PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott vBET törlése - crawl hiba 100,000



alptraum
18-07-11, 11:14
Én is használtam egy évvel ezelőtt egy rövid ideig vBET3. Saját web cím: MUHAKEME.NET FORUMU (http://www.muhakeme.net). Mivel egy évig kapok "feltérképezési hibák" a Google-tól. Saját muhakeme.net a feltérképezési hibák több mint százezer oldalas, mert vBET termék URL-t. Van rossz pont a Google-tól és a büntetés most. Én is írt, hogy a google támogatást és azt mondták, mert a több ezer "crawl hiba" a több mint 100 oldalas történhetett meg ez.

Töröltem a termék az én FTP. Néha nézek "Online", és látom, hogy a Google keres régi lefordított oldalak.

vBET
18-07-11, 11:56
Szia, látom a licenc lejárt, így feltételezem, hogy volt a régi vBET verziót. Felhívjuk figyelmét, hogy vBET3.x ténylegesen 0 (nulla) nyitott hibáit:)

Tehát, ha használni szeretnénk vBET nélkül kérdésekben mindig a legjobb módja, hogy használja legfrissebb amely javított a régi hibákat:) Akkor megújítani a licencet, és kap legújabb verzióját. Kérjük, vegye figyelembe, hogy újítsák költségek csak 30 dollárt. Akkor megújítani a letöltés szekcióba.

Szintén kérjük, vegye figyelembe a jövő - mi az Ön ingyenes támogatást. Tehát a legjobb ötlet az, hogy írjon, ha bármilyen kérdése, ahelyett, hogy saját fellépések tették meg egy másik kérdés.

A tényleges probléma - Google keresés a régi oldalt. Kérjük, add hozzá a megfelelő szabályt, amely átirányítja az ilyen kérelmeket a fórum főoldalára. Google leáll akik egy idő után (akkor mondd meg neki, hogy ezeken az oldalakon mozognak).

Kérjük, adja meg példákat a nem létező kapcsolatok - mi írjuk meg a megfelelő szabály:)

vBET
27-07-11, 18:02
Nincs válasz - úgy vélte, nem szükséges. Kérjük írja ide az esetre, ha továbbra is támogatni kell ebben az esetben.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1