PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott duplikált oldal



Valdo
15-07-11, 08:37
Szia, én-hoz uninstall a VB, de a google emléktárgy mondás ez type/members/deps.html duplicate megbeszéléseket? vbet_lang = mk-átirányított =/member.php/mk/member.phpvbet_lang = & átirányított =/members/meladancer.htmlvbet_lang van = &/member.php ko-átirányított =/mk/member.phpvbet_lang = mk-átirányított =/members/guantony.htmlvbet_lang =- ig átirányítva a m =/member.php &/mk/members/orlando.htmlvbet_lang = mt & =/member.phpvbet_lang =/members/orlando.html átirányítva = átirányítva- ig ko-hogyan tudom törölni őket? Én már megragadt, a robot fájl mappák/mk /, / memers/etc-de még mindig segnalarmelegrazie

vBET
15-07-11, 10:19
Helló,

Un-telepítés nem szükséges. Ön támogatja itt - esetén a kérdések kérjük írjon és segítünk megoldani a problémát. Ha szeretné megoldani a problémát, akkor kérjük, telepítse újra a legújabb verzióját vBET és mi mindent megteszünk a probléma.

Szintén abban az esetben, ha valami baj történik, minden mod elég kikapcsolni - nem laza a konfigurációs adatok, és ez könnyen, hogy újra.

Most megy a kérdést. Látom már átirányítás hurok. Nem tudom melyik verzióját vBET használták, mert az már nem a fórumon, így nem tudom, ez a tényleges probléma, akár csak néhány régi vBET változata.
Egyébként megoldani kérjük, add hozzá a megfelelő szabályt. Htaccess. Ez lehet egyszerű szabályt, amely átirányítja az összes oldalt átirányítja = paraméter a fórum főoldalára. Például (nem tesztelt):

RewriteCond %{QUERY_STRING} redirected=
RewriteRule $ http://%{HTTP_HOST}/ [L,R=301]

Ha szeretné megoldani a problémát, és még mindig vBET - írj mi szívesen segítünk ebben. Még mindig én érzésem, hogy nem használták néhány régi vBET verziót, mert már megoldotta az ilyen kérdéseket.

Kérem, mondja tette segítséget.

Valdo
15-07-11, 13:28
Eközben köszönet.Én htaccess jelenleg így


SetEnv PHP_VER 5

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums)
# RewriteBase /~scuocjjm/

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^scuo\.la
RewriteRule (.*) http://scuo.la/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap|cron|chat)
RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^/?archive/index.php/archive.css?$ /archive/archive.css [L,QSA]


Hogyan változnak ezért? köszönöm

vBET
18-07-11, 11:30
Tedd a szabály után ez:

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^scuo\.la
RewriteRule (.*) http://scuo.la/$1 [L,R=301]

Segítségre van szüksége a megoldása a probléma?

vBET
27-07-11, 18:04
Nincs válasz - úgy utolsó tipp oldotta meg a problémát:) Más esetben - kérjük, írja ide.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1