PDA

Teljes verzió megtekintése: Telepítési szolgáltatás



brubros
24-09-11, 02:06
Hogyan vásárolhatok telepítési szolgáltatás, hogy a legújabb kiadása vBET telepített tetejére én meglévő licenc? Sajnálom, hogy elfelejtettem, hogy ez megvalósítható újra, de emlékezetem nem engem!

r.dziadusz
27-09-11, 09:39
Lehet vásárolni integráció / fali szolgáltatás ezt a linket Integrációs szolgáltatás (http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=integration), de ha a licenc nem járt le, letöltheti legújabb kiadások ingyenes, és telepíteni őket mint mondják, a readme.html fájl is kérhet tőlünk minden egyes probléma

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1