PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Hogyan távolítsa el a vBET nyelvi kódja



norku
05-10-11, 10:41
Én uninstalled, vbet, de a nyelv kódja nem volt-e távolítani [lang = x], etc I don't want to have to go through hundreds of pages to remove them manually so did I miss a step? Can the code be removed without having to go through every single thread/post?

r.dziadusz
05-10-11, 12:33
Jobb most uninstalling vBET nem tiszta BBcode, kérjük vegye figyelembe, hogy az idegen nyelvű oldalak marad ezen a nyelven, így elvesztette a felhasználók vBET eltávolítása után, továbbá lesz nagyon nehezen olvasható Lefordítatlan hozzászólás ezért - talán jobb megoldás az, hogy törölje ezeket a hozzászólás egyáltalán.
Abban az esetben, ha csak törölni szeretné "[lang = x"az én meg egy robot-tisztító a hét vége kód is stb

norku
05-10-11, 12:42
Szükségem van tisztítás az URL-címek... Valaki, aki egy idegen nyelv van beállítva, a profilban könyvelt szálak URL-címe van csendes bemutatás [langtitle = x] [/langtitle], hogyan oldhatók meg a?

Kapott megszabadít-ból [lang = x], [/ Lang], [notranslate] etc by using vb censoring. I desperately need help with the urls though...

Here's one: .xxxxx.com/forum/f23/[ langtitle=fr]insigne-vrai-ou-faux-[-langtitle]-5565/


How do I get the rubbish out and turn it into:

http://www.xxxxx.com/forum/f23/Dinsigne-vrai-ou-faux-5565/

norku
05-10-11, 13:46
Sajnáljuk, de szükségem van ez neki...

Is a Google indexében most redundáns kapcsolatok átirányítása idegen nyelvű oldalak-ra az én-m fórum?

vBET
05-10-11, 13:59
Ahogy Radek írta - azonban elkészítjük Önnek robot (PHP szkript), amely eltávolítja az összes lang, a langtitle és a notranslate BBCodes. Ez akarat történik és ezen a héten az Önnek nyújtott.

Ha langtitle az URL-T, ez azt jelenti, hogy a langtitle történő szál cím tartalmazza. Egyszerűen módosítható szál címe, és távolítsa el azt. Olyan helyeken, amelyek fontosak, és nem tud várni, csak változtassa meg manuálisan. Más helyeken, várjon a parancsfájl.

norku
05-10-11, 14:05
Hi,

Miért nem azt sugárveszélyre, a vbet bb kód nem eltávolította a eltávolításakor? Miért nem már az eszközt, ha tudja, hogy ez történik? Nagyra értékelem a támogatást, de kicsit szeretnék teljesen uninstall, és nem várja a hét közben a Google indexek helytelen URL-címek...

Mi a helyzet a az átirányítást, a /da, a /de, a /es stb szálak mely Google birtokol már indexelt?

vBET
06-10-11, 02:24
Hi,

Booth a választ a kérdés az, - mert valójában nagyon ritka, annak érdekében, hogy távolítsa el a vBET, ha az valóban szükséges és használt. Ilyen eszköz egyszer előtt kérjük volt, de a felhasználó fel, hogy vBET tartson, és csak finomítható, hogy megfelelően.

Is tudjuk ezt Eltávolítás kód - ban uninstall potenciálisan káros nem lehet. Mire van szüksége az adatbázis biztonsági mentése, abban az esetben, ha problémái vannak a bejelentkezésnél szükséges.

Is legyen szíves jegyzék hogy ha korábban letiltotta a vBET majd a Google nem index helytelen URL-címek, mert az ilyen nem jelennek meg.

Esetében már indexelt - csak teremt hát-hoz eredeti egy átirányítja a összes kérés átirányítása szabályok. Használ ez (please test azok):


#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Adja hozzá a fórum könyvtár létezik. baj csak akkor ad minket a vBET szabályok, és elküldjük, vissza megváltozott. Vagy a - más szavakkal azok, ahol célszerű eltávolítani a vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & átirányítva 2 első vBET szabályok =

norku
06-10-11, 09:51
Rewrite szabályok nem működnek. Amikor egy régi vbet úgynevezett 404 hoz létre.

Nekem van beiktatott-ban /forum vb

.htaccess public_html szerepel.


RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]



Akármi Hírek a BB kód eltávolító eszközről?

vBET
06-10-11, 11:37
Fórum könyvtár rossz helyen hozzáadott ez egy használja:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,QSA]
#just comment to see whole 2nd rule


De tegyük fel, hogy nem csak a fórum könyvtárban public_html. Legjobb módja - csak a már korábban szabályokon, és módosíthatja azokat. Ha nem rendelkezik minden, majd mi lesz megtalálni jobbra egy. Ezzel a fórum könyvtár először. Ha szeretné használni a fő könyvtárban, majd ellenőrizze a első anélkül, hogy további /forum

norku
06-10-11, 13:18
Minden munkás finom, htaccess / mikor én telepített vbet. Igen, a régi szabályok először próbáltam, de lesznek mellőzve. Én vidám kap a szabályok, vagy a /forum dolgozni vagy /. Én csak elhagyják a dolgok vannak, és nézni a Google piling 404-404 után történő Webmaster Szerszámok, de én inkább a tiszta átirányítást.

Akar-hoz fog egy megjelenés? Én tud PM admin/ftp hozzáférés.

norku
06-10-11, 14:34
Still here

norku
06-10-11, 16:20
és még mindig itt. Te nem itt, ha ellenére a PM két órával ezelőtt mikor határozottan volt itt több. Én megyek, hogy néhány tea. Én tud vár

norku
06-10-11, 19:39
és vissza. Akármi Hírek?

vBET
06-10-11, 21:25
Minden munkás finom, htaccess / mikor én telepített vbet. Igen, a régi szabályok először próbáltam, de lesznek mellőzve. Én vidám kap a szabályok, vagy a /forum dolgozni vagy /. Én csak elhagyják a dolgok vannak, és nézni a Google piling 404-404 után történő Webmaster Szerszámok, de én inkább a tiszta átirányítást.

Akar-hoz fog egy megjelenés? Én tud PM admin/ftp hozzáférés.

Legyen szíves mutat én a .htaccess előtt el lett távolítva a vBET. Is legyen szíves nem SPAM,-azt, hogy nincs értelme. Is, kérjük, vegye figyelembe a PM-üzenetek privát üzenetek - azok nem volt szükség értékeléséhez hosszabb várakozás és a vár hosszabb lehet, ha munkatársaink egyike hiányzik az elfoglalt. Mindaddig, amíg az ismételt küldhet, így az összes személyzetünk segít fórum access adatokat írjon. Hozzáférési adatait nem szükségesek itt - csak a teljes .htaccess legyen szíves küld, mielőtt a vBET el lett távolítva.

PS.
Dolgozom, most a javítás új béta mentesít - a Radek volt itt, és Ön nem tudott segíteni, mert küldünk értesít számomra PM. sajnálom kellett várni.

norku
07-10-11, 09:05
Spam? Voltak a fórum előtt, alatt és után a pont, ahol én küldte el a PM. Én küldött ez után a válasz jelentős idő várakozás-re a szálon. Ha nem lehet zavarta magad húzza el pár másodperc, a kérdés megválaszolásához, akkor meg lehetett legalább elismerte a PM kézhezvételét. Okozott a én tapasztalás probléma. Vbet DOESN'T munkáját, mint hirdetett (igen, tudom, hogy hatáskörén), és minden én akar-hoz kap én fórum ki gyorsan. De ez csak mint minden más Vb-bővítmény nem távolítható. Ó nem, mert a Vbet elhagyja a BB kód, splattered az egész hely.

Sehol a webhelyen van, hogyan lehet eltávolítani a Vbet teljes körű leírásával. Nem adott meg mondd el nekünk hogy a BB kód nem távolítja el mikor mi uninstall, és hogy meg kell várnia egy szerszám-hoz eltávolít ez nap. Ez az eszköz kell a telepítési csomag részét, de a egyértelműen nem tetszik, beszél. Ehelyett én kap hihetetlenül arrogáns választ ha Ön hatékonyan mondott soha nem tekintette a lehetőséget, hogy valaki akar akar-hoz uninstall Vbet?!

Igen most már indexelt olyan hivatkozások, amelyek most minden termelő 404s és a BB-kódot tartalmazó, néhány száz álláshelyek ezreinek, és én vagyok, hogy a probléma??

Az átirányítások illeti mit akar-hoz tud? Nekem van beszerelve a /forum, mint már mondtam, ismételten vb-suite. Get használata a Vb /forum felszerelt Vbet csak egyféle halmazát átirányítások fog-e működni, és tudom, hogy tudja, hogy. Felajánlottam, hogy Ön ftp és a felügyeleti hozzáférést, hogy Ön fog egy megjelenés magad, de egyértelműen nincs ad, amely ugyanannyi időt, akkor volt, amikor én még mindig a vevő....


Itt van a htaccess előtt, a vbet eltávolítása. Located in public_html volt, és tökéletesen működött (van beszerelve a /forum vb)



# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.xxxx\.com$|^cdn\.xxxx\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
#vbet translator rules end


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

vBET
07-10-11, 12:35
Felhívjuk figyelmét, hogy ismétlődő üzeneteket tekintik a SPAM - minden a fórum tudom. Nem szeretném megvitatni a SPAM - meghatározása csak nem ismételje meg. Úgy értem, hogy ha az üzenet várta a néhány nap, mert mi elvét ez néhány hogyan - ez lenne még méltányol emlékeztetni, de 3-szor ugyanazon a napon...

A .htaccess kell kinéznie:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www.xxxx.com$|^cdn.xxxx.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4.0[678] no-gzip
BrowserMatch bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index.php$ / [L,R=301]


Elnézést is - én felejtett-hoz mond ön körülbelül 301-es átirányítás előtt. Ott most van beállítva. Ellenőrizze, és mondd el,-e OK (én nem vagyok biztos benne, szabályokat igényel / fórum előtt, vagy talán a teljes URL-CÍMÉT, de ez olyan dolog, annak érdekében, hogy ellenőrizze-e a fórum). Ha nem ennyi az alkoholtartalma, én akarat használ a hozzáférést, az adatok küldése tegnap, és állítsd be jobbra.

PS.
Radek most ellenőrzi a parancsfájl eltávolítása a vBET BBCodes,-a legrövidebb időn belül rendelkezésre kell.

r.dziadusz
07-10-11, 14:46
Hi,
Megjegyzés:!
Ez a béta változat-ból ez a szkript!

1 Kérjük fájl létrehozása és mentése az "clearBB.php"
(2) Az alábbi kódot belehelyez ez, és mentse
3. Feltölteni a kiszolgálóval, a fórum gyökér
4 Tegye az adatbázis biztonsági másolata
5 Kikapcsolni a fórum
6. Fatörzs-ban mint admin
7 A böngészőben tesz url rendeltetési a "clearBB.php"
8 Nyomja meg a "takarítás" gombra


<?php echo "<input type=\"hidden\" name=\"securitytoken\" value=\"" . $vbulletin->userinfo['securitytoken'] . "\" />\n";?>

<p style="text-align: center">
Use this program to remove all bbcode tags (from posts, and urls) added by vBET </br>
To use this script, please log into your forum in other tab
</br>This script has big influence on your
database and changes are permanent - <b>can not be undone</b> therefore:
</br>
make sure you did the <b>backup of your database!</b> and remember to <b>turn
off your forum</b> during using this script!</p>


<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"><input type="submit"
value="clear" style="width: 70%; margin-left: 15%" /></form>

<?php

function &basic_clear($pagetext, $what_to_clear) {
if ((strpos($pagetext, $what_to_clear)) === 0 ){
$i = 0;
} else {
$i = 1;
}
$message_tab = explode($what_to_clear, $pagetext);
for ($i;$i<count($message_tab); $i++){
if ($message_tab[$i][2] == ']')
$message_tab[$i]=substr($message_tab[$i],3);
}
$new_message = implode('',$message_tab);
return $new_message;
}

function update_pagetext(&$new_message, $message_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET pagetext = '".addslashes($new_message)."'
WHERE postid = " .$message_id
);
}

function update_tittle(&$new_tittle, $tittle_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE postid = " .$tittle_id
);
$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "thread
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE firstpostid = " .$tittle_id
);
}

require_once('./global.php');
$charset = vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset');

if ($_REQUEST['do'] == 'execute') {

$result = $vbulletin->db->query_read("SELECT * FROM ".TABLE_PREFIX."post WHERE pagetext LIKE '%, 'lang')) !== FALSE) || ((strpos($message['pagetext'], '')) !== FALSE)){
$new_message = $message['pagetext'];
$to_remove = array("[notranslate]", "");
$new_message = str_replace ($ to_remove, ",$ new_message);
Ha ((strpos ($ message ['pagetext'] "[lang ='))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[lang =");
}
update_pagetext ($new_message,$ message [postid]);
}
/ / Post tiszta blokk végén


URL-címek és a szál elszámolására, //Block
Ha ((($message [cím], "langtitle") strpos)! == FALSE) {
$new_message_title = $message ['cim'];
$to_remove_title = array ('[langtitle zh-CN =]
$new_message_title = str_replace ($ to_remove_title, ",$ new_message_title);
Ha ((strpos ($ new_message_title, ");
}

// end of block for clearing urls and threads titles
}
}
?>

Ha azt szeretné, csak a "tiszta" URL-címek, kérjük vágott azzal határos kód része:

//block for clearing urls and thread titles <--> / / end blokk elszámolási URL-eket és szálak
Mint az a böngésző írja be azt a cél, és nyomja meg a "takarítás" gombra

norku
07-10-11, 18:13
Köszönet nagyon sok. I let you know, ha bármilyen probléma van, de elég egyértelműnek tűnik, az információ.

norku
07-10-11, 18:30
nem működik a .htaccess. Nem átirányítani, és hozzáadja a home/public_html/user/etc, az URL-címet. El kell távolítani.

Miért van két post fenti 17? Én vagyok kitalálni, hogy box 1 egy parancsfájlt, és ha a rovat parancsfájl két. Számít, amely az első futtatása?

r.dziadusz
07-10-11, 22:05
Csak egy parancsfájl - első egy
A második listában-hoz eltávolít, ha Ön onlu szeretné, törölje a címekből bbcode

norku
08-10-11, 11:20
kösz. Én szerzés ez mikor én megpróbál-hoz fuss ez:

"a beküldött elem nem lehet feldolgozni, mert hiányzott a biztonsági jogkivonatot.

Ha ez történt váratlanul, kérjük, tájékoztatja a rendszergazda és írja le a műveletet, mielőtt ezt a hibaüzenetet".

Próbáltam a parancsfájl használata az alapértelmezett, bőr és is le van tiltva, a config.php plugins. Még mindig nem működik.

vBET
08-10-11, 12:09
Próbálkozzon először logika-a fórumon, és ugyanazzal a böngészőprogrammal nyissa meg a parancsfájlt. Kérem, mondja meg, hogy segített.

norku
08-10-11, 12:33
:) Volt bejelentkezve. Is nyitott a parancsfájl ugyanabban az ablakban.


Szerkesztés: a smilie nem jelenti, hogy a probléma elment. Nem lehet futtatni a parancsfájlt.

További szerkesztés: nézze meg elküldeni a 19. Könyvelte htaccess nem működik.

Elküldtem, akkor az FTP- és a admincp hozzáférés egy néhány órával ezelőtt, mint a kért.




Egy több szerkesztése, csak hogy elkerülje az elkerülhetetlen kérdés, és a Mentés egy ideig itt van egy példa link jelenleg a Google index:
http://www.xxxx.com/forum/No/F72/Just-an példa-726 /

Ez az átirányítás eredménye, mikor én használ a htaccess-ban felad 16:
http://www.xxxx.com/Home/XX/public_html/Forum/F72/Just-an-example-726/

Mit kell szerkeszteni a szabályok törlése a home/xx/public_html /?

vBET
08-10-11, 23:44
Én voltam a kiszolgálón, és a .htaccess probléma van megfejt. Azt írta, hogy nem volt biztos, tegye meg kell / redirect elején address vagy nem - szükséges volt. -A ' rendben van most - ellenőrizze és megerősítése.

Radek segítségével a parancsfájl-hiba - nem lesz a munka hétfőn. Szomorú ez lesz több időt vesz igénybe, de Radek hozta létre, és a parancsfájl tesztelése,-ő lesz a legjobb személy segítségével. Ha igazán, hogy valami amit nem várja meg, amíg a hétfő please let me know, és lesz több vasárnap időt, hogy ellenőrizze, hogy. Remélem, ez nem igazán sürgős.

norku
09-10-11, 13:19
nagyszerű. köszönöm. Az átirányítás a tökéletesen működik.

A parancsfájl nem sürgős, de ha ez is kell vizsgálni hétfőn, lenne jó.

r.dziadusz
10-10-11, 08:39
Sajnáljuk, hogy sokáig várni
Már szerkesztett kód-az én előző post (kattintson (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556))
Próbálja meg használni, újat


kösz. Én szerzés ez mikor én megpróbál-hoz fuss ez:

"a beküldött elem nem lehet feldolgozni, mert hiányzott a biztonsági jogkivonatot.

Ha ez történt váratlanul, kérjük, tájékoztatja a rendszergazda és írja le a műveletet, mielőtt ezt a hibaüzenetet".

Próbáltam a parancsfájl használata az alapértelmezett, bőr és is le van tiltva, a config.php plugins. Még mindig nem működik.

Igen, de vbulletin a jól ismert probléma, I 'm describing úgy, őket, a jobb, de most használja az új kód még egyszer, és próbálja meg módosítani a fájl neve

EDIT
Kérem, mondja meg nekem, vbulletin melyik változatát ugye használ?

norku
10-10-11, 11:11
Hi,

A új kód hozzáadott, átnevez a reszelő, és próbált-hoz fuss ez, de csendes vagyok szerzés a üzenet vonatkozólag a biztonsági jogkivonatot. Én használ a vb suite verzió 4.1.6

r.dziadusz
10-10-11, 21:46
Már bele néhány vbulletin tipp, és hogy ez a kód gyorsabb, kérjük, próbálja ki most: kattintson (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556), és hadd tudjam meg, ha ez segít

raymond
11-10-11, 04:26
A kód nézett, és láttam ezt.


< form action="/forum/hu/clearBB.php?do=execute" módszer = "post" >< input type = "submit"
érték = "tiszta" style = "szélesség: 70 %-át; margin-left: 15 %-os "/ >< / form >

A parancsfájl talán lesz a neve, mint a clearBB.php?

raymond
11-10-11, 04:49
Munkás értem.
Másoltam a kód-hoz egy szöveg szerkesztő, és megment ez beágyazott objektumokként clearBB.php
Töltse fel a gyökere, a vbulletin fórum clearBB.php.
Mocsaras-ban mint admin, zárja be az igazgatótanács, és fuss clearBB.php-ból az én-m pókháló legel.
Kattintson a törlőgombra.

Voál minden nyelvi kód törölve.

Köszönhetően a vBSEO ezek a halott linkek tartósan átirányítja az eredeti téma :)

r.dziadusz
11-10-11, 06:08
A kód nézett, és láttam ezt.

< form action="/forum/hu/clearBB.php?do=execute" módszer = "post" >< input type = "submit"
érték = "tiszta" style = "szélesség: 70 %-át; margin-left: 15 %-os "/ >< / form >

A parancsfájl talán lesz a neve, mint a clearBB.php?

Igen, volt jobb, de hiányzik a token, probléma, a többi sor kerül e szabályzat - az egyik, hogy a fájl futtatási jogot biztosít.
Ez a probléma megoldódott, vagy van kérdése

norku
11-10-11, 10:20
Köszönet Raymond. A token hiba nekem hogy rögzíteni.

Ez nem 'megfejt"is r.dziadusz...

A parancsfájl futtatása után a probléma: minden korábbi aposztrófot (és az idézőjelekkel együtt) jelenleg Ascii Html ": & #-039 & quot; Akármi eszme-ra hogyan viselkedni erősít ez? (Vbseo van, és megpróbálta a karakter csere függvény - nem működik. Én is az újonnan létrehozott post-gyorsítótár a BB parancsfájl futtatása után - semmit nem változott). Csak a aposztrófot és idézőjelet, amelyek ott volt, mielőtt a parancsfájl futtatásának érintett (azokat tartalmazó új hozzászólás megjelenik általában) nem 'csal"részleges fix vb cenzúrázza segítségével, de én inkább nem.

Is & mindenhol van bemutatás mint & amp;

2. Probléma: valamilyen okból, a BB kód van néhány helyen: [Lang = x], [lang = x] hogyan módosítja a parancsfájl (clearBB.php) ölni azokat túl stb?

r.dziadusz
11-10-11, 12:18
Sajnáljuk, amit megjelölt ez oldva, én feltételezett ez dolgozik részére mind a ketten
Fogja kivizsgálni, miért ön kap & # 039, legyen szíves mond én melyik charset használ (leírják, hogyan kell csinálni, az readme.html fájlban található)
Második problémáról, appeard válik a felhasználók hozzáadása a "lang" kód manualy
El kívánja-e távolítani a saját parancsfájl segítségével első esetben ii [Lang = x]
Kérem, keressen meg ezeket a sorokat:

Ha ((strpos ($ message ['pagetext'] "[lang ='))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[lang =");
}

és pontosan ez után:

Ha ((strpos ($ message ['pagetext'] "[Lang ='))! == FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, "[Lang =");
}


-nem volt baldachin, ez csak egy gyors erősít
de a második esetben [lang = x] e bbcode nem működik, és ez több bonyolult, is hatással lehet néhány további problémák, mert akkor jelenjen meg két hiányosságok címkével, de nem tudom, ha voltak, akik három hiányosságok stb, és válik, hogy a cutted kell, hogy kitaláljuk, ha-a ' lehetséges-hoz eltávolít a címkék mint ebben biztonságosan szöveget lehet.

Szerkesztése
Kapcsolatos & #-039 curently dolgozik rajta pleae vár a második

norku
11-10-11, 12:45
Szia és köszönet. Elkezdtem egy új szál, ezen, így lehet törölni kérem?

Az én-m megszenesedik ISO-8859-1

A parancsfájl inf≤ is köszönöm.

Várja, hogy szóbeli előterjesztés Öntől az Ascii-html dolog, én nagyon szeretem megállapítani, hogy a kap.

r.dziadusz
11-10-11, 19:17
Szia mi továbbra is dolgozik rajta, mi is tegyenek bizonyos ideiglenes vbulletin probléma a mi vizsgálati fórum Elnézést a késedelmes, lesz kap a megoldás a lehető leghamarabb!

r.dziadusz
12-10-11, 11:09
Szia én tudom, mi úgy tűnik, hogy a probléma, azt hiszem, clearBB korábbi verzióját használja, így egy béta változat volt, mint mondtam.
Való eltávolítás & amp stb kérjük az adatbázis visszaállítása a biztonsági másolat a robot használata előtt, és újra létrehozni a ezt a fájlt, pontosan úgy, ahogyan a descrption:CLICK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556) segítségével, amely jelenlegi-(nem a korábbi tudta létrehozni probléma - Elnézést, hogy) parancsfájl változata

norku
12-10-11, 15:04
És elveszíti a 2 napos posts/szálak az érintett fórum? Nem tudom, hogy...

r.dziadusz
12-10-11, 16:20
Rendben van én tud teremt érted egy másik olyan parancsfájlt, amely el fogja távolítani az összes akkor & #-039 & quot & amp
Sajnálom, hogy a ASCI html-kód jelenik meg, de ne feledje, hogy a termék béta verzióját használja, ezt fogjuk tenni valamit annak érdekében, hogy segítséget

norku
12-10-11, 17:19
Ez lenne a kiváló. kösz. A parancsfájl eltávolítja ezeket még akkor is, ha a csatlakozás, más szóval alakzatot: & quot;Munchen-M & quot;?

r.dziadusz
12-10-11, 17:31
-A ' is béta változat

1 Kérjük fájl létrehozása és mentése az "decode.php"
(2) Az alábbi kódot belehelyez ez, és mentse
3. Feltölteni a kiszolgálóval, a fórum gyökér
4 Tegye az adatbázis biztonsági másolata
5 Kikapcsolni a fórum
6. Fatörzs-ban mint admin
7 A böngészőben tesz url rendeltetési a "clearBB.php"
8 Nyomja meg a "takarítás" gombra
<? php echo "< input type = /" rejtett / "name = /" securitytoken / "érték = /" „. $vbulletin - > userinfo [securitytoken]. "/" / > / n ";?>

< p-style = "text-align: center" >
Ezzel a programmal asci HTML-kód módosítása a történő "rendes" jelek
</br> ez a szkript van nagy hatást gyakorol a
adatbázis, és a változtatások állandó - <b> nem lehet ezért visszavont </b>:
</br>
Győződjön meg arról, hogy Ön tett a <b> biztonsági másolat az adatbázisról! </b>, és ne feledje, hogy a <b> bekapcsolása
ki az a fórum </b> során ez a parancsfájl használata! </p>


< form action="/forum/hu/decode.php?do=execute" módszer = "post" >< input type = "submit"
érték = "tiszta" style = "szélesség: 70 %-át; margin-left: 15 %-os "/ >< / form >

<? Php

function update_pagetext (&$ new_message, $message_id) {
global $ vBulletin;

$vbulletin - > db - > query_write ("
FRISSÍTÉS ". TABLE_PREFIX. "post
SET pagetext = "".addslashes($new_message).""
WHERE postid = ".$ message_id
);
}

function update_tittle (&$ new_tittle, $tittle_id) {
global $ vBulletin;

$vbulletin - > db - > query_write ("
FRISSÍTÉS ". TABLE_PREFIX. "post
SET title = "".addslashes($new_tittle).""
WHERE postid = ".$ tittle_id
);
$vbulletin - > db - > query_write ("
FRISSÍTÉS ". TABLE_PREFIX. "a szál
SETtitle = "".addslashes($new_tittle).""
WHERE firstpostid = ".$ tittle_id
);
}


require_once (". / global.php ');


Ha ($_REQUEST [''] == 'execute') {
$to_remove = array ("& gt;", "& lt;", "& amp;", „"", "& quot;");

$eredmeny = $vbulletin - > db - > query_read ("SELECT * FROM".TABLE_PREFIX. "felad hol pagetext hasonló '% & gt; %' OR pagetext, mint '%, & lt; %' OR pagetext, mint '% & amp; %' OR pagetext, mint a '% & #-039 %', vagy a pagetext, mint"% & quot; %"OR cím hasonló '% & amp; %' vagy a cím, mint"% & # 039 %"OR cím, mint"%, & lt; %"OR cím hasonló '% & gt; %' OR cím hasonló '% & quot; %'");
míg ($ message = $db - > fetch_array($result)) {
$new_message = $message ['pagetext'];
Ha ((strpos ($ message ['pagetext'] "& gt;'))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& gt; ',' >', $new_message);
}
Ha ((strpos ($ message ['pagetext'] "& lt;'))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& lt; ',' <",$ new_message);
}
Ha ((strpos ($ message ['pagetext'] "& amp;'))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& amp;', '&',$ new_message);
}
Ha ((strpos ($ message ['pagetext'] "& # 039'))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& # 039" "" ",$ new_message);
}
Ha ((strpos ($ message ['pagetext'] "& quot;'))! == FALSE) {
$new_message = str_replace ("& quot;", "",$ new_message);
}

update_pagetext($new_message,$Message['postid']);

$new_title = $message ['cim'];
Ha ((strpos ($ message ['title'] "& gt;'))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& gt; ',' >', $new_title);
}
Ha ((strpos ($ message ['title'] "& lt;'))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& lt; ',' <",$ new_title);
}
Ha ((strpos ($ message ['title'] "& amp;'))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& amp;', '&',$ new_title);
}
Ha ((strpos ($ message ['title'] "& # 039'))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& # 039" "" ",$ new_title);
}
Ha ((strpos ($ message ['title'] "& quot;'))! == FALSE) {
$new_title = str_replace ("& quot;", "",$ new_title);
}
update_tittle ($new_title, $message['postid']);
}
}
?>

r.dziadusz
12-10-11, 17:36
Sajnáljuk stílus, de ha én tesz ez-ba [php] tag, &amp; changes into & etc.

norku
12-10-11, 17:53
Csak próbáltam a parancsfájlt, és nem távolítja el az ascii-html tartományhoz, egy word-alakzatot. Példa: ezek a lenyűgöző. I can & amp; #-039; t értékelését a súgó...

I. látnom kellene egy eredménye képernyőn a parancsfájl futtatása után?

norku
12-10-11, 18:49
Ó nagy, bizonyos szakaszában az Eltávolítás http:// & quot /; xxxxxxxxxxxxxxxx & quot; adtak terhelés, a belső kapcsolatait a határállomásokon.... Egyik sem működik természetesen. Nem boldog

r.dziadusz
13-10-11, 10:18
az eltávolítás néhány foka
Miközben a második parancsfájlt igen használ? Is ha valami goes rossz csak vissza az adatbázis biztonsági másolatból, így nem losts meg a fórum kell leállnia kód használata során.
Is, én is esly chang második kézírás-hoz eltávolít a HTML-kódot, akkor is, ha bizonyos szavakat belül szomorú részére a unonvinient

norku
13-10-11, 23:33
Hi,

I. futtatott parancsfájl minden verzió ugyanazt az adatbázist (igen, a fórum a utasítások-/ zárt).

Én költött 8 óra ma megy keresztül több száz szálak belső hivatkozások javítása és & quot stb. Én komolyan unatkozott most tehát, ha ön tudna csinál én egy parancsfájlt, amely eltávolítja a # 039; , & quot; , & amp; még akkor is, ha azok a szavak, hogy lenne feltétlenül nagy:) részei

Szerkesztés: A parancsfájl is kijavítja belső linkek, mint a egy-ban felad # a fenti 43?

r.dziadusz
14-10-11, 08:45
A parancsfájl, amely most írok Önnek változik minden # 039; , & quot; , & amp; ba ' stb is, akkor is a PM nekem szál megszakadt hivatkozások URL-cím jelenik meg

r.dziadusz
14-10-11, 09:21
Frissítés kód: kattintson (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-4.html#post10734)

norku
17-10-11, 14:00
Szia és köszönet részére a frissítés. Parancsfájlt futtató, és a kapott a folllowing hiba. Úgy néz ki, mint a paraméterek talán lehet rossz?


Database error in vBulletin 4.1.6:

Invalid SQL:
SELECT * FROM post WHERE pagetext LIKE '%&gt;%' OR pagetext like '%&lt;%' OR pagetext like '%&amp;%' OR pagetext like '%'%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR title LIKE '%&lt;%' OR title LIKE '%&gt;%';

MySQL Error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR ti' at line 1
Error Number : 1064
Request Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Error Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Script : http://www.xxxx.com/forum/decode.php?do=execute
Referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php
IP Address : 79.194.232.35
Username : xxxx
Classname : vB_Database
MySQL Version : 5.0.92-community

r.dziadusz
17-10-11, 20:35
Tudna kérjük még egyszer adni a hiba meredek oldalú sziklafennsík, ami nélkül azt bármely BBcode tag - ha ezt néhány html-kód megváltozik történő jelek ie.: % megerősít; %'% stb

norku
18-10-11, 12:11
VBulletin 4.1.6 adatbázis hiba:
Tessék:



Érvénytelen SQL:
Válassza * FROM felad hol pagetext, mint "% > %" OR pagetext, mint "% < %" OR pagetext, mint "% és %" OR pagetext, mint a "%" "OR pagetext, mint a" % "%" vagy a cím, mint "% és %" OR cím, mint például a "%" "OR cím, mint" % < % "OR cím, mint" % > % ";

MySQL Hiba: Van egy hiba a SQL syntax; Ellenőrizze a kézikönyvet, amely megfelel a MySQL szerver verzió a helyes szintaxist használja közelében a "%" az OR pagetext, mint a "%" % "cím, mint"% és %"OR cím, mint például a" % "vagy" OR ti' at line 1
Hiba száma: 1064
Kérelem időpontja: Hétfőn, október 17th 2011 @ 01: 57: 46 PM
Hiba időpontja: Hétfőn, október 17th 2011 @ 01: 57: 46 PM
Parancsfájl: http://www.xxxxx.com/forum/decode.php?do=execute (http://www.hj-research.com/forum/decode.php?do=execute)
Az oldalt ajánlotta: http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php (http://www.hj-research.com/forum/clearBB.php)
IP-cím: 79.194.232.35
Felhasználónév: xxxx
ClassName: vB_Database
MySQL verzió: 5.0.92-közösség

r.dziadusz
18-10-11, 12:29
Szia kód szövegszerkesztő programmal történő helyezésekor valószínűleg változik html Asci kód szokásos jelei és annak érdekében, hogy a probléma is szerepelt. Kérjük illessze még egyszer, és ellenőrizze, hogy a kód nem változtatta - minden asci marad, így is van, az én-m felad. Különösen figyelmet kell fordítani a "% #-039; %" nem válik a ”

norku
18-10-11, 12:49
oké. Megpróbálom, hogy.

norku
18-10-11, 13:09
Hogyan lehet elkerülni, hogy történik? Megpróbáltam Notepad ++ is, de a kód beillesztésekor a szimbólumok módosítása

r.dziadusz
18-10-11, 13:51
Ha a hozzáférés részletesen PM legyen szíves a az ftp lehet elhelyezni a kódot exatly, mint kell tenni, ha nem szeretné, hogy nekem acces próbálkozhat a szimbólumok manualy módosítása után válik, mint ez "

norku
18-10-11, 14:43
Én spárgagombolyog ez egyébként, és úgy tűnik, hogy a munkaidő. Tedd le, hogy a "kezelő hibája":)

Köszönet nagyon sok részére ebben a ragasztás és remélem, hogy a szál lesz hasznos részére akárki ki birtokol-hoz uninstall a vbet valamilyen okból.

Tipp a bárki eltávolítása: nem csinál, amit tett, és csak uninstall, mint egy normál vbulletin mod. A srácok itt, a vbet határozottan kérni, eltávolítása előtt. Azt fogja megmenteni a sok a fejfájás.

r.dziadusz
18-10-11, 19:20
Szívesen lát, ha bármilyen egyéb kérdése van a ebben a szálban kérje, mert bármilyen kérdést legyen szíves nyit új szál.
Ha minden rendben én megjelöli azt megoldani

schan
20-02-14, 20:37
Ez még a probléma, vagy ezek a problémák nincsenek megoldva most? Ez még mindig egy fájdalom a csikk-hoz uninstall a vBET?

Köszönöm.

Marcin Kalak
21-02-14, 13:11
A probléma már megoldódott.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1