PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Vendég cache nem irányítják az alapértelmezett URL-t rendesen



tavenger5
23-05-11, 20:02
Észrevettem egy komoly probléma URL átirányítás, amikor a vendég cache be van kapcsolva. A lefordított URL nem irányítja át megfelelően.

Itt van, hogyan lehet reprodukálni:


Engedélyezése vendég gyorsítótár
log ki a site
megy az alapértelmezett URL-t, például:
Kattintson egy lefordított URL-t, például:
Kattintson vissza az alapértelmezett URL
Az eredmény valami olyasmi lesz,
ha kell


Ez a magatartás nem fog megtörténni, ha vendég cache ki van kapcsolva. Ez teremt egy csomó duplikált URL az alapértelmezett oldal.

kamilkurczak
24-05-11, 20:12
Helló,
Tudjuk reprodukálni azt a teszt fórumon is. Mi lesz javítani.
Köszönjük kérését.

vBET
24-05-11, 21:39
Én gyorsan kijavítani azt. Még mindig szeretnék ellenőrizni néhány dolgot, így lehetséges, hogy én is hozzá néhány további lépés van, de a javítás alatt teszi meg a biztonságos ellen duplikált tartalom.

Gyors javítás:
1. Edit / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
2. Keresés:

if ($threadrow && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $threadurl)!= 0) {
3. Csere:

if (strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $threadurl) !== 0) {

Kérjük, erősítse meg, hogy megoldotta a problémát.

tavenger5
26-05-11, 22:02
Ez fix van, hála!

kamilkurczak
26-05-11, 22:09
köszönöm a megerősítést - megoldódott:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1