PDA

Teljes verzió megtekintése: Oldaltérkép URL hamis vagy valódi?



Alpha
28-06-11, 14:43
Először azt akarom mondani, hogy szerintem vbet ötletes termék, amely minden pénzt megér, hogy a kostetsind a webhelytérkép URL-címe megfelelő URL-t BB´s, mint ez:

/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html

vagy csak az URL-BB´s, mint ez:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html

Kérem, mert ez egy fontos értékesítési pont nekem. Az URL-EKET, mint ez:

/forum/vbet-good-stories/719-another-success-story.html
a sitemap is nonszensz, mert egy 301-es átirányítás az
/forum/ja/vbet-good-stories/719-%E3%82%82%E3%81%86%E4%B8%80%E3%81%A4%E3%81%AE%E3%82%B5%E3%82%AF%E3%82%BB%E3%82%B9%E3%82%B9%E3%83%88%E3%83%BC%E3%83%AA%E3%83%BC.html
lesz irányítva, és a webhelytérkép URL kell helyesen van BB´s nem rossz.Is akartam kérdezni, hogy a Sitemaps is a fórum URL átfogalmazott-e a BB´s, amit használni csak a fórum nem a téma URL BB´s a sitemapvielen köszönet URL-BB´s a hilfeps, miért on az küldés olyan hozzájárulás ez tilos, ha nem maradt más a oldalakat? Hirdették mindössze bal oldal

vBET
28-06-11, 14:53
Szia.

Ebben a pillanatban, amikor integrálni vBET a sitemap generátor van küszöb nem fordították linkek sitemap. vBET fordítja linkeket a forum, hogy a Google és más pókok talál, és index a lefordított oldalak.

Felhívjuk figyelmét, hogy már a tervezett megoldás támogatja generációs sitemap a már lefordított linkek (lásd ide a részletekért: Nálunk nincs megjelenési dátuma a megjegyzéseket. Először is hozzá más fordítási motor támogatása vBET3.x (most már csak a vBET4.x) és után, hogy mi hajtja végre, más jellemzők - beleértve a lefordított linkek sitemap generátor. Kérjük, vegye figyelembe, hogy az integráció a sitemap generátor nem szükséges egyáltalán - ez csak segítség a Google, amely valószínűleg, hogy az oldalak indexelve gyorsabban, még az lesz indexelve egyébként köszönhetően a Google robotok.

Ha bármilyen kérdése van, kérjük jövő csak kérdez:)

Alpha
28-06-11, 15:05
wow gyors válasz, köszönöm. Ok ez jó, hogy a tervek szerint integrálni lefordított URL a sitemap. Google folytat sajnos csak egy bizonyos számú URL, hogy van egy 301-es átirányítást, így ez a funkció nagyon hasznos lenne, és fontos. Én az én fórumon anélkül, hogy ez a funkció mintegy 26000000 301-es átirányítás, hogy a Google lett volna büntetni engem, olvassa el itt: vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html azt is tervezik, hogy az FÓRUMOK URL egészül ki a sitemap? Eddig csak a téma URL-jét be kell illeszteni. Én 1200 Fórum témák és 500.000, ezért csak a fórum az én Oldaltérkép URL-je, így fontos lenne számomra, hogy ez a fórum url a sitemap is. Lehetséges ez? Utolsó kérdés. Van-e lehetőség az alapértelmezett egy egész fórumon az egyik nyelvről egy másik nyelvre? Példa. Van egy német fórumot, és ez mindig megjelenik, és minden angolul, ez lehetséges? Mert tudtam, hogy másolatokat fórum saját domain különböző nyelveken

vBET
28-06-11, 15:16
Ebben a pillanatban sitemap integráció eljárás nem tartalmaznak hozzáadott fórum linkek lefordított oldalak. Természetesen lehetőség van - csak nekünk nem volt kérdés, mielőtt így nem érdekelte előtt.

Nem értem a kérdését fórum nyelvet. vBET feltételezi, hogy a forum egy nyelvet, és lefordítja azt más nyelven teljesen. Ha a fórum a német, majd kattintás után angol lobogó egész fórum fordították angolra - mint ahogy látható a fórumon. Önnek nem kell tennie minden példányát fórum. Szintén ilyen másolat lenne az Ön számára nagyon drága - minden példányt akkor külön kell engedélyt vBulletin, vBSEO és vBET. Szintén a tartalom minden egyes példányt fog változni független. Látom, nincs értelme egyáltalán ennek. Így - nem birkóznak. vBET kezeli mindent:)

Van még kérdés:)

Alpha
28-06-11, 15:26
Rendben van, mert a kérdés; =) Szóval van egy német fórumon (elfogadott URL
deutsch.de), és azt akarja, hogy az angol használók tud olvas ez.Akkor én felszerel VBET és látom, hogy az URL-cím
deutsch.de A német verzió, és
deutsch.de/en az angol nyelvű változat. ez rendben van, ha szeretné, hogy a német és angol felhasználó együtt megosztása a fórum.Ha szeretnék venni, de hogy van angol és német felhasználó saját fórum lenne jobb, hogy egy példányát a ForumsDann van 2 német Foren.eines, a tartomány
deutsch.de A német és egy felhasználó az a domain
englisch.com részére Angol használók. Az angol használók tud olvas, a régi német hozzászólások a fórum keretében englisch.com kell természetesen angol alapértelmezés szerint.Így van 2 független független fórumok, amelyek mindegyikének saját nyelvén és a saját tartományában.Az érdekeltek egyértelműen kifejtették az én ötletem volt?A előny van.A Google indexeli nem 10000000 oldalakkal tartományból. De google indexelt ;) 10000000 oldalnyi 50 tartományok

vBET
28-06-11, 15:51
Ebben az esetben nem kell vBET egyáltalán ... Csak viaszos olaj 50 egy nyelven fórumokon. Szóval mi a fordítás? Kérjük, ne feledje, hogy ez lesz nagyon drága, akkor - 50 engedélyek vBulletin és talán más fizetett plugins. Szintén 50 táblák fogyaszt sokkal több erőforrást (CPU, memória).

Szintén az Ön esetében van 50 független táblák - Ön által létrehozott 50 különböző közösségeket. A vBET van előnye a már meglévő közösségi integrálni az emberek más nyelvet használó ... vBET jó ötlet:)

Alpha
28-06-11, 16:36
Sajnos-a ' nem olyan könnyű.Nekem van egy német fórumon, amely 1,5 millió hozzászólás igen. Ezeket a tisztségeket kell természetesen az összes nyelven elérhető.Alapvető alapjaként.Tudom, hogy lehet kapni 50 új fórum okok miatt csak teszi, nem kell ok, 50 új fórumok üres, ha Sinn.Wozu nekem, de 1,5 millió hozzászólás tartalom?Mindössze csak egy nyelven;) Ez a tartalom képviseli egy gazdasági tényező, akkor szorozzuk meg a fordítás több nyelven.Csak ez működik 100 x jobb a különálló tartományokban, ahol a lefordított fórumok továbbra is függetlenül egymástól alakulhat ki.A költség tényező a másodlagos most. A német fórum birtokol kevesebb kiszolgáló költségek 100-200 * Verdienst.Wenn egy angol másolni is csak 10 %-a őket elérni méltóságát, hogy még mindig nyereséges volt. Ez nem az új fórumok szerver költségek, amelyek a meglévő kiszolgálók kihasználatlan csökkenése volna elegendő tartalék. Ez lenne csak a licenc költségek.Is azt akarom tehát egyszerre nem 50 fórumok speciális egymás után;), de azt hiszem, egy megoldás van htaccess gefunden.in

#RewriteRule ^([^/]*)$ http://www.englisch.com/en/$1 [R=301,L]


Kell ténylegesen dolgoznak.De a témában a zurückOK maguk megpróbálom találni valakit, aki a BB´s URL-t képes integrálni a sitemap fórumok.Akkor megyek vásárolni VBET.Köszönöm a segítséget;), és köszönöm részére ez nagy műsor

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1