PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Hello mindenkinek



Lutalica
04-10-11, 20:27
Üdv mindenkinek Nekem van egy probléma, ha viszont laza tolmács mikor tiltsa le bbcode modul tolmács minden rendben van, amit a problémát a Enterprise változatát BB fordító 4.4.1 Powered by vBulletin Version 4.1.4 Kérem, segítsen

r.dziadusz
05-10-11, 11:33
Hi,
Kérjük tudna nekem pontos URL-hez a problémát, és a fórum?

Lutalica
05-10-11, 17:15
OK, ez az én problémám, nem működik az első Bbcode

i52.tinypic.com/2wnn3ix.jpg

r.dziadusz
05-10-11, 17:52
Akkor én nem tud segíteni, ha nem tudom, hogy a fórum url. Tudna ön legyen szíves küld én ez

Lutalica
05-10-11, 18:00
rendben van hely a Beérkezett üzenetek mappa probléma megfejt én helyettesít ez a munka 2.4.4

vBET
06-10-11, 02:13
Úgy értem, van már nem kérdés. Ha még mindig nem kérjük írja le, hogy itt, és a válasz támogatással kapcsolatos kérdést.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1