PDA

Teljes verzió megtekintése: Több nyelv segítségével



dfe
13-12-09, 15:26
Szia

Én most vettem, és telepítette a fordító, ragyogó terméket!

Itt van, amit én is elérni. Az SA már két fő nyelv, angol és afrikaans.

A legtöbb az én hozzászólásnak angol nyelvű, de nagyon gyakran lesz egy pár választ egy angol után afrikaans. Van-e bármilyen módon automatikusan lefordítja az afrikaans, hogy csak angolul, hogy a felhasználók, akik úgy döntenek, hogy ezt?

vBET
13-12-09, 18:56
vBET automatikusan felismerik nyelve új álláshely és ebben a pillanatban nincs olyan feladat, amely lehetővé tenné, hogy ellenőrizze a meglévő pozíciók és a változás az. A meglévő pozíciót, ha akarod, bármikor módosíthatja a posta és add lang és langtitle bbcode kézzel.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1