PDA

Teljes verzió megtekintése: vaultwiki integráció



vBET
02-06-11, 21:37
Ez speciális integrációs esetben csak vaultwiki. Erre azért van szükség, mert csak vaultwiki nem kompatibilis a vBulletin-ben területét BBCode és megváltoztatja az API hozzáadásával új paraméter BBCode értelmező funkció. Ezért normális integráció elemzők a vBulletin nem működik, és ad figyelmeztetést:


Warning: Missing argument 2 vB_WikiCodeParser: handle_bbcode_code (), az úgynevezett in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 25 és a / vault / class / bbcode.php on line 1488

Warning: Missing argument 2 vB_WikiCodeParser: handle_bbcode_html (), az úgynevezett in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 28 és a / vault / class / bbcode.php on line 1506

Warning: Missing argument 2 vB_WikiCodeParser: handle_bbcode_php (), az úgynevezett in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 22 és a / vault / class / bbcode.php on line 1470

A probléma megoldása érdekében meg kell tennie néhány egyszerű lépésben. Önnek meg kell ezt megismételni után vBET frissítést.

Integráció lépéseket:
1. Open / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
2. Keresés:

function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) {
3. Add UTÁN:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_php(0, $value) .'";
}
4. Keresés:

function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) {
5. Add UTÁN:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'";
}
6. Keresés:

function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) {
7. Add UTÁN:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'";
}

Következő lépések elhagyhatóak - azt csak ha a virtuális könyvtár, amely átirányítja a. Htaccess fájlt, és a showwiki_proxy.php csak akkor használ vBET SEO linkek:
1. Fájl megnyitása showwiki_proxy.php
2. Keresés:

define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY', 1);
3. Add UTÁN:

if ($_REQUEST['language']) {
$_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/', '/', $_SERVER['REQUEST_URI']);
}
4. Nyílt. Htaccess fájlt
5. ELŐTT wiki szabályok adni ezt a szabályt:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]

6. Változás a szabályt YOUR_WIKI_DIRECTORY a virtuális wiki könyvtárba (a fülkében helyeken)

basketmen
09-01-12, 17:40
Én csak vbet rendszerről frissített 3.3.6, 3.5.3.


Ezt követően hirtelen azt nem hozzon létre új oldalt a vaultwiki, ezt az üzenetet hiba "Felad új cikk" gombra kattintás után:


Végzetes hiba: engedélyezett memória nagysága 33554432 byte kimerült (próbált lefoglalni a 131072 bájt) 33 sorban /home/username/public_html/vault/class/revision.php

Nb.
-Nem hozható létre a vaultwiki új lapot, és kap fenti hibaüzenet jelenik meg, de én vagyok még mindig is vaultwiki üzenet-val nincs probléma szerkesztése
-Ha én meghibásodott vbenterprisetranslator termék, én hozhat létre új oldalt a vaultwiki újra
-már próbáltam hozzáadása ehhez a sorhoz a vault/class/revision.php fájlban kezdete után <?, de még mindig ugyanazt a php:
ini_set('memory_limit','1024M');
-Én használ vaultwiki 3.0.13
-Már létrehozni egy szál vaultwiki fórum túl https://www.vaultwiki.org/threads/5265/, súgójában vagy nyom ad azok az oldalán, így most megfontolását van-e néhány gyorsjavítás először erről a vbet oldalról. Ez segít, hogy más tag, vbenterprisetranslator mod túl használata vaultwiki






regrads
Richie

r.dziadusz
09-01-12, 23:27
Ön próbálta memória megnöveléséhez teljes korlátozza a kiszolgáló, tegye meg ezt a beállítást globális?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1