perm) és a config, illetve az option változzon a Vbulletin, Dragon-bájt m VBSEo stb, nincs kód módosítása, a lehetőségek, a manipuláció és a nem e plugins letiltása

Legyen szíves OK - a PM hozzáférési adatait. Majd meglátjuk, mit találunk.

techanalyst
12-10-11, 18:45
Tehát most az én-m póznák törlése

techanalyst
12-10-11, 20:06
Elvész az idő, hogy ki, és az én pénzem

FYI tett nyújt segítséget, de a beállítások és kód én-hoz csökken a kockázat

vBET
12-10-11, 20:22
Tehát most az én-m póznák törlése

Miért meglepett - te mondtad, hogy mi már nem tűri bármilyen hamis nyilatkozatokat. Mi akarat laza korunk válaszolni a hamis mondatokat már nem. We hivatalosan írta meg, hogy ennél a szálnál. Nem kell, hogy népek figyelmet ebben - is már írta azt a hivatalos nyilatkozat. Is beleértve a külső hivatkozások csak spam - nem kapcsolódik a szálhoz. Szabadon, a lapok nem a több külső szolgáltatások számára kérdésekkel linkeket is.

vBET
12-10-11, 20:25
Elvész az idő, hogy ki, és az én pénzem

FYI tett nyújt segítséget, de a beállítások és kód én-hoz csökken a kockázat

Ez, a döntést, hogy nem használja a vBET. Kínálunk, támogatja a vBET:) teljesen működőképes legyen Proposition nyitva, mindaddig, amíg az ügyfél:), és

FYI, ki azokat, és mi van ez magyarázat körülbelül ez.

A problémával kapcsolatban további segítségre van szüksége?

techanalyst
12-10-11, 20:51
Ezek =,

Segítséggel volt, de én nem tud kockázat a kód manipuláció [* SPAM eltávolítva *]

Ez a megfogalmazás egyértelmû becsületes, és a nekem a vevő szemszögéből támogatási megállapodások egy másik módosítására vonatkozó kockázat-módosítást nem akarom, ez tehát nem lehet kijelenteni.

Im nem sértő termékét, személyesen én akar valami ilyesmi, de jelenleg nem fog jól keverednek a fórumon. Nem a szoftver okolni: P

[* EL SPAM *]

vBET
12-10-11, 22:14
Ezek =,

Segítséggel volt, de én nem tud kockázat a kód manipuláció [* SPAM eltávolítva *]

Ez a megfogalmazás egyértelmû becsületes, és a nekem a vevő szemszögéből támogatási megállapodások egy másik módosítására vonatkozó kockázat-módosítást nem akarom, ez tehát nem lehet kijelenteni.

Im nem sértő termékét, személyesen én akar valami ilyesmi, de jelenleg nem fog jól keverednek a fórumon. Nem a szoftver okolni: P

[* EL SPAM *]

Már kapott információkat kell változzon, mit beszélsz? Egyszerűen számunkra hozzáférést biztosít a fórum, mert keresnek, hogy visszatérítést kérjen, az elejétől, ahol rossz konfigurációs probléma volt, és nem volt hajlandó tetszett a út-ból egységbe rendezés-val vBSEO.

Ahogy írta volt, mielőtt az szükségtelen beszélgetés - cut it nekünk sehol sem, és a fordítás az körül van. Nem kapcsolódó, és is ismételt üzenetek spam-nek számít, és eltávolítani. Kérjük ne feledje, hogy a témakör leíró thins van a spam-nek számít. Felhívjuk a figyelmét arra, hogy a ismétlődő üzeneteket minősül-e a SPAM. Nem vagyunk itt tárgyalni a másokkal,-nem fontos, hogy a témát. Szintén nem vagyunk itt ismételni újra és újra ugyanazt a dolgot, mert a SPAMEK, és ismételjük meg kíván.

Kérem, mondja meg, szükséges minden segítséget a probléma? Ha a Súgó nem kérdezte, majd a témakör zárva van - ez az nem a saját SPAM-terület. Mi lesz boldog hallani a probléma további részletek and help you, de ez érdekli Önt nem támogató, majd a témakör zárva. További támogatás itt van szüksége? Hogyan segíthetünk?

PS.
Zárt - téma helyett válasz megváltozott előző üzenet van - ez az nem a játék, és keresi a játék. Azért vagyunk itt, amelyek értem, nem kell többé - így ha a probléma nem létezik, akkor ez is megfejt a kérdés megvitatását. Úgy dönt, hogy saját megoldások. Mi igazán szeret segítségére lehet a jobb megoldás, de a határozat tiszteletben tartjuk.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1