PDA

Teljes verzió megtekintése: Segítségre van szüksége írása felhasználói Wiki oldal a vBET használat



mickknutson
17-07-11, 08:06
Szeretnék létrehozni egy wiki oldalt
fordítás - BLiNC Magazin: bázisugrás, ejtőernyőzés, és Paragliding (http://www.blincmagazine.com/forum/wiki/translation)

Ez a felhasználók olvashatják, amelyek segítenek megérteni, hogyan kell használni vBET.
A legtöbb az én felhasználók nem technikai, így az oldal tényleg kell általános. De az oldalt kell fordítani, mint én már 10 + nyelven üti oldalamon.

Mindazok számára, akik szeretnének segíteni, mindannyian megosztani ezt az értékes erőforrást.

vBET
18-07-11, 11:21
Hi:)

Első - kérjük, állítsa vBET felismerni nyelv automatikusan. Meg fogja találni a lehetőséget vBET lehetőségek Admin CP. Nem tudom, most fog ez működni a wiki tartalma - ez attól függ, nem a megfelelő horgok használnak, de azt véglegesen munkát mindenki számára vBulletin új tartalmat (hozzászólás, blogok, csoportos megjegyzéseket, és így tovább).

Amikor nyelvfelismerés dolgozik - a felhasználók csak írni a saját nyelvükön, és vBET (a Google API) megfelelő jeleket az üzenetet.

Továbbá kérjük, olvassa el ide cikket vBET BBCode:

basketmen
22-07-11, 06:56
ho használ vaultwiki túl

félelmetes lehet, hogy vBET dolgozó vaultwiki oldalakon vagyok kikapcsolni vBET a vaultwiki oldalakat, mert vBET nem működik a vaultwiki oldalak

tudja megosztani a htaccess kérem? így talán lehet, hogy jobban

vBET
22-07-11, 11:33
Integráció útmutató Vault Wiki:

Ha bármilyen kérdések integráció - írja ott:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1