PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott működő linkek



sergarch
08-10-11, 00:36
Helló,
Hivatkozások az tűnik, hogy a fordításban kell bontani.

Példa: Az alapértelmezett (orosz) nyelvű linkek néz
xpam.org/teosofiya/517-Velikie-dushi-sredi-NAS-ili-kto-takie-mahatmy.html

de ha én vagyok a fordítás, azonos linkek módosításokat ezen:
xpam.org/be/teosofiya/517-%F0%92%F1%9F%F0%BB%F1%96%F0%BA%F1%96%F1%9F-%F0%B4%F1%83%F1%88%F1%8B-%F1%83%F1%9F%F1%90%F0%BE%F0%B4-%F0%BE%F0%B0%F1%83-%F1%86%F1%96-%F1%85%F1%82%F0%BE-%F1%82%F0%B0%F0%BA%F1%96%F1%9F-%F0%9C%F0%B0%F1%85%F0%B0%F1%82%F0%BC%F1%8B.html

Everything worked perfect amíg vBulletin és a .htaccess mértékű változása az utolsó frissítés

Itt van az én-m .htaccess reszelő:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xpam\.org
#RewriteRule (.*) http://www.xpam.org/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#************************************************************************--
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#************************************************************************--
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Kérjük tanácsot.

Köszönöm.

r.dziadusz
08-10-11, 08:49
Van ön tett a frissítés helyesen (feltöltési mappa feltölt-után), és could Ön biztosan ellenőrizze minden beállítást, ha megfelelően vannak beállítva?
Legyen szíves fog egy megjelenés-:

vBSEO - > Vezérlőpult - > általános Setings - > cseréje nem angol karakterek URL-címekben? -> nem angol karakterek URL-címeket ne
Néhány böngésző bejárási probléma (leírása lapon a böngésző megjelenítése "szép" URL-címe), van, hogy vizsgálja meg, hogy is lehet

sergarch
08-10-11, 19:56
Köszönöm a válaszát.

Im ' használ vBet-több, mint az év és kialakult perfecty.
Persze
vBSEO - > Vezérlőpult - > általános Setings - > cseréje nem angol karakterek URL-címekben? -> megtartása nem angol karakterek URL-címekben megfelelően van-e beállítva.


Van ön tett a frissítés helyesen (feltöltési mappa feltölt-után), és could Ön biztosan ellenőrizze minden beállítást, ha megfelelően vannak beállítva?
Igen, minden a fájlokat feltöltött-hoz az én-m fórum derection.

Úgy találtam, hogy a más furcsa dolog:
Témakörök megfelelő tételeit, de néhány üzenet a témákat, és néhányan közülük a tranlsted nem.
Üzenetek lefordítva, és néhányan közülük még néhány része nem.
-A ' igazi furcsa.

Akármi javaslat arról, hogy miért ez történt?

vBET
09-10-11, 00:18
Kérjük, tartsa meg egy kérdést, egy szálon. Röviddel - elérheti a határértéket és ez miért nincs lefordítva mondatok, amelyek nem kerülnek a gyorsítótárba. Ha ön szükség több információ, segít - legyen szíves nyit új szál új hibát.

-A tényleges kérdésről kérjük PM-access Részletek Admin CP-, FTP-és vbseo, CP úgy tudunk, hogy ellenőrizd, és javítsa. Adja meg azt is PM pontos URL-hez hol tud lát a probléma.

sergarch
09-10-11, 10:13
Miniszterelnök tegnap küldött.
Frissített adatokat?

vBET
09-10-11, 13:03
Oda most.

vBET
09-10-11, 13:28
Lásd a PM - küldünk, nincs elegendő hozzáférési adatait.

vBET
09-10-11, 13:45
Én még várok hozzáférési adatait, de én ellenőrzése azt egy kicsit, és láttam, hogy egy dolog. Ez működő egyes fordítások. Mint ez teljesen rendben van, a
-A japán: xpam.org/ja/teosofiya/517-ョヂるニ㐃ヾミヿマミトマ秃ミモヮ間ョ大ポヺ魂.html
-A Koreai: xpam.org/ko/teosofiya/517-거나-마하-횸마-우리-감운띰-위뜐한-옃혼.html

De ha nem működő van EXACY azonos az URL (csak nyelvi kód különböző):
- Belarusian: xpam.org/be/teosofiya/517-%F0%92%F1%9F%F0%BB%F1%96%F0%BA%F1%96%F1%9F-%F0%B4%F1%83%F1%88%F1%8B-%F1%83%F1%9F%F1%90%F0%BE%F0%B4-%F0%BE%F0%B0%F1%83-%F1%86%F1%96-%F1%85%F1%82%F0%BE-%F1%82%F0%B0%F0%BA%F1%96%F1%9F-%F0%9C%F0%B0%F1%85%F0%B0%F1%82%F0%BC%F1%8B.html
- & Turkish : xpam.org/tr/teosofiya/517-%F0%92%F0%B5%F0%BB%F0%B8%F0%BA%F0%B8%F0%B5-%F0%B4%F1%83%F1%88%F0%B8-%F1%83%F1%90%F0%B5%F0%B4%F0%B8-%F0%BE%F0%B0%F1%83-%F0%B8%F0%BB%F0%B8-%F0%BA%F1%82%F0%BE-%F1%82%F0%B0%F0%BA%F0%B8%F0%B5-%F0%BC%F0%B0%F1%85%F0%B0%F1%82%F0%BC%F1%8B.html

Amit ad nekem egy elmélet mi történhet (csendes volna annak érdekében, hogy ellenőrizze, hogy a). Így fordítás használatakor majd minden rendben. Itt valószínűleg már elérte a korlátot, és a fordítás nem érhető el (jelenleg vBET tiltva booth a szolgáltatók). És éppen ezért a hibás hivatkozások - fordítás nem kapott, így jelenik meg mi volt küldése lefordítani (megváltozott az API igényeire).
Valami furcsa itt, mert az oldal lefordítását, és az URL-cím nem, még mindig akkor lehetséges, ha az URL-cím volt átszámítani korábbi, (ha a jelenik meg volt, mint a utolsó felad-on fő oldal), és a lap később volt-e le. Ebben az esetben hivatkozás ached fordítás már távolítható gyorsítótárból, és van csendes elrejt a fordítás magához a laphoz.

Egyébként én lesz képes nem tud csinál ez, és én csak sejtem, mi történik, ha most én kap a teljes access - megerősítéséhez.

EDIT
Nem azok nem pontosan ugyanaz. Szükség van további találni, hogy mi folyik.

2 SZERKESZTÉSE
Itt URL véglegesen számítják át, de a megjelenített rossz: xpam.org/fr/teosofiya/517-les-grandes-%E3%A2mes-parmi-nous-qui-sont-ou-mahatma.html
Így az előző elmélet, nem jobb.

vBET
09-10-11, 13:59
Egy lehetséges célzás - az eredeti oldalon, látom, a HTML-forrásban:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

Felhívjuk figyelmét, hogy az vBET esetében, a kódolás, a nagybetűk, és egyértelműen leírt telepítési folyamat:

(Csak az utf-8 charactersets) Kisbetűs - vBET beállított idő értéke idő a nagybetűket. Így ha az utf-8 használ, akkor győződjön meg arról, hogy a megadott utf-8

Van ez a beállítása UTF-8, utf-8 helyett. Ez lehet az oka. Borsó megváltoztatni (az vBET csomagból readme.html utasításait), és mondd el, hogy segített. Ha nem próbálja ki van kapcsolva, vagy még jobb, egy pillanatra gyorsítótárral, hozzon létre új szál vizsgálatához, cím, amely biztosan nem volt lefordítva, mégis (a gyorsítótár-tartalmat kell rossz beállítások). Azt is ellenőrizze, hogy magam, de a Admin CP nem az angol nyelvű, és én nem képes-hoz dolgozik ott.

vBET
18-10-11, 12:47
Kérem, mondja meg, hints segít? További támogatás itt van szüksége? :)

sergarch
26-10-11, 23:51
Egy lehetséges célzás - az eredeti oldalon, látom, a HTML-forrásban:

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

Felhívjuk figyelmét, hogy az vBET esetében, a kódolás, a nagybetűk, és egyértelműen leírt telepítési folyamat:


Van ez a beállítása UTF-8, utf-8 helyett. Ez lehet az oka. Borsó megváltoztatni (az vBET csomagból readme.html utasításait), és mondd el, hogy segített. Ha nem próbálja ki van kapcsolva, vagy még jobb, egy pillanatra gyorsítótárral, hozzon létre új szál vizsgálatához, cím, amely biztosan nem volt lefordítva, mégis (a gyorsítótár-tartalmat kell rossz beállítások). Azt is ellenőrizze, hogy magam, de a Admin CP nem az angol nyelvű, és én nem képes-hoz dolgozik ott.

-A rendszer zseni!

Resetted után UTF-8, utf-8-fordítások indulások-hoz dolgozik szabályosan, de néhány témák továbbra is kaptam e furcsa "0%B0%F1%82%F0%BC%F1%8B.html".

Hogyan lehet megoldani?

r.dziadusz
27-10-11, 17:26
Legyen szíves ad minket közvetlen url-amennyiben kiderül, hogy

sergarch
27-10-11, 19:40
Itt egyszerű véletlenszerű példák:

http://www.xpam.org/en/induizm-video/545-Grand-Master-Ravi-%E5%A0ankaru.html

http://www.xpam.org/tr/content/244-%F0%B4%F1%90%F0%BE%F0%BE%F0%B8%F0%BA%F0%B8-%F0%90%F0%BA%F0%B0%F1%88%F0%B8-%F0%B8%F0%BE%F1%82%F0%B5%F1%90%F0%BE%F0%B5%F1%82-%F1%82%F0%BE%F0%BE%F0%BA%F0%BE%F0%B3%F0%BE-%F0%BC%F0%B8%F1%90%F0%B0.html

Ezen hivatkozások-úgy néz ki mint a törött linkek.
A fenti URL-fordítás nem működik, vagy egyes részei lefordítva, és néhányan közülük nem.

r.dziadusz
28-10-11, 12:00
Úgy látom, hogy a fordítási munkák: Kérjük, olvassa el e hozzászólás fordítódó vagy részben lefordított szöveg: 1 (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10969) és a 2 (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10869)
Még mindig nem működő hivatkozás kapcsolatban van, annak ellenőrzésére, hogy

r.dziadusz
29-10-11, 08:58
Lehet Ön legyen szíves PM nekem hozzáférés a admincp/vbseo/FTP is, hogy ellenőrizze, hogy a hely

r.dziadusz
08-11-11, 21:18
Nincs válasz úgy vélik, hogy a megoldani, if you have a question ehhez a témakörhöz én akarat újra kinyit, mert a bármely egyéb kibocsátás legyen szíves nyit új szál

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1