PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Canonical URL-és vBET



yahoooh
16-12-09, 05:52
Úgy vettem észre, hogy amikor használjuk vbseo a connical opciót
a lefordított oldal teszi önmagát mint connical url, ha a származási és ez hatással van a appearnce az eredménye google keresés

akkor csaj a honlapján segítségével firefox

Remélem, ez fogja meghatározni az új verzió

yahoooh
16-12-09, 06:05
i disable connical lehetőséget a vbseo amíg fogja meghatározni vBET

vBET
20-12-09, 00:09
Én nem pontosan érti magatartás jellemzőinek, de azt nem értem, hogy ez valami vBSEO konfiguráció kanonikus URL. Mi ellenőrzi, és ha szükséges, kérjen további részletekért. Továbbá kérjük, vegye figyelembe, hogy nem ígéret, hogy támogassa az összes lehetséges konfigurációit vBSEO. Ha egyesek ellen fordította URL, akkor nem fogjuk tudni támogatni.

krisp
20-12-09, 19:37
Látom http://www.vbenterprisetranslator.com használja kanonizált forrás. Láthatjuk vbenterprisetranslator.com 's kanonikus URL ugyanaz minden fordítás az oldal akkor is, ha url különböző.

vBET
22-12-09, 00:32
Kérjük, a forrás részét képezi, amely írunk:)

krisp
22-12-09, 00:34
Csak keressen:

<Linket rel = "kanonikus" href =

A mintegy 5'th vonal

vBET
22-12-09, 01:35
Nagy köszönet:) fogjuk kezelni ezt:)

vBET
09-01-10, 23:35
Kész - szerepelni fog a 3.3.0:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations