PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Táblázat és vendégházak gyorsítótár Tisztítók nem felvételi bejegyzéseket ütemezett feladatot be



tavenger5
09-09-11, 18:26
Én vagyok a legújabb verzióját vBET (4.4.2). Nem láttam egy ütemezett feladatot naplója "BB Enterprise Fordító (táblázat gyorsítótár Cleaner)" vagy "BB Enterprise Fordító (Vendég gyorsítótár Cleaner)" júliusa óta, és március annak ellenére, hogy mindkettő működik minden nap.

r.dziadusz
13-09-11, 09:44
Nem tudom reprodukálni ezt a problémát az én teszt fórum. Kérjük, győződjön meg róla, hogy helyesen telepített legfrissebb vBET.
Továbbá kérjük, próbálja elindítani gyorsítótár tisztább manualy, menjen
admincp-> Ütemezett feladatok -> ütemezett feladat menager -> találja meg tisztább, azaz "BB Enterprise Fordító (táblázat gyorsítótár Cleaner)" -> Futtatás most
majd, ha nincs hiba (ha van ilyen jelenik meg, mutasd meg nekünk), meg az ütemezett feladatot be

r.dziadusz
03-10-11, 14:23
Nincs válasz, úgy vélik, hogy megoldódott, ha még bármilyen kérdése van ezzel a problémával, kérjen, én nyissa meg újra, ha más kérdésekkel kérjük, nyitott az új téma

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1