PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Nagyon furcsa kérdés



tsak76
23-09-11, 15:35
Bár volt néhány szerver terhelés a szerveren, hirtelen kapok egy figyelmeztetést vb, hogy én teljes profil mezőket tölti ki. amely hang igazán furcsa, mert én dont volna bármilyen mezőt, mivel az összes már betöltötték.

megyek felhasználó cp, és látom, hogy mi kerül a "magamról" megváltozott az olasz. Az elején azt hittem, van feltörve vagy valami, az én host megvizsgálták, de nem találta el, majd megnéztem, mi ez a szó azt jelenti, olasz, és ez a lefordított kifejezés, amit én már a profilomban.

Ez nagyon furcsa, mert úgy tűnik, hogy valahogy okozta vBET. Nem tudom miért, és én vagyok nagyon zavarja, hogy megtudja, hogy ezek a dolgok hatással lehet egyéb adatokat is. a legtöbb furcsa dolog azonban az, hogy én adatbázis cache ki van kapcsolva.

bármilyen ötletet a Mi újság?

vBET
23-09-11, 16:13
vBET ne változtassa meg az adatokat. vBET nem jár jutó információkat a POST. Lehet, hogy elkötelezett lefordított információk - ebben az esetben küld az adatokat a szerver és a vBET nem változnak POST info így ment DB. Ez csak hipotézis. És hét hipotézist, mert vBET nem jár értékeket belsejébe beviteli mezők ... Szóval tényleg csak azért látom most, hogy az ilyen adatokat küldeni a szerverre.

Ebben a pillanatban nem vagyok benne biztos nem értem, jól érzi magát. Ezért kérjük, adja meg a pontos adatokat:
-, Hogy melyik oldalon látja ezeket az adatokat (URL)
- Mi a mező neve
- Tudja reprodukálni a problémát?

Mi ellenőrzi után mi lesz arról, hogy mit kell ellenőrizni:)

tsak76
23-09-11, 17:46
A userprofile területén "magamról" ez megváltozott. Volt valami írva van, akkor valamilyen oknál fogva kaptam egy figyelmeztetést, hogy nekem van teljes azokon bár minden tele voltak. Aztán menjen látni, és látom, hogy ezt a profilt a területen "rólam" a bemeneti volt olasz: /

tsak76
24-09-11, 12:27
Azt is láttuk, hogy bizonyos nem angol karakterek, ahol változott ?????????? például a meta description: /

vBET
25-09-11, 22:19
OK így - tudunk megjeleníthetőnek? Én értem helyesen van, hogy módosítsa a profilt a lefordított oldal és a küvéhez adott űrlap hibák és ezt követően úgy lesz lefordítva? igen? Kérem, adjon nekem az pont mi a teendő - dolgozunk, hogy reprodukálja a vizsgálati fórumon, és javítsa a:)

vBET
25-09-11, 22:23
Azt is láttuk, hogy bizonyos nem angol karakterek, ahol változott ?????????? például a meta description: /

Ez ugyanaz kérdés - profil, vagy valami más? Új kiadásaihoz kérjük nyissa meg az új szál és próbálja:) a további infó

r.dziadusz
26-09-11, 19:14
Megpróbáltam reprodukálni ezt a kérdést a teszt fórum szerkesztésével / mentés / fordítás adatok "magamról", de nem voltam képes erre. Sajnálom, nekem van, hogy több tanácsok

r.dziadusz
04-10-11, 09:39
Nincs válasz, úgy vélik, hogy megoldódott, ha bármilyen kérdése van erről a témáról kérdezze, én nyissa meg újra, minden más kérdés, kérjük nyissa meg az új téma

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1